Kripto VISA kartica koja radi u BiH

Istina, kod mene isto na Crypteriumu ostalo nešto sitno, jednostavno ne možeš ništa sa sredstvima.

Ali ovo 95$ karticu da naručiš… šta ja znam :smiley:

1 Like

Ja cu da je narucim za koji dan… pa sta bude. :smiley:

1 Like

Please javi samo utiske i sve, pa da ostali mogu imati potvrdu :smiley:

1 Like

Kod mene opet dostupna opcija da narucim novu karticu. I rade mi sve normalno na bankomatima. Jel moguce da su oni samo ludi i pojma nemaju sta se desava kod njih u firmi?

Izgleda da nismo vise na listi. Malo na trzali dva dana.

Da li ADV Crypto World (Visa) kartica se može povezati sa PayPalom, tj. da li se može koristiti za povlačenje novca sa PayPala na karticu? Hvala

Pitaj na live chat-u njihov support, odgovaraju odma. Prosla kartica koju su imali nije imala tu mogucnost.

Evo odgovor

Aha, hvala. Znači ne može ni ova. Znaš li možda neku drugu Visa karticu koja se može koristiti za povlačenje sa PayPala? Hvala unaprijed

crypterium

1 Like

Nažalost ne može se više naručivati Crypterium kartica iz BiH.

Screenshot at Oct 30 16-45-44

Opet ugasili, jao šta rade ljudi…

Misliš ne može se naručiti iz BiH?
Meni u app prikazuje sve OK, kao da još radi.

Da, mogu potvrditi da radi Crypterium za nas koji već smo izdali karticu.

Ovo je samo blokirano za naručivanje novih, pitam se zašto?!

ADV cash ima karticu za BiH? To je novo, skoro sam provjeravao i nije bilo.

Narode kako sada stoje stvari sa karticama… da li se sta promjenilo?
imate li info i za virtuelne kartice. mislim na one na mobu, ne fizicke… meni bi i to odgovaralo…

Volio bih da te mogu obradovati…Nažalost, u potpunosti neprijateljski stav CB i banaka okupljenjih oko CB u BiH prema korisnicima po tom pitanju. Bjež’ od banaka koliko te noge nose.

Ima promjena, naravno…
Neke banke su ukinule i internet plaćanje karticom pa sada ne mogu ni telefonski račun da platim. Navodno, ‘‘povećavaju bezbjednost’’ i neophodna je dodatna ‘‘internet kartica’’…
Naravno…dodatno se i naplaćuje :smiley: :smiley:

Hvala za info…
mislio sam nesto kao sto binance ima svoju pay karticu (samo nema za BiH)…
ja imam NLB pay karticu na mobilnom i sve sad placam sa njim… karticu koristio samo za bankomat a danas vidim da su stavili i na bankomat beskontaktno…
mislio sam neku tako stranjsku uvezati samo mobilnim da placam…
ali ocito slaba vajda…

Kakvo je stanje sa Crypterium?

@Rux Probao u SLO prije 1-1,5 mjesec, bez problema radi na bankomatima i POS.
Problem mi je samo što sam je dobio u BiH i neću moći obnoviti jer su i oni digli ruke od BiH otjerale su ih banke i genijalni političari.

Trebao bih ovih dana (ako ne dođe do promjene plana) probati u Srbiji pa javim.

Nadovezao bih se i preporučio Blackcat meni je znatno bolja i efikasnija od Crypterium.
Ukratko ću samo, kada smo već ušli u priču, a vjerujem da će mnogi prepoznati prednosti.

  • nije klasičan kriptoservis, nazvao bih je virtuelnom bankom
  • dobiješ IBAN, Visu,…
  • prihvaćena mi je i na Binance. Binance ne prihvata brojeve Visa kartica koje su izdate u BiH.
  • radi skoro svagdje (i kod nas je prolazila) kao Visa bilo koje banke, ali ne rizikujem puno da mi je zarobe na bankomatu, ako je targetirana već,
  • pošalješ eure sa Binance na nju i laganini Shoping…

*Nije referal, samo preporuka da istražite.

1 Like