Kripto VISA kartica koja radi u BiH

Visa i Mastercard spuštaju uzde

Meni je Crypterium došla direktno pred kuću nakon cca. 14 dana… ali ono što me odvratilo od Crypteriuma, jeste upravo mjesečno održavanje od 5-6€ što je neprihvatljivo po meni.

Nadam se da ste dobili mail koji sam neki dan poslao, našao sam po meni najbolju soluciju vezano za kreditne kartice, koga interesuje nek me nađe na discordu :wink:

Discord

1 Like

Ne znam za vas, ali meni je pre dva dana kartica blokirana…

ovo su napravili bez ikakve najave, niti upozorenja, da bih jutros tek video da traze ponovnu verifikaciju.

Time to close account and go to Germany :grin:

Prošle sedmice sam slao email kompletnoj crypto.ba zajednici, u kojem sam objasnio kako nabaviti kreditnu karticu koja je stvarno kvalitetna i ima jako dobar fee za isplatu.

Javite mi se na rux@crypto.ba za detalje.

Da se vratimo na Crypterium, ovdje je problem samo za one koji su uradili KYC sa ličnom kartom, uradite samo ponovo sa vašim pasošem i problem će vjerovatno biti riješen.

Za ove nove, da li bi mogao napisati o kojoj se kartici radi?

Lagano klizeći jedan email pa ću ti poslati how to :smiley:

1 Like

We made the list guys :frowning:

https://crypterium.com/help/categories/article/360019672820

1 Like

Sad pokusao na narucim novu karticu. Govori mi support da smo na ovoj listi. Nisu cak ni sigurni radi li jos kartica. Javit ce navodno. Dok ovo neko ne proba nema nista od toga.

Pokusat cu sutra sa 50eura pa javim sta se desilo. Osim ako neko nije vec provjerio?

1 Like

A dobio sam drugu karticu prije 10 dana na adresu.

Popizdio sam i otiso odma da testiram. Rade za sad jedna i druga kartica. Normalno dizes bez problema. Testirano na Unicredit bankomatu.

@Rux da se ne sekiras :smiley:

Za ovaj JMBG mozete napisat sta hocete. Ja poslo 14 brojeve i zapiso ih ako opet pitaju i to je to.

Moguce da je ubiju u narednih par dana ili od 01.10. Pratim situaciju pa cu updatovat.

Oni traže Tax ID broj ,a mi to nemamo pa treba upisati JMBG…to sam pročitao na drugim forumima…

1 Like

Znam ja sta oni traze ali sve dok nemaju opciju da provjere jel to tacan podatak nece ga ni dobit.

Evo npr, dodje mi mail od Crypterium…odem u app, jos blokirana kartica, javim se supportu kao ne podrzavamo BiH vise.




Pa ko koga zajebava ovdje :grin::joy:

Najgori servis ikad! Support im je uzas, sve izmene se rade bez ikakve najave… brrr, odvratni su.

Evo ADV dobio nove kartice.

Crypto world card:

Card creation fee $95
Valid for 4 years
Maintenance per year $60
Load from ADV wallet 2.95%
USDT transfer deposit 2.95%
Card load time 4-28 hours (on business days) *
* Download Fees and Limits for more details.
Withdrawal from card to ADV wallet Not available
ATM withdrawal 0.75%
ATM/POS/ePOS daily $30 000
ATM/POS/ePOS monthly $300 000

Global UnionPay:

Card creation fee $95
Valid for 3 years
Maintenance per month $2.5
Load from ADV wallet 1.95%
Withdrawal from card to ADV wallet $2.5
ATM withdrawal $2.5
Daily withdrawals (ATM) $3 000
Purchases in card currency (POS) No fee
Single purchase (POS) $5 000
Currency exchange 1%

Ref link https://bit.ly/3F0hC7w :roll_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

ADV support odgovor, da li su kartice podrzane u BiH…

  1. VISA ADV Crypto cards in USD currency are available worldwide.
  2. You can use your Global UnionPay card in any ATM/POS that accepts UnionPay cards. Make sure that ATM/POS or online payment page contains the UnionPay logo to make sure that this card is supported. In some countries, UnionPay may be supported by a limited number of banks and merchants. We suggest you visit the official UnionPay website (http://www.unionpayintl.com/en/), select your country and in the “Tips” section read about where UnionPay cards are supported in your country.

Opa nastavljamo sa ADV Cash ? :smiley:
Zar oni nisu nas blokirali

@Mirel ? :smiley:

Što se tiče UNIONPAY, te kartice provjereno rade na Nova banka!

Nove… prosle su bile od UBA-e. Nadam se da sa ovima nece biti problema vise.

1 Like

Koje sad birati od ove dvije’ :smiley:

kad sam htio ovu drugu, kao FREE, ali…

Iskreno, ne placao ja skoro 100$ na karticu za koju sutra mogu reći, ĆAO ne radi…bye bye

Meni su oni puno ozbiljniji za razliku od drugih. Za razliku od Crypteriuma, prosli put su nas iz ADV fino obavestili i dozvolili da povucemo kes, dok mi je na Crypteriumu ostalo kesa zarobljenog na kartici, i to sad fino ne mogu da okacim macku o rep.

1 Like