Kripto VISA kartica koja radi u BiH

Pozdrav ekipa,

narucio sam i testirao karticu na koju se moze loadati kripto i trositi/skidati sa ATM-a u BiH.

Ima instant exchange i tokene neke svoje, pa kao nesto refundiraju svaki mjesec i neki cashback ima.

Evo shameless reflink: https://crypterium.app.link/Txcc6ogG27

Evo i slika potvrde sa bankomata (vecina bankomata ce naplatiti 8KM flat fee, ali recimo Ziraat banka nema tu naknadu).

5 Likes

Bravo kolega, svaka ti čast na ovom javljanju!

Zasluzujes da udjemo preko tvog reff linka, definitivno.

Koja procedura za narudzbu? koliko košta kartica? da li ima KYC?

3 Likes

dobar post, hvala za info! :+1: :+1:

2 Likes

Pozdrav.Da li je iko koristio transfer na bankovni račun jer vidim da ima opcija? Imam nekih 0.25 eth i hoću da prodam.

Naravno da smo koristili, odakle misliš spuštati novac, koja mjenjačnica :slight_smile:

Druga opcija ti je da prodaš nekome tih 0.25 ETH ovdje na forumu ili na discordu, uz escrow/posrednik opciju tako da ne bude komplikacija.

1 Like

Black cat card takođe radi za BiH, crypto mogućnost punjenja i bank acc virtual ima u eur valuti, pa uporedite fee i cijenu dostave, a i svoje potrebe, pa naručite šta vama više odgovara. BCC nema referal pa potražite web stranicu

Prije 10 dana sam poslao 0.08 DASH-a tj. 15€ kako bi izdao karticu, međutim… nikad tih 0.08 DASH se nije pojavilo na balansu.

Supportu sam pisao odmah, evo nakon toliko dana nisu se udostojili da odgovore.

Da ne bude Rux slagao :smiley:
image

Trezor Dash Explorer

:slight_smile: i kako sad čovjek da ih shvati ozbiljno, iako znam da rade i da je moguće isplatiti preko njih.

Uspio sam kupiti 16€ BTC-a te naručiti karticu, ali još mi se balans od 0.08 DASH nije pojavio :smiley:

O kojoj kartici je tačno riječ?

2 Likes

Crypterium :sunglasses:

1 Like

Ja jos uvijek cekam Crypto.com, Wirex, Monolith ili nesto slicno da uvedu kod nas i cini se da cu se nacekati…

Dok smo god na tim listama za pranje novca, ne očekujte Wirex i Crypto.com.

Crypterium na svu sreću radi kod nas, te je moguće dobiti karticu.

Daj referal link da se narod registruje :smiley: (i referal (novajlija) i vlasnik ref. linka dobijaju po 5$ kad referal napravi transakciju od 50 + eura :arrow_backward: link do stranice sa objasnjenjem).

1 Like

:sunglasses:

3 Likes

Ermine axEm da ti odgovorim nakon 4 godine i vise godina . Iz razloga da pomognemo jedni drugima , a ne da ukopavamo jedni druge zato kacimo ovakve stvari !!!

Samo lagano, sad sam se probudio, da vidimo šta se dešava, dobro znamo da ne odobravam da se svašta kači na forum.

Rux jedno pitanje
na telefonu sam instalirao Crypterium aplikaciju, i pogledao sam zemlje u koje se vrsi isporuka kako pise “Plastic card VISA” da je u Bosnu i Hercegovinu restricted country to order. Pa me interesuje da li salju u Bosnu i Hercegovinu ili ne? Ako ne salju da bez veze ne kupujem.
I jos jedno pitanje ima li ta kartica Card Security Number za online placanje?
HVALA

2 Likes

Ovo je u zadnjih godinu dana koliko i ja pratim…
Očigledno da na neku foru pošalju, samo… koju? :smiley:

Black Cat Card radi i ima usdt polog. Loša vijest je da ako je imate od prije kao ja naplatit će vam 15 eura za neaktivnost poslije 6 mjeseci i to za svaki mjesec poslije. Lupili su me upravo 45 Eura za 3 mjeseca. Nauk za čitanje malih slova opet plaćen skupo. Ne znam da li šalju sad card u BIH.

2 Likes

svaka visa kartica ti je za online placanje