Crypto.ba

Kripto VISA kartica koja radi u BiH

Pozdrav ekipa,

narucio sam i testirao karticu na koju se moze loadati kripto i trositi/skidati sa ATM-a u BiH.

Ima instant exchange i tokene neke svoje, pa kao nesto refundiraju svaki mjesec i neki cashback ima.

Evo shameless reflink: https://crypterium.app.link/Txcc6ogG27

Evo i slika potvrde sa bankomata (vecina bankomata ce naplatiti 8KM flat fee, ali recimo Ziraat banka nema tu naknadu).

3 Likes

Bravo kolega, svaka ti čast na ovom javljanju!

Zasluzujes da udjemo preko tvog reff linka, definitivno.

Koja procedura za narudzbu? koliko košta kartica? da li ima KYC?

2 Likes

Kartica mislim da kosta $15 za dostavu i malo cete se nacekati (meni je trebalo 14 dana), KYC ima i zavrsi se procedura za nekih 10 minuta a verifikacija je meni bila unutar 24h.

Moze se verificirati BH dokumentima bez ikakvih problema (ne trebaju potvrde nikakve ni racuni, samo pasos).

Naknade, evo:

3 Likes

dobar post, hvala za info! :+1: :+1:

1 Like

Pozdrav.Da li je iko koristio transfer na bankovni račun jer vidim da ima opcija? Imam nekih 0.25 eth i hoću da prodam.

Naravno da smo koristili, odakle misliš spuštati novac, koja mjenjačnica :slight_smile:

Druga opcija ti je da prodaš nekome tih 0.25 ETH ovdje na forumu ili na discordu, uz escrow/posrednik opciju tako da ne bude komplikacija.

Black cat card takođe radi za BiH, crypto mogućnost punjenja i bank acc virtual ima u eur valuti, pa uporedite fee i cijenu dostave, a i svoje potrebe, pa naručite šta vama više odgovara. BCC nema referal pa potražite web stranicu

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF