Binance mjenjačnica

Pozdrav,
Samo da potvrdim navod u komentaru iznad.
Uspjesno sam uplatio iz Bosne USDT preko Binance koristeci MasterCard i VISA kartice izdate u Unicredit Banci.
Izgleda da nisam jedini, logicno jer ih vise tvrdi isto, sto znaci da napredujemo haha

1 Like

Ne može. Mene su banovali nakon verifikacije podataka, tačnije, nakon pokušaja da platim sa Raiffeisen banke. Odgovor supporta je da je BiH visokorizična zemlja i da ne posluju sa istom… :frowning:

Big LIKE!!! Zaista korisna informacija. Hvala puno…

1 Like

Testirano i sa Visa i MC. Sve uredno. Dodje potvrda na mail, koliko vam pise toliko i dobijete, bez hidden fees. Mislim da ce Binance da ‘zavlada’ Bosnom (kad je u pitanju kupovina kriptovaluta sa karticama) ukoliko nas ostave na whitelisti.

1 Like

Da li je možda neko probao u obrnutom smjeru tj. da je sa binance povukao na račun…

Govorili su da je UC banka najgora kod nas, a ispostaviće se da su najbolji… :smiley:

Jesu bili užasni što se toga tiče, skoro je BIH skinuta sa neke od “listi”, tako da smatram da je to razlog.

Budimo realni, možda su se i “skontali” da gube obraz ili klijente zbog toga… sve u svemu odlična info za Unicredit banku.

1 Like

Meni su oni uvijek bili privlačni kako zbog paketa, tako i zbog povoljnih cijena, ali nikad nisam otvorio tamo račun upravo zbog obilja loših komentara u vezi sa njima.
Ova vijest u potpunosti mijenja sliku i definitivno prelazim u UC.

Nikad mi nije bilo jasno zbog čega to rade. Koliko znam ‘‘ubiru kajmak’’ po svakoj transakciji, a takvim zajebancijama ne samo da gube klijenta nego i potencijalne zarade. Vala, kako hoće…

Dakle sada je samo moguća kupovina kriptovaluta preko recimo Raiffeisen mastercard debitne kartice? Nije moguće euro direkt na njih prebacit sa binance?

1 Like

Mislim da možeš spustiti EUR preko Binakce SEPA

Pokušao sam, piše da mi je netočan iban iako je 100% točan, provjerio sam na iban checker sve je ured. Jedina druga opcija na binance je visa, a kontam ako neće prihvatit debit karticu onda neće ni visu prihvatit

Koji je onda trenutno najbolji nacin za isplatu sa Binancea? Zar sad ne moze direktno na bankovni?

Koliko sam upucen za BiH ne moze

Pozdrav svima. Interesuje me da li se Binance može koristiti bez ikakvih problema, da ne blokiraju deposit ili withdraw ako korisnik nije uradio KYC. I koja bi mjenjačnica mogla biti alternativa a da ima dosta koina i parova i naravno da se može koristiti u BiH ?

1 Like

KYC je od danas obavezan za sve korisnike na Binance.

Evo baš jutros objavljeno.
Obavezno je za sve nove korisnike, postojeći korisnici mogu samo da povuku sredstva i to još određeni period, postepeno će i withdraw da blokiraju za neverifikovane.

Zahtijevaju da se uradi intermediate KYC, lična karta + selfi i snimak kamerom.
Vidio sam neke komentare gdje se ljudi žale da nisu mogli proći verifikaciju iako su sve uredno odradili. Da li ima neko ovdje od članova da je uspješno verfikovan na intermediate levelu, da znam isplati li se pokušavati i slati dokumente ?

I ja sam citao da su neki korisnici imali problema sa verifikacijom. Ja od jutros povlacim svoje coine na druge mjenjacnice, uglavnom na Kucoin.

To nije loša mjenjačnica, ima baš dosta koina, ali ne može KYC da se odradi iz BiH. Ako i oni uvedu obavezan KYC onda opet moraš povlačiti na neku drugu.

Kako ne može KYC da se uradi iz BiH, moj račun na Binance je od prvog dana verifikovan, provjerite detaljnije problem zašto vam ne prolazi KYC verifikacija.

Mislio sam na Kucoin.
Super ako se na Binance može uraditi KYC bez problema.Vidio sam po komentarima na twiteru da se pojedini ljudi žale kako ne mogu proći intermediate level verifikacije kad dođu do dijela gdje se treba verifikovati preko video snimka lica.