Binance mjenjačnica

Potvrđujem da Binance može da se uradi verifikacija iz BiH, bez ikakvih problema, sve radi. Isto tako može kupovina direktno sa Binance sa karticom nekih banaka. Lično probao više puta, radi bez problema, banka Addiko. Problem je u obrnutom smjeru, još nisam našao crypto friendly banku voljnu da primi depozit po osnovu prodaje crypto-a, bez obzira kakve papire imaš. Tako u tom slučaju BCX izgleda kao jedina ozbiljna opcija. Osim nemaš prebivalište van BiH pa možeš da uzmeš neku od crypto kartica.

Može da se uradi verifikacija. Meni su još prije ovog ažuriranja tražili da odradim KYC.
Uredno prođe sve, ali nisam siguran da li podržavaju kartice BiH banaka. Mislim da ne…nisam ni pokušavao.

Ponavljam, lično probao, radi bez problema. Bar sa mojom nazovi bankom.

1 Like

KYC nema veze sa bankom, KYC se radi zbog vaših ličnih podataka, što uopšte nije problem uraditi na Binance-u.

Ono što jeste problem, je povezivanje računa banke sa mjenjačnicom.

Obzirom da sam novi u svemu, koliko sam shvatio nije problem deponovat pare na binance i kupiti crypto nego je problem vratiti pare nazad u banku nakon prodaje. Ima li neko novih info?

Mozes kupiti i prodati clanovima foruma i discorda, naravno ako ima zainteresiranih

2 Likes