Binance mjenjačnica

Ljudi, mjenjajte banke.

Unicredit je najgora banka što se tiče kripto valuta.

Ganjajte ove divlje, Nova banka i slični njima.

Ove Dodikove banke znači

1 Like

https://buy.moonpay.io/ Vamo je fee nenormalan

Ponavljam ne spominjite javno banke, da ne bi sutra i te iskljucile ovo sto radi. Ko zeli info neka se javi porukom vrlo prosto.

Novi klip je tu na temu ROI za 7 dana 1600$? Šta kupovati na Binance u 2021?

Naravno, dopunite listu :slight_smile:

2 Likes

Novi klip je tu :slight_smile: Nagli rast Dogecoin-a i zarada od 2600$ za 24h

Da vas cujem ljubitelji Doga :smiley:

Moze li jedan video kako trgovati na Binance-u SPOT-u sa Stop Lossom .
Kako napraviti sell order sa stop lossom.
Hvala

1 Like

@BTCBosnaiHercegovina Još jednom hvala ti na ovim videos, daj mi RXC adresu da ti pošaljem 500 RXC kao podsticaj :smiley:

1 Like

Jedino ti brate guras ove moje klipove. Hvala ti
Evo je: RAr3L2vJzMAgzULzEiR8DdoRwEAKXqhwZw

1 Like

Iskreno ne znam sta je to? Dok i ja naucim rado cu napraviti video :slight_smile:

1 Like

@BTCBosnaiHercegovina pozz zanima me kako sa Binance isplatim pare na svoj racun.Imal kakav jednostavan korak i imas li na svom yt

Koliko ja znam samo Kraken trenutno dozvoljava isplatu na BH banke od ovih vecih mjenjacnica. Isto tako imas i nas domaci servis BCX.ba koji ti uredno vec sutradan isplati novac na racun ali tu postoji provizija od 5%

U mene je slovenska banka.Al nesto sam gledao kao prvo moras da mjenjas u fiat pa onda da isplatis.

Javi se na FB stranici, u pripremi je novi sistem

Sorry na kašnjenju, tek sam se sad dočepao walleta :smiley:

500 RXC od srca za tvoje video, nadam se da ćeš jednog dana unovčiti ovo i bar dobar ručak imati :wink:

TXid

https://rxcinfo.crypto.ba/tx/ab50a576e101cfb6fde0ecfd84f8556ed6cb472d3818b689501582f0cea2e1dd

Pa uvijek je tako bilo, moraš zamjeniti u FIAT tj. € ili $ kako bi mogao spustiti sumu.

Postoje i servisi koji ti automatski konvertuju sumu kada npr kupujes preko POS terminala, čini mi se da Wirex je tako prije radio.

Ma nista mili hvala tebi, ti si nas uzor

1 Like

Ja se davno registrovao na Binance, ali ne može iz BiH da se plati. Našao sam ovaj tekst Kako kupiti kriptovalute u BiH kreditnom karticom? Binance i AdvCash metoda | Taster jel iko probao ovaj način, jel ovo stvarno radi?

Mislim da je moguće preko ADV cash kupiti kripto :slight_smile:

Čuo sam jutros je momku prošla transakcija sa visa RZB preko mobile app na Binance…