Vakseri vs Antivakseri

Zar jos neko ima evo jos malo 2023 a da vjeruje u tu plandemiju? hahahah
Ja sam sad napisao jedan post od kilometar bukvalno, ali shvatih reko mozda ima jos neki pecinar koji vjeruje u to, ne mogu se sa njim raspravljati ovde jer ili bi ga ubjedio u moju pricu ili bi ga sludio da se covjek ubije da ne zna gdje je posao.
Uglavnom, to je fejk fejkova. Najveca teorija zavjere ikad do sad je korona i sigurnost vakcina.
Ja kao neko ko pratim od prvog dana u Wuhanu kad to pocelo, do danas, od kineski do Americki medija mejn strim i alternativnih, tvrdim da je 99% informacija iz mejn strim medija bilo dezifnormacija, dezinfomacije ciste kao suze.

Imam u Americi, Njemackoj, Fracuskoj, BiH, Srbiji i Austrailiji familije mnogo po raznim bolnicama koji rade, znam vrlo dobro od svih njih u povjerenju da je to fejk lazirano napumpano.
To je samo gripa promjenjenog imena, a gripa je misteriozno nestala iz citavog svijeta na 3 godine, dok je korona tu bila hahbah
Ljudi su se obogatili od ove plandmije, mislim na pojedine doktore i dr.konje i slicne koji su promovisali to na sve strane.
Zapamtite, niko vam proizovd nece rekalmirati besplatno tako, A POGOTOVO neki prozivod koji se tice zdravlja ljudi koji je smlacen za mjesec dana.
Isto tako, neko ko prica istinu, nema cega da se boji teorija zavjere koje kruze okolo ako su to stvarno teorije zavjere.
A ako nisu teorije zavjere, nego istina, onda ce da se buni, sve alate i velike pare i ljude ce da angazuje da ucutkuju tu drugu stranu.
Logika sama govori, ne uzimaj vakcinu, nesto smrdi.
Zamisli sudnicu, slucaj neki, potukli se u nekom lokalu 2 tipa.
Sudija pozove jednog tipa, a drugom ne da da dodje, nece da cuje sta drugi ima da kaze, salje policiju da ga ucutkuju… I ovaj prvi isprica, on je kriv, on ovo on ono i sudija presudi u korist ovog sto je pricao. Koji bi to cirkus bio? Sta bi pomislili? Pa da sudija saradjuje sa tim likom i da iz neke koristi mora da sakrije istinu koju prica ovaj drugi.
Da je taj prvi pricao istinu, ne bi bilo problema saslusati i ovog drugog i presuditi u korist prvog.
Toliko. A jos nesto, danas vec vidimo da niko vise skoro ne ide da uzima cetvrtu dozu. U srbiji vec pola godine stoji procenat na oko 1% koji su uzeli cetvrtu dozu hahah sto samo govori koliko ljudi i dalje vjeruje. Oni sa 1 dozom ostali na jednoj, oni sa 2 na 2 ostali, oni sa 3 na tri ostali pa skontali, a ovi naivni ko djeca sto su uzeli cetvrtu, mozda je je neko od njih skontao ,a neko nije i ceka petu jer u nekim zemljama u kojima je bilo previse naivnih pa dosli po cetvrtu, sada vec odavno dijele petu dozu.
Mislim, ja 3 godine ulozio u sve ovo, ispitivo, saznavo uzivo od ljudi, provjeravao legitimnost podataka, gledao ko prica i znam 101% da je ovo prevara i to namjesteno Kina i Amerika zajedno saradjuju u ovome, uz vrlo visoku mogucnost upetljanosti i Rusije, za Rusiju mi treba jos malo vremena da budem 100% siguran da li je i ona ucesttvovala zajedno u ovoj prevari da bi postigli neke ciljeve koje inace ne bi mogli bez plandemije.

1 Like

e nek si i m rekao :smiley: