Prva kriptomjenjačnica u Bosni i Hercegovini - Balkan Crypto Exchange - BCX.ba

Prvo idu testeri, da se testira dobro.

U međuvremenu svi rade registraciju, zatim KYC verfikaciju, tek onda dolazi vam login.

NO KYC = NO TRADE!

Odlicna vijest, samo naprijed. Namudajte kakav svoj token za feeove, da pocnemo u njega investati :smile:

1 Like

Vec sam pisao, tako da ne moram ponovo podrsku da saljem :stuck_out_tongue:
Ako nije tesko, postujte sa vremena na vrijeme da smo u toku dokle su dosla testiranja i slicno :stuck_out_tongue:
Samo naprijed !

1 Like

Naravno, ja kako budem dobivao informacije od BCX tima, tako ću ih plasirati ovdje.

Čisto informativno, Crypto.ba forum, niti ja lično, nismo u BCX timu.

Mi smo tu samo da dajemo podršku, kako bi informisali korisnike o napretku.

Trenutno su najveći problemi banke, tj. regulacije, koje su previše striktne.

Bitno je samo da sve urade kako treba, nema veze što ćemo čekati duže.

1 Like

Cestitke i uspijesan pocetak !!!

1 Like

Ubrzo očekujte omogućivanje registracija, nakon čega odmah radite KYC verfikaciju.

Login nećete odmah dobiti, već postepeno, poslije niza testova omogućivaće se sve više korisnika.

2 Likes

Dajte sto prije ljudi…nek idu na Nova Banka ovi sve odobravaju izgleda…kad radi Spectrocoin sto ne bi bcx

2 Likes

Izgled interfejsa je odličan,ali ga nisu radili momci u množini već jedna djevojaka.:smiley:
PS, kao i video :sunglasses:

3 Likes

Ima woman touch haha daj samo sto prije reg.

Bravo za tu djevojku, koja je ovo momački odradila :slight_smile:

Stay tuned, veceras cu dobiti login :slight_smile:

Kakvo je stanje idul te registracije

Zdravo, kako da kontaktiram osnivace? Imam poslovnu ponodu za njih i posljao sam im mail na “info@bcx.ba” medjutim nikad nije niko odgovorio…

LP

izgleda nikad nece ni odgovoriti :smiley:

sta to radi Nova banka sa spectrocoin, radilo je nekada… sada ne radi…

U petak smo trebali sjesti kako bi dobio login, međutim, iznenada sam završio na vikendici, tako da nisam stigao.

Upravo sam dobio login, ulogovao se bez problema.

Mogu vam reći da izgleda jako dobro, bar meni :slight_smile:

Kada se ulogujemo dočeka nas naslovna, veoma dobro organizovana i uopšte nije komplikovana kao kod nekih mjenjačnica, gdje se izgubite dok nađete osnovu :slight_smile:

Slao sam TESTcoine tj. BTC kako bi testirao malo, zatim smo dodali fiktivnih 5000 KM, kako bi i taj dio se testirao.

Naslovna

Wallets

Mjenjačnica

Profil

Transakcije (withdrawal/deposit/buy-sell)

Noćni režim isto jako dobro izgleda

Imate li kakvih prijedloga/kritika, slobodno ostavite ovdje kako bi dev’s vidjeli :slight_smile:

Ja sam jako zadovoljan sa poslom koji su uradili, šta vi kažete?

Rux, Crypto.ba

Napravili smo fiktivni depozit od 5000 KM, gdje sam testirao buy ETH-a

Sistem podrške je integrisan u samu mjenjačnicu, gdje ćete jako brzo i lako kontaktirati osoblje mjenjačnice!

kako ide deposit sa bankovnog računa i withdraw, dajte to testirajte radil na karticu i IBAN