Promjeni temu: Dan Noć

Prva kriptomjenjačnica u Bosni i Hercegovini - Balkan Crypto Exchange - BCX.ba

Ponosno najavljujemo novu mjenjačnicu sa naših prostora koja će omogućiti kupovinu kripto valuta sa konvertibilnim markama KM.

Online platforma za kupovinu i prodaju kriptovaluta, tokena, te trading digitalne imovine.
Od 01.07.2018. godine platforma će biti dostupna korisnicima u Bosni i Hercegovini.

Za više informacija o samoj platformi, načinu rada i početku registracije korisnika, saznajte više na društvenim mrežama ili na bcx.ba

:point_right:Twitter:
https://twitter.com/BcxBa

:point_right:Linkedin:
https://www.linkedin.com/company/bcx-ba/

:point_right:Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCQyuM5GNfiJaUoKv-QQaZkw/featured

Pozivamo Vas da se pridružite tržitštu budućnosti, koje sve više dobija na značaju, slobodi, otvorenosti i dostupnosti.

Stay tuned…

Rux, Crypto.ba

Odlicno, bilo je i vrijeme da neko ovo uradi :slight_smile:

Svaka čast !! :smile:

Opa, ovo je super!

Primate li još kadra? :wink:

oooo svaka čast, a hoće li moči direktno debitnom karticom našom ili kako se kupovat prodavat???

ti bi odmah u upravu i povlaštene dionice da se ugradiš :smiley:

Hahah ja ba, taman da iskoristim ovu MP karticu dok je još u životu :wink:

Odlično, svaka čast, napokon :slight_smile:

pa ako bude ovo radilo normala sa bih karticama MP nam neće ni trebat…a nastavit će radit MP mastercard dok i njima neko ne naredi da dohakaju ovome…globalna bankarska zavjera protiv laganih crypto pologa i povlačenja

Znaci Nas KM ce se prvo konvertovati u EUR pa onda se valute kupovati, ovisno koliko bude taj procenat toliko ce i raja kupovati.

Al svakako ako bude prihvatljiva cijena, ja cu je korisiti.

Ne mora da znaci da ce ici konverzija u EURO iz KM, pričekaćemo oko detalja dok ih ne dobijemo oficijelno.

samo da mognu raditi naše kartice direktno za uplatu isplatu…odnosno više za isplatu crypto pologa :smiley: i bit će ok, briga me u šta će KM prvo konvertovat

Valjda budemo imali sta isplatiti hehe

pravi wall street…gdje dođe para tu rada više nema…ko ima para isplatnije kupi prodaj kupi prodaj, pravi nadreality show, rad/majning kaput

Evo malo informacije koje sam dobio :slight_smile:

Što se tiče naćina rada ide kao bilo koja klasična mjenjačnica koja radi sa fiatom. Ide registracija, pa verifikacija naloga.

Nakon verifikacije ličnih podataka mogu slati i primati koine na wallete od berze

Nakon verifikacije bankovnog računa (naših banaka), mogu vršiti uplate i isplate na KM račun (fiat wallet)…uplate mogu putem banke, pošte, elektronskog bankarstva, kako god…isplate na račun ili na debitnu/kreditnu karticu vezanu uz taj račun

Uplate sa KREDITNOM karticom neće raditi odmah, ali za cca mjesec dana će ubaciti i to

Još informacija ubrzo vezano za provizije prilikom kupovine/prodaje.

dobre infoooo

isto i meni odgovorili, kao od 01.07 bi odmah trebalo biti moguće bank račun i karticu debitnu povezat za uplatu isplatu…uglavnom ovo bi mogao biti spas za crypto u BIH

Ubrzo kreće VIP login, kako bi testirali sistem :slight_smile: nice nice

malo sam se i ufurao :smiley:

Jako fino izgleda interface, svaka čast momci

Odlično, napokon :slight_smile:
Želim vam mnogo sreće u radu i da sve bude fer i korektno!

dobro izgleda svaka cast…
samo ako bude radila ovako kao sto izgleda bice full…
i kako da se dobije mogucnost registracije :smiley: