Lista berzi - mijenjačnica

Neki su imali problem prilikom primanja sms… medjutim ja nisam imao problema.

Uzmite neki novi broj sa neke mreze druge, samo da dobijete aktivacijski kod

Da li je neko koristio TenX? Ja se dvoumim između Wirex-a i TenX jer mi je bitno da mogu koristiti karticu bez verifikacije, a ovo su izgleda jedine dvije opcije za to.

1 Like

:slight_smile: tenx ce da pomete sve redom… ali trenutno njihovu Visa debitnu karticu ne možete dobiti, jer je prevelika potražnja.

Ali svakako, skinuti android TENX aplikaciju, reg se na njoj, poslati 15$ zatim naručiti karticu i stati u red …nema druge :slight_smile:

a u međuvremenu, naruci Wirex karticu i uzivaj :slight_smile:

2 Likes

Tako ću i uraditi :slight_smile: mada sam pročitao dosta loših stvari o Wirex-u nema mi druge nego naručiti karticu pa onda čekati TenX :smiley:

Ja koristim Wirex već par puta, stvarno nisam imao problema nikakvih!

Ako ti nije problem da nam svima kažeš bilo šta o tim problemima? linkovi?

Da se i mi ostali upoznamo, ukoliko stvarno ima problema sa Wirex karticam :slight_smile:

1 Like

Pa ne mogu reći da sam baš nešto posebno istraživao u vezi Wirex-a, želio sam da naručim njihovu karticu i onda sam pročitao da imaju skrivene i visoke fees i vidio sam dosta loših komentara na google play-u.

Sad ne znam da li je šta od ovoga istina :slight_smile: U svakom slučaju nema mi druge nego da uzmem njihovu karticu, nemam baš mnogo izbora :smiley:

Da li Bitstamp radi u BiH ?

Pozdrav svima od još jednog rudara. :wink:

@srdjo bitstamp radi u BiH, testirao sam njihovu karticu…sve uredno!

@Shabaloon pozdrav, dobro dosao :smiley:

Vozdra, koje kartice dostavljaju u BIH? Wirex više nas ne podržava, cex isto…

pokusaj sa tenX

Zaboravio si Binance, jednu od kineskih burzi, koja je stvorila svoj coin, pravo su jako, malo pogledajte, mozete ulagati u njihove ICO, jako su zanimljivi, ako imate nekih pitanja, slobodno pitajte . . .

O kakvim mjenjačnicama je riječ?

Slobodno nas uputi malo :slight_smile:

Kinezi stvarno dosta ulažu u kriptovalute, ako gledas svjetsko tržiste bitcoina, oni su jedni od najvećih rudara što traže bitcoin, i sva orpema dolazi iz Kine, i dosta su se tome okrenuli . . te dosta ulazu u blockchain tehnologiju, iako u posljednje vrijeme kineska vlada pokušava to sprječiti, ali teško . . šta mislite da napravimo neki meet - up u budućnosti, mislim da bi mogao srediti nešto . . .
Binance burza je postala u kratko vremenskom roku, postala jedna od tri najveće u Kinu, a planira proboj na svjetsko tržište . . .

Pa jel mogu bez njihove kartice ? Mozda direktno na svoju visu electron ?

pozdrav ekipi i čestitke za stranicu. sjajno je vidjeti da se gradi community u BiH. ja sam nova u ovom svijetu, već neko vrijeme se interesujem za kripto valute i blockchain tehnologiju. trejdala sam dosta na Forexu i sada želim da investiram u BTC. može li mi neko objasniti korak po korak proceduru i preporučiti berzu? kako kupiti BTC? šta prvo da uradim, da kreiram wallet i onda? mene interesuje držanje BTC-a, a ovo s karticama i povlačenjem novca, što bi se reklo, o tom, po tom.

pozdrav svima

također i mene zanima još koju je sad trenutno najbolje naruciti karticu za isplatu u BiH (pomogućnosti da ne treba verefikacija do nekih manjih iznosa) i da li ima neko iskustva sa ovim advcash tj. njihovom karticom?
Hvala.

Trenutno je najbolje ne naručiti niti jednu. Valjda bi se do nove godine sve ovo trebalo riješiti.

1 Like

trenutno su sve kartice blokirane kada je u pitanju BiH, osim npr advanced cash koji, kako sam cuo radi… ali ne izdaju nove kartice prema BiH više.

Ali svakako preporucujem tenx aplikaciju i da narucite karticu, za koju tvrde da ce raditi u BiH

:slight_smile:

BTC vam je najbolje kupiti od nekog lično.

@nindza pogledaj post, kako kreirati Bitcoin wallet.

https://forum.crypto.ba/t/kako-kreirati-svoj-digitalni-novcanik/97

Ima li ovdje neka tema za ICO?

Ovi iz Centra Tech su baš sigurni da se ban ne odnosi na njih.

https://twitter.com/centra_card/status/918650132731703296