Lista berzi - mijenjačnica

koju berzu preporucujete a da ne zahtjeva verifikaciju za podizanje i slanje novca,btc (mislim detaljnu verf-pasos,licnu i sl) za male iznose?

Trenutno nismo u situaciji da postavljamo uslove, ako nađeš bilo koju koja to radi, verifikacija ti treba biti najmanji problem.

Ja sam na Krakenu tier 3, i još uvijek sve ide bez problema.

2 Likes

bas tako, je birajte vec daj sta das :slight_smile:

1 Like

Aleksandra Fomenko (Wirex)
Oct 18, 08:19 UTC

Thank you for your message.
Please be informed the new cards are to be launched within a month.
We’ll notify you via email once they are on the way.

If you have any additional questions, please visit our Help Center: https://help.wirexapp.com

1 Like

extra info, wirex je ok

Pozdrav :slight_smile:

Skoro sam se registrovao na ovaj website i mogu reci da mi se dopada. Sasvim slucajno sam, da tako kazem, nabasao na njega jer sam se u zadnje vrijeme poceo ponovo baviti crypto valutama, trgovinom istim da budem precizniji :slight_smile: No, na par mjenjacnica/berzi sam bio odbijen jer nisu primali uplate iz BiH ili nisu mogle isplate u BiH ili oboje…
Zamolio bih te ako nije problem da mi samo date neke smjernice ili bar gdje to vi, ovde aktivni, trgujete? Na kojim berzama/mjenjacnicama? Da li ucestvujete u ICO? Itd. Zelio bi investirati u masu manje poznatih novcica pa neka mi budu u cold storage a day trading bi mozda ukljucio od Ripple pa do Litecoin…

1 Like

Koja bi bila najbolja berza za mijenjanje crypto, i za isplatu da ima usd wallet kao na yobit. Imam tih crypto na yobit ali im je support izgleda užasan, poslao sam nešto XEM sa spectrocoin na yobit i nisu se krditovali jer su oni stavili na yoobit wallet XEM na održavanje minut nakon pologa. nit šta odgovarju na support nit ima live chat. Vidim i tona negativnih revju ima.

Koji berzu najviše koristite, da nema nekih ovakvih problema.

Brate, što se tiče yobita, najgora su burza na svijetu, tu sam izgubio 0.1 ethera koji su vrijedili oko 100 dolara, nema korisničke podrške, najbolje su po mom mišljenju Binance, Bittrex, Kucoin, Crypopia itd. Sad će se uskoro otvoriti neke europske, ali većinom su sve azijske ili američke.

1 Like

izgleda da ću i ja taj XEM zijanit…a ETH im je najveća cijena u mater i stvio tu jer je 100 dolara veća cijena nekad…prebcit ću ja to sve na Bittrex…samo nema direktne isplate sa Bittrex

Posalji mi par mailova korisničkoj sluzbi, mozda ti rijese, ali ne vjerujem.

ma poslao već par tih tiketa otvorio na mail slao, da li će šta biti ovih dana da bože

jako zanimljivo…

https://cryptodaily.co.uk/2018/07/swiss-stock-exchange-to-create-new-digital-exchange-platform/

1 Like

Da li ima negde komparacija Berzi po porovizijama.
Koja ima najmanji FEE?

Ako saljem kripto valutu BTC ili LTC sa BCX na keku drugu berzu kako bi tamo trejdovao, na koju je najbolje a naarocito da je FEE manji

Ako sam te dobro shvatio,sa bcx ti je najbolje slati ltc i fee je isti gdje god ga poslao…

2 Likes

Hvala za odgovor,
imam nesto i BTCa na BCXu.
Sta cu sa njima?
Da ih pretvaram u LTC pa saljem ili da saljem BTC direkno na neku Mjenjacnicu
ili gdje imaju Stacking pa ostavim na 90 dan?

1 Like

Zamjeni za ltc pa pošalji na npr WhiteBIT i tamo imaš trenutno najbolju kamatu…Ako si pratio forum imaćeš i staking za RXC od 30.09 sa 10% kamate na 30 dana…Da bi to uradio u tvom slučaju na WhiteBIT bi prvo tvoj ltc morao zamijeniti za usdt ,a sa usdt kupiti rxc…Pročitaj malo na temi o staking na WhiteBIT što je Rux pisao prije par dana…

1 Like