Kupovina iz Bosne

Da li je neko probao mjenjačnicu iz Srbije

Imaju i dva crypto atm u Novom Sadu

Da ne otvaram novu temu. Nisam dosad nikad koristio karticu za kupovinu kripta, pa koju karticu za kupovinu mi preporucujete? koja banka, kreditna ili debitna kartica. Vidim da ima dosta problema sa povlacenjem sredstava a kako je sa depozitima?

Isti problemi kao i sa povlačenjima. Maximalne opstrukcije od strane banaka. Za sad je najbolje uraditi kupovinu tako što ćeš se s nekim naći lično, ti njemu keš, on tebi coine na adresu i to je to. dok popijete kaficu to završite. Naravno, ako imaš povjerenja, može se uplata i preko banke odraditi.

Tako sam dosad i radio ali volio bi da imam i ovu mogucnost. nijedna od kartica od nasih banaka ne dozvoljava depozite na mjenacnice? ako neko ima pozitivna iskustva molim vas podjelite.

možeš na skrill pa na spectrocoin još uvijek, btc, eth uzet sa našim karticama, i onda šalji na crypto berze, ako hoćeš da kupuješ altcoins za te pare

Spectrocoin mi nikad nije verifikovao nalog ma da sam im poslao sve dokumente. trebam ih opet kontakirati. a i los im je tecaj ali sta je tu je…

ima li neko da je na Hitbtc verifikovan, kako to ide kod njih, šta najbolje prolazi, nemaju upload dokumenta nigdje, izgleda na mail moraš slati, a moglo bi direktno izgleda sa vise se uplatit deposit ako si verifikovan

Nisam probao verifikaciju na Hitbtc mada mi je to mjenjacnica pa skoro 2 god. Samo mogu reci da su pouzdani i dobri. E sada ne znam za ostale mjenjacnice ali Hitbtc uzima fee na depozit (barem ETH) tako da ono sto malo nameljem saljem na Coinbase novcanik jer oni ne uzimaju nista. Na Hitbtc malo kupim,malo prodam eto onako.

Moze direktno na binace mjenjacnici da se kupi kripto uz 2% fee… Jedino je licno povoljnije od ovoga koliko ja znam.