Kupovina iz Bosne

Prodajem ETH po kursu coinmaketcap bez provizije… INBOX!

Jel jos neko probao Payoneer? Radi li?

Prilikom izrade kartice, jel ima troskova? I napisao si da se pora uradit deposit, koliko treba?

I radi li isplata, koliko traje prenos?

kartic payeer nema za BiH, može se plaćat svašta, ali isto verifikacije se navozaš dok ga završiš, ja ga još nisam verifikovao taj selfi, kako got vrate ne valja ne valja itd

Ja sam kupovao na Find the Best Offer - LocalBitcoins
Jest da kurs nije najpovoljniji ali kad se uzme u obzir da da svi uzimaju proviziju mozda se i isplati.

Prednost je što je procedura maksimalno pojednostavljena, plaća se fizičkom licu na račun u BiH elektronskim bankarstvom, plaćanje je u KM i po uplati se dobijaju btc na wallet, a poslije se mogu slati na mjenjačnicu ili gdje već… Pozz

Ko zeli moze uzeti i preko mene, ja kupujem na coinmami ali uzimam 10€ proviziju na bilo koji iznos. Minimum je 100€ narudzba. Za vise info fb stranica ili poruka :slight_smile:

Nakon kupovine u roku 15 min BTC je na vasem walletu.

1 Like

da li je neko upoređivao cijene ETH na berzama, izgleda da na YoBit nude najveću sell cijenu. Radi li neko preko YoBit, kakva je isplata preko njih i način isplate? Preko BitTrex isto koji je način isplate para, dolara na račun u BiH ukoliko je moguće.

kupuje li neko ili prodaje preko Yobit berze, dal i je imao negativnih iskustava sa njima, sa depositom crypto ili povlačenjem usd.

položio sam nešto XEM na njihov wallet, minut nakon toga su izbacili poruku da je wallet under maintenace, ali se nije potvrdio moj polog XEMa. Zanima me da li su izgubljeni coini ili će se pojavit na walletu nakon zvršenog tog održavanja…pisao sam im na support juče, ne odgovoaraju još ništa evo

ova Yobit exchange je ruski scam totalni, support ne postoji uopšte, generički dobiješ samo poruku da je ticket zaprimljen i nada caliente, to je sve što češ čuti od njih…zijanio sam te XEM kad sam depozitovao kod njih na wallet, sreća povukao sam ETH bez problema na drugu berzu poslije toga…

zaključak preko Yobit ne treba ništa da se radi jer ako se zezne nešto piši propalo

Htio bih da izvršim Deposit preko Wire Transfer na MoneyPolo, jeftinije je nego da uplacujem preko kartice. Interesuje me jel neko vrsio uplate preko Wire Transfer, koci li sta banka i koliko je potrebno vremena da sredstva legnu na MP racun, takodjer jel to ide preko mojeg deviznog racuna ili kako?

Nisam nikada vrsio medjunarodne uplate preko banke, samo sam karticama, zato me interesuje.

Danas sam verifikovan na Coinmama i gledao sam koliko me kosta da kupim preko njih bitcoine i kako sam izracunao to je 10% skuplje preko njih. Prvo ti zasilje cijenu skuplju 5% od one koja je trenutna i jos dodatno pri placanju kaze provizija 5% haha i to je sve 10%. Ne isplati preko coinmame. Pa 6% je preko IQ option da kuspi bitcoine i prebacis sebi na wallet, bolja je ta opcija.

kako da prebaciš sa IQ options, ne može se prebaciti sa njih nigdje u wallet

Moze se prebaciti, kupis bitcoin i onda ides withdraw, ukucas svoj wallet i oni ti prebace bitcoine :). Jedino sto cekas preko 24h da prebace.

Imao sam uplate na tekucni racun u zadnjih 7 dana nekoliko hiljada i zadnji put kada sam bio, rece mi teta na salteru da svaki sljedeci put ako su veliki iznosi da ce mi traziti dokaz o porijeklu novca. Eh sad, bezbel porezna, mozda jos neka institucija prati koliko ti lijeze para na racun.

Zanima me, koliko smijem uplatiti na racun, koliki raspod i ucestalost uplata, dnevno, mjesecno, godisnje i onda to potrositi na crypto a da me ne ganja kakva finansijska policija ili ko vec.?

Razmisljam, sve sto stavljas na racuna veliki su iznosi, moras imati dokaz odakle ti lova jer ako nema dokaza, moze biti da je droga, terorizam ili sta li vec, ipak ima logike za dokaz ako su veliki iznosi. Zato ako nemas dokaz, stavis pare na stednju, odes za sedmicu povuces pare i eto dokaza haha :P. Ipak porezna ti ne moze nista jer to si polozio novac i ako imas dokaz da su sa stednje onda je ok i nema poreza. A te pare sto sam polozio i potrosio na sta god, to je moj izbor i sta koga briga gdje trosim. Nesto razmisljam

Pare sto sam stavljao na tekuci su sa stednje i imam dokaze gdje su pare bile, pa ako me ko sta i bude pitao ce da im prilozim dokaz.

Jel imao neko iskustva, saznanja?

pa zato što si joj postao sumjniv da dolaziš po uplate iz ino u par dana…da nisi išao na šalter nego jednom došao i to sve suknuo sa računa ne bi ti ništa rekla…manji iznosi su sve ispod 10000 raspoređeno na što više uplata…nemaju oni vremena pratit sve transakcije, trigeri su na što se više približavaš 10000KM i kratkom roku

sad sam na support to provjeravao, važi samo za eth i btc i to nije prije bilo…kud nemaju za xrp da prebacim coine, ovako moram čekat da se vrati cijena

Sry, nije u pitanju uplata iz INO na moj račun nego kada sam ja uplacivao na svoj tekuci racun, kuzis?

Ok, sada cu preko ATMa uplacivati pomalo na vise kartica hehe :).

Ja imam mogućnost nabavjanja neograničene količine kriptovaluta za BiH kao i neograničenih isplata za kriptovalute u EUR.

Ako je neko zainteresovan, javite se Viber 062 203 294

Radim već neko vrijeme veoma uspješno a internet stranica za BiH bit će uskoro dostupna.
Ova stranica će biti prva u BiH ovakve vrste na kojoj ćete moći KLIKNUTI i dobiti novac na svoj bankovni račun ili KLIKNUTI i dobiti kriptovalutu na svoj Wallet.

Pozdrav.

1 Like

kada će internet stranica i da l će moći da se radi sa debitnim karticama na njoj?

Bit će ovtorene sve opcije. Kada će stranica biti funkcionalna ostaje tajna za javnost jer ćemo raditi odmah nagradni program da prvih 5 verfiikovanih ima kupovinu bez provizija tj. minimalnu proviziju konverzije iz KM u EUR i to je to :slight_smile: :slight_smile:
Do tada ja lično komuniciram sa kupcima i prodavcima kriptovaluta i završavam poslove. A kad bude online… kako kažu kod nas došlo kje vrijeme i da u BiH sve bude “na dugme” kad je kripto u pitanju :slight_smile:

1 Like

pozdrav momci,

ja/moj team otkupljujemo i prodajemo crypto valute u cijeloj Evropi(iznosi nisu toliko bitni). Trgujemo preko firme take da imate uvijek “clean” trag odakle sta dolazi.

Prvo se javite preko privatne poruke, nakon izmjene dokumentacije i verifikacije(trajanje max 24 sata) mozemo preci na trgovanje, NE PODRZAVAMO PRANJE NOVCA.

Pozdrav, Morgen :wink: