Kupovina i prodaja ETH/BTC

Pozdrav raja :slight_smile:

jedno pitanje na koje nikako ne nalazim adekvatan odgovor.
Postoji li ikakva opcija (osim BCX-a) da se trguje kriptovalutama u BiH?
Dakle da imam neki wallet na koji mi sjeda kripto sa poola i da tu odmah mogu istu prodati ili za određenu svotu i kupiti, da funkcionira sa naơim BiH bankovnim računima?
Pročitao sam na nekoliko mjesta da Binance kod nas funkcionira, ali vidim po forumima da su neki za, neki protiv.
Ako stvarno funkcionira, na koji način, vidim da ima onaj svoj Trust Wallet, ako nikako ga nisam uspio uvezati sa glavnom aplikacijom.
Evo, ako nije problem, da predloĆŸite neko rijeĆĄenje, pravo bi vam bio zahvalan.

Hvala puno ljudi :smiley:

3 Likes

Najbolji ti je Binance, pusti priče kraju :slight_smile:

moze li mi neko objasniti kako preko kartice kupiti na binance meni nece a sve sam.verifikovao,pozzz

Teơko da će ti pustiti transakciju prema Binance, mislim da banke blokiraju.

Kada su banke u pitanju, najbolja ti je opcija kupiti na BCX.ba i onda slati dalje gdje ĆŸeliĆĄ

Pozdrav svima. Ponovo sam aktivirao svoj YT kanal. To su 2 mjenjacnice putem kojih mozete kupiti sta god zelite iz BiH.

3 Likes

mogu li to sve ibaviti preko telefona,poz

Pozdrav, Koji su trenutno moguci nacini da deposit na binance iz BIH ? da li probati sa advcash nisam prije koristio koji je proces kod njih? Hvala :slight_smile:

1 Like

Dobro nam doĆĄao!

Sve je do banaka, ako ti one dopuste transakciju onda to ide jako brzo.

Međutim, kako smo skontali, malo koja banka pusti transakciju, a probali smo WhiteBit te njihov platni procesor nam je dopustio ali ne sa svih banaka.

1 Like

Pozdrav. Ako vec hoces na Binance, moj ti je savjet registruj se na neku od ove 2 mjenjacnice koje sam recenzirao i pravio depozit. Kupis tron ili neki drugi koin koji ima malu proviziju za prebacivanje i prebacis ga na Binance i uradis konverziju u sta god hoces. Drugi nacin ne postoji jer smo blokirani.

2 Likes

Pozdrav i mene zanima. Znači trebam kupiti USDT na White Bit nakon toga s njim kupiti neku valutu i onda je prebaciti na BINANCE?

Da li je ok da stoji na White Bit ono ĆĄto kupimo?

Mozes ti usdt prebacit na Binance. Znaci kupis na whitebitu usdt i prebacis na Binance preporucljivo preko trc-20 mreze (bez feejeva). Naravno, pazi da je na obe platforme trc20 adresa, da ne bi izgubio svoje novce.

Ako ti nesto nije jasno ili je zbunjujuce slobodno pitaj. :smiley:

1 Like

Naravno da je ok, ali ako se radi o vecim iznosima i ako planiras samo drzati duze vrijeme mislim da ti je bolje prebaciti to na neki decentralizirani wallet, gdje je sigurnije drzati svoje valute.

Ali ako bi bas na mijenjacnici drzao, mislim da je najbolji Binance

Napravio sam profil na BINANCE međutim iz Bosne kad hoćeơ neơto radit naravno sve je nemoguće ali eto, poơto imam neơto LITECOIN a na BCX u i joơ sam htio da kupim par valuta preko WHITE BIT nisam planirao trgovati nego da mi stoje. Koji je onda najbolji wallet da to sve smjestim na njega kako to funkcioniơe nisam baơ dobro upućen pa imam dosta pitanja. Nemojte uzimati za zlo. Pozzz :sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Pa najsigurnija opcija bi bila hardware wallet (Trezor, Ledger), koji je poput nekog USB-a te se tu nalaze tvoje kriptovalute. Naravno to bi morao kupiti.

Imas i desktop wallete (Exodus, Jaxx
) imas ih puno te preporucujem da sam istrazis koji su najbolji i koji podrzavaju valute koje zelis kupiti.

Kad odaberes neki ne zaboravi da exportujes private key i cuvaj ko oci u glavi😆, buduci da je to kod koji samo ti trebas znat

1 Like

Naravno, ako grijesim neka me netko od iskusnijih ispravi😂

Hvala puno na pomoći ako me ơta bude interesovalo ili ako opet zapnem piơem
 :sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

Nisi svjestasn koliko mi pomaĆŸeĆĄ 
 ljubi te brat :slight_smile:

1 Like

Jesi probao koristit advcash ?

Svakako, advanced cash je TATA u ovoj igri :slight_smile:

1 Like