Kupovina i prodaja ETH/BTC

Može li malo uputstvo kako funkcioniše ADVCASH imam i ja profil prošla ver pa da preko BINANCE koristim ADVC. Konkretno kako odradit deposit na adv.

Vidim da si mene oznacio, i ne ja ne koristim advcash buduci da nemam potrebe

@Aske ne znam na advcash al pretpostavljam da ne bi trebalo bit nista tesko. Pokusaj ic odmah na kupovinu, pa kad placas trebalo bi ti ponudit da uneses karticu

A prije toga otidji skroz na dno stranice i klikni na “Fees” da vidis koje ces sve provizije platiti

2 Likes

Prvo dodate visa ili mastercard karticu, kartica mora proci verifikaciju
Ima na advcash sve upute, uglavnom treba slikati karticu sa obje strane, slika vas sa karticom i licnom kartom
Kada se to odradi ide deposit bez problema, fee varira, vecinom je 2 do 4 %
Isplate trenutno ne rade

1 Like

Treba mi samo da sredstva prebacim na BINANCE nema drugog načina trenutno nego preko ADVCASH ako sam dobro shvatio.

Možeš probati kupiti kripto ili USDT preko Whitebit mjenjačnice, sa karticom, ako ti banka dopusti.

Napisao sam uputstvo za RXC ali može poslužiti i za ostalo.

https://forum.crypto.ba/t/kako-se-registrovati-na-whitebit-te-kupiti-svoj-prvi-rxc/4681

1 Like

Mogu li RXC ovdje kupiti i kako?

Da, RXC je na Whitebit mjenjačnici.

Sve ti piše tu. Kupiš USDT sa karticom i onda radiš šta ti je volja, gdje USDT možeš poslati na Binance bez naknada i skoro instantno.

Za 25.1 E što je minimum dobije se cca 21-22 USDT

Ne znam odakle si izvukao 21-22 USDT, ja kada sam kupovao 26.1€ dobio 29.97 USDT :slight_smile:

Čak je nas par istu sumu USDT- dobilo. Stvar je jedino da od 5 banaka, 2 će pustiti transakciju.

Na Whitebit kupovina kripta je oko 1%

Evo screen :sweat_smile:

Čudno skroz, jako loš “rate”. Sad ću baš provjeriti šta se dešava.

I mene zanima :sweat_smile:

:slight_smile: kod mene sve “udure”

ISPRAVKA
Kada odem na sljedeći korak pojavi se ovo, definitivno nešto ne štima… ovako nije bilo kada smo kupovali prije cca. 10 dana

Definitivno su nešto izmjenili od zadnjeg puta, my bad, javiću se supportu da vidimo šta se dešava odjednom.

Evo npr dokaz koji potvrđuje da sam sa 25.1 EUR dobio skoro 30 USDT, što je oko 1% provizije.

Međutim ovdje je očigledno da su digli naknadu na kupovinu… loš potez!

Slažem se…prvo sam mislio da kod mene nešto ne štima jer sam gledao klip na YT BTCBIH i on kad je kupovao dobio je nekih cca 28 USDT za 25.1 e…čudno

Evo da napisem ukratko, upravo sam kreirao account na advcash, uradio deposit i prebacio na binance za jako kratko vrijeme. Sto me iznenadilo je brza korisnicka podrska na advcash bukvalno su odgovorili u roku od minut- nije mi bio dosao mail za konfirmaciju withdrawla.

AdvancedCash je “tata” u financijskom transferu, bio i ostao :smiley: Hvala što si nam javio

Povećali su naknadu, veća nego prije dan…

@Rux @Neki_Covjek i ja sam odradio preko ADVC prije par sati deposit i onda na BINANCE kupovinu trebalo mi je 3 min da sve završim super je. Jedno pitanje minimum je 15 e preko BINANCE da kupiš neki crypto.?

1 Like

Koliko se sjećam, min je 10$ za kupovinu crypta na Binanceu

1 Like