Day Trading Cryptocurrency

TRON je fino pao nadokupiti definitivno, onda ETC isto, LISK, fina akcija!

Trenutno Bitcoin svima diriguje cijenu

Najbolja opcija u ovim slučajevima jeste scalp trading…ništa dugo ne holdati već samo short term dip>>peak :wink:

Uzima li se TRON, kako idu najave trebao bi baš da skoči podobro, idu obavijesti i da će biti deposit/withdraw zabranjen na berzama do 25 juna jer prevrće se iz ERC20 tokena u nešto drugo

$0.30 - $0.50 by June 2018 and heading towards $1 - $3 by end of year 2018 najčešće prognoze sa neta

1 Like

Bankera izlazi na HitBTC uskoro…ja ih čekam par hiljada za razmijenit al sačekat na Spectrocoin da otvore exchange BNK za nešto…taman do tad će na HitBTC skočiti cijena nadajmo se

Jel ovo napokon nagovjestaj bull marketa, odavno nisam vidio zelen vikend :slight_smile:

up and down

Iz iskustva, najbolja mjenjačnica za day-trading

ja sam na Bittrex ne mijenja mi se nešto…i ovako previše ovih berza

Jedna od novih prednosti u odnosu na druge berze je ta što male iznose koji vam ostanu “zarobljeni” nakon trgovine, možete konvertovati u binance coin.

1 Like

TRX ide main net lunch, opao je malo, moglo bi ga se uzeti da se ima pred skok cijene…mada dosta predikcija ima da će coin nevjerovatno vrijedit do kraja 2018, trebalo bi ga i za HODL ostavit

izašla Bankera na hitBTC konačno ako je neko uzimao token :smiley: mada bi trebalo sačekati skok cijene kad se otvori prodaja i na Spectrocoin, ne slati ga na HitBTC uopšte

Slijedi li ko dobru neku Telegram grupu za trading i signale. Ovo sto sam ja poklikao puno članova i zatrpava se raznim parovima.

Preporuka za kupovinu: SONM
Odličan ruski dev tim koji je realizirao sve dosad na vrijeme, livenet 30.6. https://sonm.com/
Daleko kvalitetniji projekat od Golema i moci ce se rentati CPU, GPU, HDD, kada izadje livenet, vjerujem da ce dosta majnera preci na SONM. Kupci ce moci koristiti SONM mrezu za bilo koji tip aplikacije, sto nije slucaj kod Golema (zasad samo rendering), i naravno sto je vise kupaca ukljuceno, veca potraznja za SNM tokenom. Imate ga kupiti na Binance.
Sretno!

E moji signali :smiley:

ncash (nucleus vision) je dobar za hodl

gledajte ovoooo e ko se opario opario 2600>%

kupuje li neko ovaj coin, kako vam se čini? ima ga samo na jednoj berzi

Nadokupio jos ICX, SONM, ADA, sad cekamo to the moon :slight_smile:

Haha slab nam ovaj mjesec. Ja držim ovo prije pada sto sam uzeo TRX i ADA. Nešto XVG.

ima li day tradinga :smiley: kupuje li ko XRP, ili čeka pad, kakve su info :smiley: