Promjeni temu: Dan Noć

Day Trading Cryptocurrency

Binance, po meni HODL godine!

moglo bi se nešto i na ovome zaradit

ZCL
image

next morning
image

https://globalcoinreport.com/tron-trx-price-forecast-2018-an-incredible-boost-after-testnet-launched/

šta mislite TRX kupit i HODL do skoka?

kucoin zaustavio deposit i withdraw na etn da zaustave asic minere da dumpaju, zato je odskocio etn

TRX ima potencijal rasta ovih dana, uzet ga malo

ništa od tog coina neće se pozadugo vratit na preko 0.10 centi, ja sam ga se riješio što sam imao komada

Dodali su ga na Binance, tamo je napravio haosss :slight_smile:

e kako ga na vrijeme saznat gdje će šta dodat…moglo se 100% okrenut para dosta bi i 100 dolara bilo :smiley:

možel se majnat kako ovaj BCN? ima kao xmr stark, radi li

Zato treba napraviti bota koji reagira na izlistavanje coina na Binance, automatski ga kupuje i postavlja sell ordere… pa tako i rade, ta ne pumpaju “ljudi” coine, vecinom botovi.

kako se to radi? ima li neki free, samo da prati ova listanja na berze i skokove cijena, ne bih da to trguje, ne vjerujem u to da tabletomat nakav lupa kupi prodaj kupi prodaj

našao sam da imaju web scraper stranice i aplikacije, ima google chrome aplikacija web scraper valjda i slične, koristi li neko te aplikacije za informacije sa berzi da skupi u taj neki izvještaj, ima li fajde?

Ja ti mogu u pythonu napraviti sto god hoces vezano za web scrapping i prikupljanje tako informacija o pojedinom coinu, berzi… javi se!

šta koristite više Bittrex ili Binance za trade…ja sam lično na bittrex se bazirao…ali kontam možda nešto položit i na Binance baš zbog ovog Bytcoina što kod njih izleti i napravi dobar skok…izgleda da na Binance većinom prvo izlaze ovi undercoini kad se probijaju

Binance mi je vrh, prelagan nekako za koristenje.

idemooo sa TRon do juna…da vidimo hoćel izletit na 0.5 $ :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face: