Day Trading Cryptocurrency

Gledam dosta videa ovih dana koji se odnose na ovu temu, vidim na forumu nema konkretno teme za Day trade postavljene. Pa ako bude zainteresovanih da ponekad ako imaju neki osjećaj ili dobru analizu nekog coina za zaradit na promjeni cijene, da ovdjee ubacimo post…možda svi zajedno klepimo kakvu veću lovu nikad se ne zna :smiley:

Nikad se ne zna.

1 Like

bice uskoro neki nas lokalni pokusaj u pnd-u preko binancea, vise info na telegram grupi: Telegram: Contact @spacepumpers

ja kontam većinu stvari radit na Bittrex, i ovih nekih alcoina na Cryptopia ako ih nema na Bittrex. Gledo sam Hitbtc malo, tu će izać ova Bankera što sam uzeo preko Spectrocoin, valjda bude kakav fin prihod u odnosu na ICO :wink:

Ja bih ti preporucio da se upoznas sa 2-3 novcica i samo sa njima da trgujes, pratis sve vijesti oko njih, budes na njihovim community chat itd. Jer ako pokusas vise samo se mozes zajebat.

1 Like

tako nešto sam i kontao probat…odlučio sam krenut sa Tron, uzeo sam sinoć Tron i kontam ga prodat večeras ili sutra sa nekih 5-10% profita i onda opet kupovina njega ili nekog drugog novčića, ETN je evo 12% se promijenio na 24 sata…uglavnom poenta je uzimat sa 5-10% profita i uvečavat početnu sumu, ulagat svaki put inicijalni ulog i novu zaradu…počet sa 100$ nije neka suma a ako imaš pozitivan niz, za par mjeseci, može se napravit nevjerovatna cifra sa progresijom

Jeste li gledali kako se koriste analize, npr:

Prilično jednostavno objašnjeno, sad treba biti ustrajan i stalno pratiti berzu i kretanje coina…kad bi čovjek 10 puta manje uspio od ovoga bilo bi wooow

lord%20of%20the%20rings%20GIF-source

2 Likes

uspješan prvi korak sa Tron, u dva dana je bila promjena oko 20%, uzeo sam sad XVG za to sve prodaja+zarada, i idemo dalje istom taktikom, čekat dnevnu zaradu 5% ili na više dana tako 10-20%…može se slijediti taj video što sam stavio…mada ko može rizikovat veći ulog, napredak je mnogo vidljiviji naravno…ja sam za ovo testno pretvorio 0.07 ETH bilo mi žao više kako mu je cijena ljosnula a vratiće se

Znas da na XVG vec par dana traje 51% napad? Da je main dev zbog toga forkovao xvg, iako to nije htio, zajebao neke wallete a napad i dalje traje. Svake sekunde se kopa blok od 1500 xvga…

prodan već sa 10% profita za sat vremena, uzet Rdddcoin…XVG raste na 7 dana je 44% rasta ostvario…na kratkoročno trgovanje treba posmatrati coine na 24 sata i posmatrat trend unazad par sati

šta mislite od REddcoinu, vrijedi li ga ostaviti za HODL strategiju, da li neko uzima ovog novčića za Day Trade ili na duže staze

$rdd je shit velikih proporcija. Sell and move on.

a prodajem ga onda samo da ufatim 5-10% profita trguje se dosta sa njim u zadnja 24 sata

raste ZEN konto sam ga majnat ali taj njegov algoritam ama baš nikako ne odgovara na amd karticama za profitabilnost

heh znam … pici temperatura na 80 …stepeni … jebo ih algoritam smotani :smiley:

equihash (zcash, zen itd). više troše struje nego ethash (eth,…) na amd karta samim time je i veća temp kad se majna equihash
Zen je uvjek bio dobar za majnanje

Ide malo kupovina i prodaja TRX