ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Ovaj graf je nebitan u ovoj prici…Prilikom formiranja trzista na nekoj berzi pump i dump se mogu uraditi sa 1$ ili manje…

https://web.archive.org/web/20010419090829/http://www.zeniq.com/

Interesantno.
ZENIQ je nekada prodavao dijetalne napitke :slight_smile:

Pa sta je bitno ako nije bitan graf ?
tj pokazatelj trenutne i prosle vrijednosti .

Evo kratki update. Upravo sam prodao 2000 Zeniq koina na LaTokenu po 0,68 $ čisto da ne pričam napamet. Nalog za prebacivanje koina sa Safir backofficea sam napravio prekojučer uveče, koini su se pojavili jutros na mjenjačnici.

2 Likes

Ima li Txid, za tu vasu transakciju?

Ako npr prvi postavis na berzi da neki koin prodajes za 100000$ i kupis sam od sebe dio za 1 $ na grafikonu ce pokazivati da je taj isti bio vrijedniji od btc u tom trenutku sto naravno nije realno…

Ovo je cista prevara !

Isti tim (Safir international) koji je napravio Juwelis coin smart contract ponzi scam sada radi novi scam sa Zeniq coinom.

2 Likes

Koja prevara majko božija, što najgore trzaju se i tipkaju kao da nije :smiley:

Nisam imao vremena puno da pratim ovu temu, ali vidim da ste “argumentovano” dokazali da nije prevara, hehehe

Sorry, ovo je jako loša prevara, te vidim da odgovorni i dalje ne odustaju, te prozivaju nas kao lošom stranicom/forumom… što ćete ovdje onda uopšte ako smo toliko loši i iznosimo dezinformacije… pitam se zašto bi iznosili dezinformacije ?! :smiley:

Pa ovo iz aviona se vidi da je prevara, a vi i dalje ne odustajete, znate li da FMUP i SIPA prati ovu temu, te se sve zapisuje i loguje u slučaju nečega?

Ne razumijem zasto se boje policije… i istraznih organa ako nije prevara…neka ljudi istraze ako nema prevare nikom nista… u cemu je problem… toliko energije potrosise na pravdanje tog zeniqa

1 Like

Pozdrav svima,

čujem da se moje ime ovdje spominje pa da vidim o čemu je riječ?

Čovjeka ste predstavili kao mene a on je se već oglasio pa da i ja svoje kažem.

Prvo još uvijek sam član Lyonessa pa se pitam kada sam to izbačena? :joy::joy:

Drugo, kakva prevara i o čemu pričate? Trebali bi stvarno neki ljudi malo pripaziti jer ako krenemo da vas tužimo onda ćete se pokajati.

Projekat se treba prvo razumjeti pa onda o njemu pričati. Tolika je prevara da je Coin na LATOKEN i na Cryptocompare a dolazi i sve ostalo.

Ne želim da gubim svoje vrijeme na gluposti. Oni koji ne mogu sami da shvate o čemu se radi, slušaju druge.

Da dopišem, živim u Austriji i putujem po svijetu bez problema. Toliko o tome da bilo ko bježi…. :joy::joy::see_no_evil::see_no_evil:

Lijep pozdrav svima

1 Like

Može li sad licno da se predstavite, ime i prezime i da mi pošaljete tu tužbu konačno. Zar nije trebala stići? :blush:

Prvo sam ja Rodic, onda se u istom tekstu traga za Rodicem. Kako je to moguće?

Evo javili se i gospodin Rodic i ja, sad nam samo falite vi.

Član sam još uvijek Lyonessa, sad mi dokažite kada sam to ja izbačena? Upravo sam sipala gorivo i provukla svoju karticu. :blush:

Ja živim u Austriji, nemam razloga bilo gdje da bježim i evo putujem svijetom sasvim normalno. Kako li je to moguće? :blush:

Ljubomora čuda čini pa vidim da i na vas izuzetno djeluje. Želim vam zaista od srca da se izliječite od bolesti.

Godinu dana Zeniq i Safir već postoje i da je bilo kakva prevara već bila završena. Oni koji nisu shvatili projekat i slušaju šta im drugi pričaju su sami krivi.

U čemu je problem vise? Prijavite sve i završena priča, ljudi će provjeriti šta je. Koliko dugo traje ovo vaše ganjanje već? Policija, sipa…. šta ste još uključili. Zar za godinu dana se nije riješilo?

Vrijeme je pokazalo svoje a i dalje će.

Od srca sve najbolje i brz oporavak

1 Like

Baš super da si nam se javila, hajde ako nije problem dajte nam source kod da pregledamo o čemu se radi, detaljnije.

Kad OPEN SOURCE code bude dostupan svima onda ćete imati i vi pristup. Kad se toliko razumijete onda znate sigurno i razlog za to. Pogledajte na LATOKEN i Cryptocompare, listovan je coin za koji vi tvrdite da je prevara. I znate sigurno da ne bio listovan da nemaju pristup OPEN source codu.

Za mene je ta vaša priča završena jer toliko gluposti nigdje nisam pročitala. Ali naši ljudi nemaju drugog posla nego kod drugog tražiti razlog za licni neuspjeh. Još dopustiti da neko piše nešto pod psojdonimom i smatratiti sebe legitimnom stranicom je vise nego smiješno.

Da ne pišem dalje da ste dopustili da ljudi od Rodica naprave mene itd….

Provjerite licni način rada kad već želite da štitite narod i da ih upozorite o mogućim prevarama. Suditi nečemu a ne znati o čemu se radi nije profesionalni način rada.

Lijep pozdrav i sve najbolje

2 Likes

Čuj ti jadnog izgovora, kad bude dostupan?

A zašto nije sad dostupan?

Evo otvoreno tražimo da pregledamo kod projekta i vi nama kažete da nismo profesionalni, a vi nedate kod projekta za koji tvrdite upravo da je OPEN SOURCE ? :smiley:

Gospođo/Gospodine, ko god da ste, vi ste ništa drugo nego prevara :smiley:

Nije vama dostupan gospodine, kao što bi trebali da znate da se OPEN source code čuva samo iz jednog razloga a to je da ljudi koji nemaju dovoljno znanja da naprave svoj projekat kako treba ne bi mogli da ga kopiraju.

Dostupan je samo onima od kojih Zeniq ima korist, kao sto su mijenjacnice i partneri sa kojima se surađuje.

I sami vidite da je nama sasvim dovoljno to što je coin listovan kao native coin. LATOKEN i Cryptocompare su to što je nama bio cilj a dolaze naravno i ostali.

Koji interes imamo da vama damo pristup OPEN source codu?

Što ste tvrdili da je prevara pa se dokazalo da nije? Što jadnim ljudima u Bosni i Hercegovini pokušavate da objasnite šta je kripto industrija i blockchain tehnologija a oni ne vide da vi nažalost nemate stručno poznavanje te tehnologije da bi bilo kome mogli da dajete bilo kakvu informaciju a kamoli savjete.

Koliko je ova vaša stranica i taj vaš token ili coin šta već imate zakonski deklariran u Bosni i Hercegovini?

O tome ne želim ni da pričam dalje….

Što se tiče firme Zeniq i Safir sam sigurna da ste završili svoju karijeru ili pokušaj da napravite bilo kakvu karijeru na lažnim informacija koje ste širili.

Sama činjenica vašeg “neznanja” govori sve o vama. Oni koji ne znaju nešto bar šute a ne prave se pametni pa onda ne žele ni istinu da priznaju.

I još jednom da ponovim jer sam sigurna da opet nećete htjeti da shvatite ali za svaki slučaj pročitajte ovo sad nekoliko puta pa možda shvatite: OPEN source code “vama nije dostupan” i neće biti sigurno uskoro.

Tako da vam želim puno sreće sa vašim projektom i od srca sve najbolje. Još nešto, ja nisam pod lažnim ili izmišljenim imenom na ovoj platformi.

Lijep pozdrav

Irma Okanovic

3 Likes

Jadna si ti, ništa drugo nemam ni reći :joy:

Čuj ti nje i definicije OpenSource :joy:

1 Like

Šta drugo očekivati nego takav odgovor :clap::clap:

Argumentacija na nivou obrazovanja :blush:

Vidite da je vrijeme pokazalo svoje? Gdje ste vi a gdje je Zeniq?

A toliko ste truda uložili, uzalud.

Vrijeme uvijek pokaže svoje, uvijek.

Lijep pozdrav

Irma Okanovic

2 Likes

Blamiraš se. Ne znaš značenje pojmova koje koristiš.

Pa vidjeli smo do sad vaše značenje pojmova……

I vama lijep pozdrav

1 Like

Nije nama mrsko da te edukujemo.

Evo ti za početak dva interesantna pojma čije značenje, kada ga naučiš, će ti možda promijeniti pogled na neke projekte u kojima učestvuješ ili razmišljaš da učestvuješ.

OPEN SOURCE SOFTWARE - Otvoreni softver, ili softver otvorenog koda, se odnosi na softver čiji je izvorni kod dostupan unutar “open source” licence SVIM KORISNICIMA koji ga mogu mijenjati, prepravljati i poboljšavati sadržaj.

MULTI-LEVEL-MARKETING (tzv. MLM) - Mrežni marketing, marketing po preporuci, označava sistem koji koristi preporuke osobe od povjerenja za svrhu poslovanja pri prodaji roba ili usluga. To je način distribucije u kojem firma prodaje svoje proizvode putem samostalnih distributera krajnjim kupcima. Kupci također mogu djelovati kao samostalni “konsultanti” ili prodavači i u ponovnoj prodaji proizvoda. Glavna karakteristika je strogo okomita struktura sistema distribucije sa strogom hijerarhijom po okomici što dovodi do brojčano raširenog distribucijskog sistema sa velikim brojem samostalnih konzultanata. Osoba koja radi u mrežnom marketingu sama za sebe snosi poduzetnički rizik. Dohodci se isključivo sastoje od provizije, te od provizije od svojih podređenih iz tzv. “downline”. Slično kao u tzv. “piramidama sreće” postoji vrlo mali broj uspješnih ljudi, no međutim veliki broj ljudi koji izgube uložena sredstva i vrijeme te dožive razočarenje ili neuspjeh.

Multi-level_marketing_tree_diagram
Ilustracija hijerarhije MLM

Više informacija o ovim pojmovima moguće je pronaći googlajući.