ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Još neko nadošao na Zeniq prevaru :slight_smile:

1 Like

Evo ti prilike :slight_smile:

2 Likes

Ovo treba prijaviti negdje ljudi božiji, javno prevare rade…

Halo SIPA, FMUP pa znam da čitate naše forume, što svakako podržavam, ali dajte malo urgirajte na ovo.

Pa pomažemo vam da hvatate prevarante, na kraju još mi budale ispadnemo :smiley:

4 Likes

danas se održava, tako da ako imaš vremena prenesi utiske :smiley: haha

1 Like

Snimi video molim te, ne treba ti veći dokaz :slight_smile:

2 Likes

Na zalost nisam mogao da idem. Korona me je sprecila… jbg, karantin.

Zvao me jedan nekidan, kaže kupio je paket “hub za rudarenje” platio ga 1500Eur. U principu je dobio neki kineski tablet sa instaliranom aplikacijom koja svaki dan doda pokoji zenIQ novčić i to je to :slight_smile:
Pita hoće li se moći preko nas isplaćivati ZenIQ kad krene sistem da radi. Mislim da mu je prisjelo što me je nazvao, a vjerujte nije nimalo zahvalno ljudima rušiti snove. Nažalost…

Budite mi dobro i čuvajte se prevara i brkatih žena

1 Like

:smiley:

Žalosno je što te zove poslije kupovine, kad je počeo sumnjati u ono što je uradio.

Rodic je Irma Okanović bivša članica Lyonesa koja je iz istog izbačena i jedna od pokretača Zeniqa. Žena koja živi u Austriji, već poznata SIPAi jer je imala javne tribine po gradovima BiH i terete je za Ponzijevu shemu i prevare u domenu finansijskih malverzacija, kao i njenog muža koji je dio grupe prevaranata. Jedna sam od onih koji su podnjeli prijavu SIPAi protiv navedene. Saznala sam da postoji advokat koji zastupa grupu oštećenika iz Mostara i Sarajeva, pa sam se i ja pridružila.SIPA je prikupila podatke svih clanova u mrezi ispod mene i pozvali ih na svjedocenje. Obzirom da je medju prevarenima i skupina ljudi “poslovno moćnih”, a priča se pročula, krenula je potraga za Rodicem. Zeniq nema ni white paper, bankovna kartica je obecana početkom prethodne godine, i sve je više neprijatelja pomenute. Na vrhu piramide za BiH iznad nje je Saša Ilić, nadredjeni u lancu, on je mozak operacija sa Erwin Dokter-om iz Austrije, koji je već pobjegao na Istok, ali se i njemu ušlo u trag. Irma je svoje seminare izbrisala sa you tubea. ali mnogi prevareni imaju snimke u kojima ima dosta kompromitirajucih izjava što je u SIPAi i pregledano. Svi prevareni u Zeniq operaciji imaju satisfakciju da za ucinjena djela postoje identifikovani koje zasigurno ceka robija. Sigurna sam da ce se uskoro na ovom mjestu oglasiti i drugi koji su prijavili osumnjičenu, a ona u nadi da će izmaći zakonu pobjegla je u Austriju, misleći da je tamo sigurna. Pisaće vam i drugi šta se dalje dešava sa operacijom Zeniq.

3 Likes

Dobar dan dobri ljudi , evo Oliver Rodic glavom i bradom se javlja, Dugo me nije bilo jer nisam mogao citat svu ovu nebulozu koju pisi razni GURU majstori. A i ne zelim da podizem citanost ovoj bezveznoj stranici. Nemate pojma kako je liojepo biti izlistan na LATOKENU8 vecina vas ne zna o cemu se radi) kako je imat ovjeren WHITPAPER od SVIJETSKE milijarde teske kompanije(STO NIKO NEMA U KRIPTO SVIJETU) Kako je lijepo biti scammer i fake , a vi koji kupujete i trgujete sa sranje koinima i dalje kukajte kako je sve palo . Ali necu da vas grdim. Citam da me trazi policija heheheh i da smo pobjegli negdje hehehe i da smo kriminalci. Koji jado moras biti u zivotu da tako nesto napises. Posto sam cuo da sam postao zensko i da sam promijenio pol da me policija ne bi nasla evo za sve moj broj telefona +41766384874 sa svim viberima , whatsappovima itd. Vi sto citate i pratite ove poluintelekte pitajte se gdje su vase pare i dalje ulazite u svoje sranje koine a mi odosmo u visine. Lijep pozdrav Oliver rodic

2 Likes

Buduci da smo mi preglupi , mozes li nam detaljinije objasniti slijedece :slight_smile:

Sta je LATOKENU8
Koja svjetska kompanija od milijardu ovjerava Whitepaper

Klasična piramida

1 Like

Umne u jednog jarana whitepaper ovjerila svjetska milijarda eno ga skuplja stara šporeta ,stare akumulatore ,pipe ,drške,tuš kabine…

Pozdrav svima, hvala na prijemu u grupu. LaToken je centralizirana mjenjačnica na kojoj je jučer izlistan Zeniq koin i trejda se u parovima sa BTC, ETH i USDT. Cijena mu je trenutno oko 0,60 $. Radi se o koinu a ne o ERC20 tokenu koji je na Uniswapu. Kompanija koju spominje Oliver je jedna od “big four” audit kompanija, Deloitte i službeni Whitepaper koji izlazi uskoro dolazi sa žigom te kompanije. Radna verzija je jučer bila dostupna na spomenutoj mjenjačnici ali je maknuta do izlaska konačne verzije. Ne bih ulazio u rasprave dali je to prevara samo mislim da ove laži o Oliveru koje se tu pišu nisu primjerene za kripto entuzijaste koji bi trebali biti ipak nekakva progresivna ekipa. Nitko ko je investirao u Zeniq nikoga ne želi prevariti, svi mi imamo mnogo informacija o projektu i planovima kompanije i uložili smo vlastiti novac. Za mene je do sada sve više nego odlično i sve što su najavili iz Zeniqa uredno i isporuče. Ugodan dan svima, ako netko želi komunicirati uljuđeno, može, uvrede stranaca me ne dodiruju pa preskočite ovaj upis ako imate poriv za time. Svima svako dobro!

2 Likes

Samo da citiram GRANAPP_Automatic_Tr

kako je imat ovjeren WHITPAPER od SVIJETSKE milijarde teske kompanije(STO NIKO NEMA U KRIPTO SVIJETU)

Ovjeren po svim gramatikama balkanskih zemalja je svrsena radnja
(da preciziram svrseno vrijeme )

Drugi citat

od Rudi

Kompanija koju spominje Oliver je jedna od “big four” audit kompanija, Deloitte i službeni Whitepaper koji izlazi uskoro dolazi sa žigom te kompanije.

a ovo je buduce vrijeme …

Sugestija …usaglasite se prije nego li iznosite tvrdnje , isto tako bilo bi lijepo vidjeti da u nastavku kopirate whitepaper

A o tome na u 24 sata coin izgubi 99,4% vrijednosti necu ni komentarisati

Da, u pravu ste. Nije još ovjeren ali nitko od nas ne sumnja da će biti kroz kratko vrijeme pa je Oliver malo požurio. Koin je krenuo sa 0,15 $ pa mi nije jasno o kakvom gubitku vrijednosti pričate?
P.S. Puno nas je skinulo i tu neslužbenu verziju whitepaper-a ali čim vidim da se netko toliko lovi za taj dokument koji nije obavezujući i zapravo ne dokazuje ništa vidim da je namjera samo svađanje.

2 Likes

ako nadjete jednu recenicu u kojoj se ja svadjam , slobodno je kopirajte .

malo mi sad nije jasno ko je founder , Oliver ( koliko shvatam zastitno lice Zeniq-a) ili Vi .

Sto e tice ovjeravanja i da li ce biti ovjeren ili ne …Razanj se ne pravi dok je zec u sumi .

Po kojoj ste cijeni prodavali Zeniq uopste , tj ne znam ni da li ste prodavali , slobodno mozete to ovdje pojasniti . Ja licno nemam predrasuda prema projektima , imate ovdje prosto r i mozete sve pojasniti ( po chartu koji je neko postirao , vidi se da je pocetna cijena bila 100 $ i da je onda pala )

Mala sugestija …bitnije vam je milion puta da Vas coinmarketcap.com izlista nego 1000 whitepapera .

Da, bitnije je da se pojavi na coinmarketcapu ali to i dalje ne govori previše o kvaliteti samog projekta, svašta je tamo izlistano. Zato i ne razumijem tu opsjednutost whitepaperom. Nisam prodavao svoje koine i ne namjeravam još dok cijena ne bude znatno viša. Prodao sam nešto koina wrapp-anih u ERC20 token na Uniswapu za probu kad je cijena bila 0’40 $. Nisam vidio taj chart koji spominjete ali što god bilo nema veze sa Zeniq koinom. Kao što sam rekao, startao je jučer u 16h od 0’15 $. Uskoro će biti izlistan na još jednoj centraliziranoj mjenjačnici i onda ide listing na coinmarketcap. Ovo pitanje, tko je founder ne razumijem? Olivera čak i ne poznajem osobno, samo preko fejsa i nismo povezani u projektu. Nije on zaštitno lice ničega, on gradi svoj biznis na način koji nije moj stil ali to nema veze sa kompanijom. Mene samo smetaju zlonamjerne laži. Da, ražanj se ne pravi dok je zec u šumi ali u ovom trenutku zec je u kavezu i u transportu prema doma. :smiley:

1 Like

Namjera nije svađa nego da uz argumentovanu raspravu analiziramo projekat ZENIQ kao blockchain tehnologiju kakvom se predstavlja.

Obzirom da ste, za razliku od Vaseg kolege koji je ranije ovdje zastupao ZENIQ, izrazili volju za kulturnom argumentovanom raspravom, pozivam Vas da pogledate prve postove ove teme i date argumente koji pobijaju navedeno.

Pročitao sam sve i ima toliko besmislica napisanih da bi mi trebalo dva dana da na sve odgovaram. Ako možete sažeti u nekoliko bitnih stavki rado ću odgovoriti sa pozicije laika i najbolje što mogu i znam.

1 Like