ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Pa ne znam, to i je moj problem. Iskreno, nisam ti ja nešto puno ni informiran nego tek od nedavno kad smo klali kod strica miljenka pa mi je ovaj njegov tupavi sin počeo kenjati na najjače o tom Zeniqu zbog Cibone. Do tad je bio umjereniji i Smiljka mi je bila zicer, da se tako izrazim. I kako ne komentiram što je bitno? Imam osjećaj da samo o Smiljki pričam. Ovo sa Zeniq stranicom ću provjeriti pa ti javim i ne bi rekao da se lovim za glupe rijeći, ništa što mi napišeš meni nije glupo samo ne razumijem baš sve. Nadam se da se ne ljutiš, znam da si dao sve od sebe da mi objasniš al jebiga kad sam nov u tome pa treba neke stvari poloviti putem.

Baš mi je to palo na pamet i vidim ti si napisao. Znam ga koristiti. Ubacio sam ja jednom u googl kako Zeniq vara ljude ali nije bilo ništa konkretno. Zato sam i došao tu. Već sam toliko izvrijeđao onog svog rođaka da mi nema nazad. Da sad pokleknem i da ispadne da je on u pravu mogu zaboravit Smiljku. Tak da moram iskopati što više dokaza da ga izdominiram. Mislio sam da će biti lakše.

Nije sramota ne znati, sramota može biti samo ne htjeti naučiti.

Pročitaj ti prvo od početka sve postove iz teme. Daj sve od sebe, jer vidim da vremena imaš.

1 Like

Ne bi ja njega torpedirao, niti volim biti dežurni policajac kao što to neki tvrde.

Ali kad me kreneš vrijeđati na maluman način, kao i mnoge u ovoj zajednici koji su i pametniji od mene, meni ne gine nego da te uklonem…nebitno ko je u pitanju.

Evo pustićemo ih koga god želite, ako će se ponašati normalno :smiley:

eh sad vidimo šta se dešava, mjenjaju nazive firmi itd da prikriju tragove ali paz sad

NEO Zentech, je stari Zeniq… i ekipa, vidio sam i onu kako se zove da reklamira to neki dan !

Tako da ako se kreator ove teme slaže, da se ispravi naziv i doda rebrand njihov…

To i ja kažem onom konju al on misli da zna pa me nešto pita pa ispadnem debil. Ali budem prošao sve od početka. Jel ima neki kao filter da izbacim sve ove što pričaju laži i idu kontra toka teme? Da ne gubim vrijeme, ipak ima toga puno. Ili ako si ti prije detaljnije pojasnio kako točno skemaju sa mjenjačnicam da prođem prvo tvoje postove?

Ja ti iskreno preporučujem da čitaš sve iz početka, prvenstveno zato što ćeš učiti usput, ali i izvući samostalan zaključak ko je ovdje budala… mi ili oni :smiley:

Ma vjeruj mi da bi ga odma izbacio. Nebi on tu nekom rekao da je glup, to uglavnom samo meni govori i to samo jer zna da ga neću namlatiti zbog Smilje. Al bi on tu sipao tavu propagandu o Zeniqu i to tako lukavo da izgleda kao da je sto posto siguran u te gluposti da bi te natjerao na izbačaj. Mene redovno sturira u crveno. Ovo što kažeš da mijenjaju nazive firmi a ista ekipa jel onda i taj NEO isto zapravo njihov ali fejk? Ili su se još prije nekad dogovorili da ovako sakriju tragove? Šta ti misliš Rux? Jer ako su počeli brisati tragove treba što prije skupiti što više dokaza da su varali. Ovaj dečko Wart kaže da nema više Zeniqa. Jedno mi nije jasno, što su tu novu kompaniju nazvali Zentech, pa jebote ako želiš nestati sa scene ne uzmeš ime koje je na pola isto kao staro. Il su tako glupi ili bahati…Svakako im proći neće, u to se kladim.

Ok ako misliš da je tako najbolje. Iako ja imam zaključak al mi treba nešto neoborivo a da ja mogu to ovom spadalu kolko tolko suvislo objasniti da mu začepim ta glupa usta. Jebem ti sve, taj blokchain bi trebao biti javno dostupan i da svako može vidjeti šta se dešava tu a oni imaju neku fejk verziju i niko to ne može nekako dokazati da ih se da na sud. To mi isto nije baš jasno. Šta su tako dobro napravili tu kopiju da se ne vidi razlika? Jel pitao ko tamo na te mjenjačnice što ih prodaju da oni kažu kako to funkcionira a nije original blokchain? Pa da vidimo št će oni reći!

1 Like

Ma Super ti je Zeniq Mitja , Kupi ti onaj novi Neo mobitel koji printa novac i uživaj - i naravno Preporuči drugima takvu odličnu priliku , nemoj držati samo za sebe tu sreću - nije u redu sam se obogatit :slight_smile:
Uvijek ista priča i dalje : kupi sad ovu sjajnu priliku sto prije jer sutra možda već kasno - da se obogatis (tj da se drugi bogate) a ti se pozdravi sa novcima.
Jedino kako možeš zaradit je nagovorit druge i uzet postotak od para koji oni ulože.
Drugim riječima klasična ponzy piramida
Koga briga za ZeniqScan i ima li blockchaina ili nema.

Neka naraste cijena Zeniq coina barem na 50 centi ako nije problem ?
Šta je to za takav biznis, jel tako - čudim se kako nije već na 100€ :)))

Morao sam čekat da mlađi brat zaspe da mu uzmem laptop, moj mobitel je sranje pa na njemu ni ne koristim googl. Vidim da me zajebavaš, zvučiš kao ovaj moj redikul od rođaka kad krene sa tim repertoarom. Pogledat ču sutra za taj mobitel, vrijeme je da uzmem neki novi i zbog Smiljke. Današnje cure padaju na te detalje a moja furka da su mi mobiteli i sva ta tehnologija bez veze ju nije baš impresionirala. Znam da ne printa novac al ako nije skup budem ga uzeo u obzir. Ne budem ja ništa nikom preporučivao ni nekog nagovarao na kupnju mobitela, pogotovo koji štampa novce. Tako glupe ljude koji bi u to povjerovali niti znam niti bi htio znati. Jebiga, ovaj izrod mi je rod pa ga moram tolerirati do neke granice. Ald da mi kaže da ima telefon što štampa keš nokautirao bi ga na licu mjesta.Ma to znam da je ponzi piramida. Nisam znao da je klasična al evo sad znam i to. Kako to misliš koga briga za Zeniqscan i blokchain? Pa šta nije sve nas tu briga jer nemaju originale nego fejk, scam kopijje.? Ovo na kraju si me skroz izgubio da ti budem iskren. Ne znam ti ja jel tako i kolko bi takav biznis trebao imati cijenu koina al ako ti kažeš 100eura po tvojoj procjeni to samo govori koliko je očita prevara. Ogromna je razlika u cijeni između stvarne od 0 centi do te koja bi trebala biti od 100 eura, kako ti procjenjuješ. Ne znam ovako na pamet izračunati razliku između te dvije cifre ali nije malo, to sam siguran i bez računanja. Sutra ovaj moj brat ima školu poslije podne pa ću kad dođem sa posla čitati sve redom od početka. Jebiga, edukacija, kako Rux kaže. Ajde laku noć i hvala vam svima što ste me prihvatilli u zajednicu.

Evo društvo da se javim, ako ste se brinuli gdje sam i nemam neke lijepe vijesti. Sve je krenulo prošlu subotu, bila svadba od rođakinje Dunjice, uzela se za jednog smotanog odma tu selo do, Jereslavec, ako ste čuli. Ma, nebitno to mada mi se dok sam se spremao vidjelo ko da će bit nikad bolji dan. Pogađate, Smiljka je isto imala tamo bit, he, he. Mogu reć za sebe da sam se sredio onako baš ali kad sam nju vidio, uh nikad bolje nije izgledala. I sad da ne dužim, sjedili smo mi iz familije sve jedni do drugih za stolom a onaj moj majmun od rođe, Smiljkin brat, znate ga, točno nasuprot mene. I odjednom, ne znam jel zbog Smiljke ili gemišta izleti meni da sam član skam huntersa u kriptoba te samo krene iz mene…bijeli papir, crvene zastavice, blok eksplorer i tako sve redom. Jbg, ipak sam se educirao čitav petak, a to je najbitnije, kako Rux kaže. I vidim u Smilje u očima da je zadivljena i sve čekam da ovaj konj pobjegne a on… prasne u smijeh i spomene Ruxa i vas kolege skum huntere u ne baš lijepom kontekstu da sad ne nabrajam tu što je rekao, da ste glupi ko ku.ac, ma ne mogu da izgovorim sve, pa spomene neki film Podkast gdje glumi Rux i kako se sramoti i tu se meni zacrni pred očima, malo zbog graševine, malo više zbog Smiljke a i zbog vas kolega i Ruxa legende. Skočim preko stola preko onih čupavaca, mađarica, porušim čuda narezaka i kobasa po stolu i zategnem ga pravo sred njuške šamarom. Još mu je crven obraz. I svašta bi bilo dalje da nije skočio kum Vlada i rastavio nas i naravno mene potjerali sa svadbe. Ma jebe mi se ionako će se rastat za godinu dana, žao mi samo 100 eura što sam dao u kovertu. Dobro 50, glupo mi vas tu lagat, ipak smo kolege skum hunteri. Odem ja doma, prvo kod Mome na još par gemišta da se smirim pa kod brata na laptop da pogledam taj film podkast gde Rux glumi. Nađem ja to i odma da vam kažem nisam nešto napetije gledao od onomad kad sam zbog serije 24 dobio otkaz u mesnici kod Buce jer nisam došao radit 4 dana. Dobro, ovo je više dokumentarac ali opet uzbudljivo i napeto. I sad, da me krivo ne shvatite, ma kako i bi kad samo o Smiljki stalno pričam, ali Rux je baš lijep momak, pravi talent. I kako samo pametno priča. Sad kad sam to odgledao puno toga mi je sjelo na svoje mjesto. Kako zapravo kad Rux kaže da ovi iz smrdljivog zeniqa nešto nemaju odma oni to naprave ali fejk skem verziju. I sad mi je jasno zašto ne možete dokazat da je blokchain fejk jer vam nedaju taj pin ili kod da uđete u blokeksplorer da ih razotkrijete. Kakav ološ ti prevaranti. Ja sam kliknuo na taj link za taj blokeksplorer i nije me tražilo taj pin tj. kod ali znaju oni ko sam ja a ko je Rux skam hunter. Nisu baš toliko naivni. Nego, jel im i ova ideja da kupuju koin koji košta 0 centi sami od sebe za 2 centa isto došla što ih je Rux otkrio? Mada gledam, sad je umjetna cijena skočila sa 2 centa na 3. Jel onda prava cijena i dalje 0? Jbg, kao što vidite imam se ja još puno za educirati, kako kaže Rux a i kolega Idemodalje. I da ne zaboravim, što mi je bilo valjda i najbolje od svega dok sam se edeucirao i čitao sve redom od vrha prema dolje. Kako kolega Rux brzo spraši van iz foruma ove sa drugim argumentima i koji ne idu uz tok teme a onda nakon par dana dođe tu i pita što su se ućutali ovi što brane taj ponzi, skem, MLM i klasičnu piramidalnu prevaru. E to kad sam provalio nisam se prestao smijat čitav petak i subotu skroz do svadbe. E Rux, kakva legenda!!! Ako snimiš još koji dokumentarac javi obavezno! Aj pozdrav prijatelji, valjda ćemo se se jednom i upoznati. Živjeli!

1 Like

Sve najbolje kolega.

Sretno sa liječenjem i brz oporavak ti želim.

1 Like

Za info Mitja - za rođaka :slight_smile: - Neo X je aplikacija od MyNeoGroup firme koja je kupila Zeniq. Ona je skinuta mizernih 1k+ puta sa GoogleStore-a pa pitaj rođaka kako tako malo a vode tako velik biznis?

A Nomo app za usporedbu 10k+ puta . I to je mala brojka ali eto ipak bolja od firme kojoj su se prodali.

Inače MyNeoGroup vodi ekipa gora od Zeniq-a (valjda). Može ti se rođak nadati samo većoj nesreći nego sto je doživio sa Zeniqom

Evo par linkova o CEO-u MyNeoGroup : Ukratko strašno :frowning: - sa takvim čovjekom ući u posao … Prema pisanju je profesionalni prevarant. Pitaj rođaka jesu li ova pisanja lažna , izmišljena ili istina ili se CEO promijenio u međuvremenu ?

1 Like

E kad mi nije srce stalo od sreće kad sam vidio da si mi odgovorio i naveo ove neoborive dokaze da je Zeniq i taj NEO i taj Zentek sve skupa najveća prevara od početka svijeta. Mada je i dosad bilo sve kristalno jasno da su i slijepci sve vidjeli, kako ono Rux voli reći. Sad kad ovo proslijedim onom magarcu od mog rođe ima da me moli da mi se izvine za sve uvrede i što sam ostao bez 100 eura koje sam na svadbu proćerdao. Dobro 50, da se ne lažemo tu, ipak smo kolege skum hunteri. E jest mi ovo popravilo dan jer sam već prekrižio Smiljku i da ću ikad vidjet pi…e al sad se sve mijenja!! He, he, nikad ne reci nikad jel tako kolega Wart, vraže jedan kako si samo ovo iskopao. Nismo mi bez veze skum hunteri. Nego sam razmišljao, šta mislite da pitam babu Julku da nam isplete neke identične đempere, možda čak i komplet kao neko onako odijelo kao što imaju ti Marvel junaci pa da smo svi u tome kad hvatamo skemere? Meni nije problem da pitam a baba Julka mene najviše voli i imam pravu kolekciju đempera što mi je isplela. Začas bi ona to, treba joj oko 3 mjeseca za jedan, stara je već jebiga, blizu 95te. Vi samo recite. Hvala Wart još jednom, čim ovaj šupak od mog rođe odgovori ja odma tu stavljam da svi vide kako se sramoti. Ajd, laku noć, ustajem rano, jebiga treba radit, pusti te skemove, MLMove, Ponzije i piramidalne prevare. Klasične pogotovo. Nema leba bez motike kako ja to volim reći. Jelda sam u pravu?

2 Likes

Hvala kolega Idemodalje. Ne znam točno na kakvo liječenje misliš al ako ciljaš na to što se popilo nije ti to ništa strašno u ovim krajevima. Već sam sutradan nakon dvije domeće rakijice i pola kile špeka sa čvarcima bio ko nov. Al hvala kolega, baš mi je nekako toplo kod srca kad vidim brigu u kolege skam huntera. Zajedno smo jači kako ja to volim reći, mada sam to negdje prije čuo, nisam to ja izmislio. Ni ono da nema leba bez motike nije original od mene. Al sam zato siguran da je Rux sam smislio onu pametnom dosta a ta mi je nekako najbolja da nekad poželim da sam je smislio baš ja. Jebiga, možda i meni neka takva uzrečica padne na pamet pa snime dokumentarac o meni ko o Ruxu jednog dana. Nikad se nezna, Jel tako kolega Idemodalje? Jesi ti smislio neku tako da se koristi svuda? Živ mi bio i laku noć!

1 Like

@Mitja999 ja se sa tobom moram napiti, ovo šta sam čitao, valjao sam se od smijeha :smiley:

Cracking Up Lol GIF by HULU

Dobro došao u Crypto.ba Scam hunters!!

Ma ne Mitja - ne na posao - znaš da treba okolo nagovarat ljude da daju svoje teško zarađene pare i lažno žive u nadi kako im se posrećilo .
Za to treba imat želudac i bit takav čovjek … Onda se lako i pravit pametan dok drugi gube novce.

1 Like

Meni par mojih mentalnih savjetnika aludira da @Mitja999 nije za ono što se predstavlja, te da je tu sa ciljem da uguši temu sa spamom…

Nem’rem bit pametan😆

Meme Think GIF

1 Like

Evo kolega tek mi sad maloprije rođo odgovorio na ova tvoja pitanja i sreća da sam danas druga smjena pa mogu to odma ovdje stavit, protego ga je fino pa da ne prepisujem samo ću zalijepit. Dodao je on i neke linkove al neću to stavljati da nebi pomutili vodu il da se neki nesretnik zajebe pa krene to čitat i ostane bez love. Nisam ni ja čitao da budem iskren, sve je na engleskom a ko još zna jebeni engleski. Krenuo sam prevodit u googlu na njemački al sam se onda sjetio da taj znam još slabije pa sam odustao. Ionako se kladim da ide kontra toka teme a kako Rux ne stigne baš stalno nadgledati, kako je rekao u dokumentarcu, bolje ne riskirati. Jel tako. Evo što rođo kaže:

Odma da kažem da sam dva puta pročitao i oba dva puta se ne slažem s njim u vezi skam huntersa i vas kolega. Drugo, ovo što spominje nešto za zapalit ubite me ako znam na šta misli a alat sam vratio odavno, ostale samo gedore i ključ osamnaistica. To je on ljubomaran što je komšija Božo meni dao Tomu Vinkovića kog je dovukao sa ratišta još tamo 92e. Svi kažu da mi ga je Božo dao zato što mi je upucao starog u krivolovu pa ga jede krivnja. Ovo za demižon se zajebava, ko bi tolko popio u sred tjedna a valja ić radit, Nema leba bez motike kako ja to volim reći. Ovo što spominje da se krijete ispod nadimaka, ne možeš ti budali objasnit da svi junaci imaju dupli identitet. Klark Kent je supermen onaj Brus Vajne je batman pa Piter Parker spiderman i tako da ne nabrajam od Bruce leea pa nadalje. Ovo je svima kristalno jasno osim valjda njemu. E sad dok ovo zadnje moram reć kad mi srce neće stat. Morat ću se ispisat iz scum huntersa jer kolko god ja bio ponosan što sam sad službeno primljen i to od Ruxa lično šansa da bude nešto sa Smiljkom se ne propušta, bila mi rod il ne. Al daljnji rod, osmo koljeno sa tatine strane a on je ionako mrtav. Od Božinog zalutalog metka. Mada ima ih dosta u selu što su sumnjičavi u to da je metak sam zalutao jer je Božo na glasu kao vrhunski strijelac. Obići ću ja povremeno forum da pogledam kako uništavate skemove, MLM piramide i Ponzi prevare. I to klasične.Što se đempera tiče to stoji, samo recite i baba Julka kreće da veze, vune ima kolko hočeš. One od prije što je izvezla pojeli moljci, bit će dobri za kučicu od Gare. To nam je pas što čuva dvorište i živinčad. Eto kolega Wart, sretno dalje i kad ja krenem za Krajinu da se napijem sa Ruxom legendom i tebi ću javit pa ako ćeš moć da i ti dođeš. E to bi bila fešta! Živ mi bio!! Javi ako ćeš da povedem i sestru od Smiljke, tko zna možda i bude nešto. Jest da je ima al je baš vrijedna, puno radi i malo priča. Ako voliš takve. Opet ja odužio al šta ću kad mi se teško oprostit od vas kolega scam huntersa. Jebemti život.

Nije mi dalo da stavim sve pa je tu nastavak od Rođine poruke. Valjda ćeš se snać. Aj, živ mi bio.