ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Jebiga Irma je svojom pricom i lazima kao i svi ostali zeniq-ovci uzela novac nebi joj bio u kozi.

3 Likes

Pitam se da li su im kolege ovdje na spisku?! :grin:

3 Likes

Stvarno se dugo nisam ovako nasmijala kao ove gluposti kad sam pročitala.

Hvala vam od srca :heart::pray: živi i zdravi bili i uvijek me tako nasmijavali.

Lijep pozdrav svima :heart: tu sam samo nemam vremena pa ovako ponekad svratim da vidim šta ima.

Tu smo svi još, živi, zdravi, svi još u Zeniqu i uživamo u plodu našeg rada a coinove držimo i još ih ne prodajemo. Pa da vidimo ko će na kraju biti u pravu, imam vremena za to još. :wink:

Preporuka: kupite Tupan token, njegov fond ima SEC regulativu. Šaljem u slici datum listinga.

Ne mogu ja a da ne preporučim i lošim ljudima dobru stvar. :wink:

Ne skodi napomenuti da je BitMart takodjer prvi listirao SAFEMOON i bio dio te dobro osmisljene prevare, koja je dobila i sudski epilog.

2 Likes

Ti Irma jos nikad nisi dala odgovor na tvoje prezentacije kad si govorila za kraj 2021 godine da ce zeniq coin bit 2 eura a za 2022 od 5 do 10 eura. Prvo nam daj odgovor na ovakva pitanja onda mozes da lazes dalje

1 Like

Naravno , komentira se samo sto im ide u prilog ostalo (istina) se ignorira .

@Irma razočarali ste koliko se vidi mnoge a biće ih i vise - reklo bi se kako ste i sami nasjeli na pocetku pa prenosite drugima kako je to sve pošten posao i prava stvar ali sad se vidi kako ipak i sami znate o čemu se radi jer svo to ignoriranje pravih pitanja i komentara dovodi do zaključka

Pare kvare ljude ?

1 Like

:wink: ne odgovaram na gluposti od ljudi pod “nekim imenima”

Ih kako bi ti odgovorila da znas odgovor. Ali pošto znamo gledali su mnogi tvoje prezentacije i znamo dobro sta si pričala a sad sve negiras, ali imamo snimljene tvoje prezentacije…

1 Like

A nisu bile gluposti dok si nas uvjeravala da ce bit krajem 2021 jedan coin 2eura. Ja mislim da si svojim lazima zaradila novac

Naletio na ovaj forum i morao se priključiti. Vidim da većina ovdje ne razumije što su MLM piramidalne šeme i kako to sve funkcionira. Ovi svi ovdje koji promoviraju to nisu nikakvi zanesenjaci koji slijepo vjeruju da će biti bogati jer su nasjeli na priču nego su prodavači koji dobijaju proviziju od svake prodaje. Kad dosegnu određenu svotu u ukupnoj prodaji dobijaju bonuse od “firme” i nekakav diamond ili gold status.

Moja sestrična je nasjela na priču od žene koja nam je dalji rod i koja joj je prodala priču kako mora uložiti pare i da će taj neki stroj proizvoditi novac i ova kao da je pobudalila, više ne možeš s njome normalno razgovarati. Naravno da nema nikakvog pojma o kripto valutama ni ona ni ta rođaka koja joj je napunila glavu. I džaba ja pričam i objašnjavam.

1 Like

I naravno da ovi imaju samo erc20 tokene koji su eto izlistani na coin market capu a koje možeš sam napraviti za pola sata posla. A taj njihov brojač (n)ovaca može odraditi junior developer za dva sendviča.

Ali njihova priča je zapravo odlična i sav taj mlm sistem je fenomenalan za izvlačenje para od naivnih i pohlepnih :slightly_smiling_face: i sve jako podsjeća na Ružu i njezin onecoin. Obećavali taj blokchain godinama a od toga naravno ništa. S druge strane kako je taj zeniq erc20 token, cijena mu može stvarno rasti kako bude rastao eth. I samo čekam sestričnu da mi nabije na nos kad počne rasti, ono jesam ti govorila a ti ne vjeruješ :grinning:

3 Likes

Ne izbacuje se koka koja nosi zlatna jaja. Moraš razumjeti kako rade mlm šeme i kako svi trgovci od najgornjeg do ovih najmanjih cipelića zarađuju pare. Jedino im je zabranjeno preotimati tuđe mlm linije ali dokle god traže nove mušterije i oni gore zarađuju dok sjede i gledaju TV, svi sretni.

1 Like

@Irma - naravno Ne treba se meni ništa opravdat .
Ali rekoh mozda imate neku informaciju Koliko novaca taj Avinoc ili Tupan zarade iz svog pravog posla u koji treba tako srcano ulagat i kad eto kao nisu magla tokeni .

Ali priznaje se samo službeni izvještaj a ne opet neka magla :blush:

Hvala unaprijed!

Preporuke da pogledate dokumentarac o tome koliko se duboko moze zaglibiti u ponzi, i koliko ne znaci ni SEC ni nista. Vjerujem da mnogi zeniqovci dijele osobine sa Madoffom. :slight_smile:

2 Likes

Open ponavljam a svi ignorišu!

Sa 5. do 10. hiljada USDT listiraćeš mrtav projekat na 90% trenutni berzi :smiley: kako ne kuzite da mjenjacnice prezivljavaju u bear marketu.

Sad se nešto izuli para od ljudi koje su “uzeli” i sad kao ispada legalni? :smiley:

2 Likes

Gospodična ovo ti opet pada, jeli do kraja i ove godine raste na 5 eura​:joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

Kakvih 5$ , ne može ni 0,5$.

Zeniq ne može napravit sta obećava i razvlače sve ko žvaku . DEX u punom obliku nece nikad ni napravit kako izgleda .

Evo i swap i Nomo app dostavljaju godinama i sve u nekim dijelovima a još izgledaju jadno .Ozbiljno da neka dvojca iz srednje rade to bolje bi bilo.

Zeniq Coin nije na Coinmarketu nego Zeniq token preko Ethereuma! To je za plakat od tuge .

Ali im je priča kako Zeniq osvaja svijet vrhunska

1 Like

Oni su svijesno i na lak nacin uzeli novac i dalje uzimaju jer ljudi nasjedaju na priču ali mislim da ce ubrzo da padaju kad narod pocme da trazi svoje jer vec dvije godine manipulisu i ne moze dalje

Koliko su samo pokušavali da urgiraju da se ova tema sklone…
Rat Nono GIF

2 Likes


Evo je opet trguje😂

3 Likes