ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Season 4 Interest GIF by The Office

Interesantno, kako neko može biti siguran kakva će cijena biti u budućnosti?!

Ja vidim dvije opcije:

  1. Da će novcem koji su uzeli od ljudi, napumpati token na ovu cijenu, kako bi rekli eto vidite. Poznavajući ljudsku psihu, većina će uložiti još, a onda će tek oni da dumpaju tokene po dosta većoj cijeni.

  2. Dotični imaju kristalnu kuglu ili im neko gleda u kašike, jer sve ostalo je šuplja priča.

1 Like

Ništa onda prodaj, ja sam budala i ja ću čekati.

Meni nije problem ni par godina čekati.

@Irma , postavio sam ranije pitanje o prometu koji Tupan ostvaruje na godišnjoj razini bez uplata Zeniq investitora . Može li se dobiti ta informacija?
Vjerujem slažemo se kako je to osnovna informacija koja bi se trebala znati.

Znaci pitanje je koliko oni zarade iz svog posla.
Ne koliko su uzeli ljudima.

Isto pitanje ide i za Avinoc .

Hvala

1 Like

Zasto bi ti bio problem kad si vec uzela velik novac i da padne sve ti si dobro poslovala :+1:

Naravno, sve te informacije su na oficijelnim stranicama kompanije Avinoc i Tupan.

Naravno da nisu.

1 Like

Ovo je zadnji dan u ovoj godini zeniq coin i dalje pada vi ste rekli da ce biti 50 centi😂

Kako sad izgleda Zeniq nikad nece ni blizu 0,5$ !
Ali ide prema 0,00x. ( Realni plan za 2023!)

Tokene koje Zeniq reklamira opet kazem bolje ne komentirat jer su prema svemu čista magla .
Ti tokeni mogu narasti privremeno samo ako se nađu hiljade naivnih ili vise njih i krenu kupovati ili još gore radit stake!!?
Reklo bi se Pravog posla nema , samo Crypto piramida

1 Like

Pozz svima… Citam sve od pocetka i vidim svega i svacega i iskreno mi je drago da cemo na kraju ja irma i svi ostali biot u pravu a oni koji su pljuvavi po irmi i vjelom projektu one ce na kraju avi lijepo da se izvinu na njihovu bruku i sramotu…
Zena je sve objasnula i rekla bez dlake na jeziku a vi samo ponavljate svoje zato sto necete da vjerujete da niste upravu i drago mi je da ce te jednog dana morati priznati… I to najkasnije kada swap bude komplet online sa novom app koja sadrzava sve sto treba cryptosvijetu a bomba ce tek da pdne kada DEX dodje online ove godine e tek tada ce vam svima oci ispasti i onda ce te se hvatati za glavu i reci e sto nisam poslusao i ulozio u ova projekat i ko sto irma kaze ispod 300e nema prodaje i nema potrebe, ljep pozz svima i srecno vam sa ostalim projektima koji nisu scam✌️jer vo se razumijete u ovo👍

1 Like

Ne prosipaj se supljim pričama

1 Like

Sretna nova gdina Zeniq-ovci

Cracking Up Reaction GIF

Ima ovdje dosta drugi suplji al ne prici​:rofl::rofl::rofl:

Da Zeniq-ovci su suplji

Tako je upravu ste,hvala bogu u vas nisu suplje vi sve znate najbolje,i najpametniji ste za komentar al izgleda ne za djelo😅al hvala bogu pa ce istona jos malo na vidjelo i jedva cekam taj dan✌️

Dobro znam kakoste odrzavali prezentacije i govorili za proslu godinu zeniq ce biti 3 eura a sad za ovu je trebao biti 10e navukli svijet na prevaru i zaradili ogroman novac svojim lazima Lyonnes prevaranti zamisli koliki su novac zaradili svojim laznim govorom Sasa ilic, Irma Okanovic, Danijel Botic i mnogi drugi milione su zaradili a znas li zasto, zato jer su lazno govorili znaci 2021 u 5 mjesecu prezentacije su odrzavali i svojim lazima uvjeravali da ce zeniq coin do kraja 2021 cijena biti do 2 eura ljudi koji su kupovali hub od 1500e proizvodili su 100 coina po danu pa zamislite koji je to novac da je zeniq bio 2 eura cista laz a sad pricaju 300eura znaci ljudi koji su kupili od 100 eura biti ce milioneri a ovi od 1500 sto su ulozili njihovo se bogatstvo nece moci procijeniti pa da li vi vidite sta vi pricate ne mozete dalje da lazete na pocetku ste uzeli novac na brzinu i uvjeravanje sada trosite uzivajte ali vidjet cemo dokle

2 Likes

Sto se tice Irme Okmanovic, imam informaciju da je skoro izbacena iz zeniq zajednice zbog navodne pohlepe i sirenja laznih informacija.
Ne znam zasto je nisu izbacili ali trenutno je na losem glasu u zeniq zajednici.
Sto se tice ostalih, mislim da oni dobro rade svoj posao, samo sto nisu tehnicki educirani da znaju odgovoriti na pitanje kako uopce coin dolazi do 3€ ili 30€.

1 Like

Meni nije jasno kako neko može reći da će cijena biti npr 3€, a da li oni razumiju uopšte šta diktira cijenu?

Ko će kupovati to po 3€ ?? :smiley: Oni sigurno neće, već će se istresati na ljudima sa ovim tokenima.

Samo zapamtite činjenicu:

Ko god vam kaže da zna kakva će cijena biti, pogotovo ako vam žele prodati nešto, 99.99% slučajeva je prevara.

3 Likes

Istu prezentaciju je vodila Irma, Okanovic Sasa Ilic, Danijel Botic bio sam na njihovim prezentacijama pa sta i da je izbace zena je za godinu dana stekla bogatstvo

1 Like

Serem ti se ja na takvo bogatstvo gdje se ljudima obecavaju i brda i doline.
Vidjet cemo sto ce vrijeme da donese. Ako ikad dode do 1€ ili 2€ mislim da bi trebali biti zadovoljni.

2 Likes