ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!

Jel istina da je uhapsena ova Irma Okanovic? Ima li ko informaciju, podeblji dosije je spreman na osnovu istrage SIPAe medju clanovima. Prica se da je vec krenula sa nekim drugim prevarama, pa je tu sve pocelo.

1 Like

A ovo za SIPU, da li imamo provjerene informacije da je ovo tačno?

Jer javila mi se privatno, na putu je za Srbiju, tako da mislim da su ovo dezinformacije

1 Like

Nažalost izgleda kako jest prevara - klasična piramidalna samo sa modernom pričom - Crypto valute. Sve da se uzme novac i podijeli međusobno po piramidalnim pravilima. Nema čega nema u ponudi, naravno i puno obećanja o bogaćenju kao glavna od svih tema.

Jedino kako mozes povratit uloženo i zaradit je da i sam nagovaraš ljude okolo i sudjeluješ u podjeli plijena .

Ali evo jer i dalje kao nema čvrstih dokaza ostavljam opciju uključenu kako se ta super prilika i tehničko rijesenje mogu pokazati / dokazati stvarne u realnom svijetu. (Najavljeni exchange)

Svakako ne bi ulozio ni feninga u bilo sta tamo dok Zeniq coin ne dođe min na 1 $, a kako izgleda - prije ide to na 0.03 $ kako ne bi slučajno jadni ljudi izvukli natrag barem nešto novaca → !super prilika za kupiti reci će dok je jeftino :wink:

1 Like

Pozdrav svima,

Vidim da se ljudi i dalje zezaju sa svim i svačim jer im je dosadno.

Nisam imala vremena jer sam radila i putovala sirom svijeta iako kako ono opet me neko ganja :joy::joy:

Da završimo ovu temu zauvjek i da se molim vas kao dobri ljudi izvinu oni koji su pogriješili i širili namjerno pogrešne informacije i vrijeđali.


mislim da bi bio red da se skine ovaj naslov i javno izvine za lošu i pogrešnu reklamu.

sad nek vam se jave ljudi koji zbog vas nisu ušli u ovaj projekat i traže odštetu. :blush:

Iskreno nemam vremena za bilo kakva ubjedivanja jer činjenice govore za sebe.

Lijep pozdrav i od srca svima sve najbolje.

@Rux mogao si i ti ovo objaviti. :wink:

Poslala bi vam i video Zeniq Swapa da vidite ali nije dozvoljeno izgleda na ovoj stranici.

Jer se upravo nalazi procesu testiranja i bit će online još ovaj mjesec.

Zbog toga moja preporuka da kupite sto prije Zeniq coinova na LATOKEN exchange jer će cijena ubrzo krenuti gore. Ovo je moja preporuka jer ja želim svim ljudima na ovoj zemaljskoj kugli samo sve najbolje.

Takva sam i ostati ću takva koliko god drugi pokušali sa svojim spletkama da mi naškode. Ali ima neko gore ko mene čuva pa sve loše sklanja od mene i vraća upravo tim ljudima koji meni to žele.

:heart:

Dok ti čekaš 1$ nama hubovi napravili za godinu dana 200.000 Coinova.

Gdje je tu računica?

Mene jedan hub koštao 1498€ a proizvodi još 18 godina sa godišnjim time halvingom!

Kalkulacija ti nema smisla.

Pa koliko Zeniq coina minta taj jedan Hub po danu ako ga se sad kupi?

Sad oko 1-1,5 Coin dnevno. Sad vam je bolje direktno kupiti na mijenjacnici zbog još niske cijene.

Fizički Hub uzimaju ljudi zbog hardverskog Cold walleta jer pruža maksimalnu sigurnost.
Direktnog pristupa exchangu od sljedeće godine itd……

Zeniq Hubovi su počeli da se prodaju prije 1,5 godinu i sell halving je spustio faktor proizvodnje. Sad svako mora za sebe da odluci šta mu se trenutno vise isplati, hoće li odma vise coinova onda nek ih kupi direktno na mijenjacnici a ako gleda dugoročno onda će uzeti i hub jer proizvodi još 18 godina.

Tupan minting je tek počeo, jedan node košta 1.298€ a proizvodi sad dnevno 97 tokena, ima godišnji time halving i proizvodi 15 godina.

Tako da ja uvijek kažem da svako odluci za sebe.

Ja imam 120 Zeniq hubova i 87 Tupan nodova ali to je moja licna odluka bila.

Citiranje
Ja imam 120 Zeniq hubova i 87 Tupan nodova ali to je moja licna odluka bila.

WOOOOW!!!
no way wow GIF by Wilson Tennis

2 Likes

Na ovom nalogu su 38 Tupan nodova, minting start je bio 01.09.2022. Presale je počeo 10 sedmica prije.

Sad sami recite da li se to isplati nakon mjesec i 13 dana?

Stvarno veliko ulaganje - čestitam na hrabrosti.
Gruba Računica : 1*Zeniq Hub = 1500$
Godišnje donese 1.5 * 365=548 Zeniq Coina
Trenutna vrijednost ispod 0.1 $ ali neka je toliko = 54.8$ .
Uzimajući u računicu halfing znaci za 10 duuugih godina vratit će se sta - 10% od uloženog - i manje rekao bi?

Pa i tih 200 000 coina po ovoj cijeni je 14 000$ - A koliko je uloženo …

I ako cijena dođe na 0.5 $ za 10godina ulaganja opet minus. Bolje je staviti u neku štednju - mirnije se spava a nešto se i zaradi na kraju

1 Like

Mojih prvih 11 hubova je bilo 16.500€

Čak i manje jer kad uzimaš vise odjednom jeftinije je. Dođe ušteda na svaki po 50€.

Zbog toga sam napisala da se sad ne isplati uzeti Zeniq Hub, ja sam uzela jer znam da će cijena otići gore čim sad u oktobru krene Zeniq Swap.

Trenutna cijena Zeniq coina nije njegova prava vrijednost.

Sad zbog kratkoročnog pogleda skoro 99% ljudi preporučujem Tupan node jer sad proizvodi 97 tokena dnevno a cijena mu je 0,0365$.

Meni je jasno da ne vide svi širu sliku jer nemaju pristup i ne znaju šta se radi u pozadini. Ja znam i zbog toga mogu tako da kažem.

Nažalost ne mogu da vam posaljem video Swapa jer mi ova stranica ne dozvoljava.

Inače bi vam već poslala da vidite da je testing protocol u toku.

Tih 0,50$ ćete vidjeti do kraja godine jer 13.11. kreće i tokenizacija.

Svaka transakcija na swapu povećava cijenu Zeniq coinu, kao i od Tupana, Avinoca i na kraju tokenizacija.

Tokenizacija je automatska, što znaci da se može istog trena krenuti sa više projekata, sa time veći volumen i veći broj transakcija.

Bila je priča da nema Blockchaina sad ima i SmartChain.

Sad će biti do Swapa rasprava o cijeni ali i to će se brzo završiti.

Kakva cijena je trebala da bude ako je se do sada samo proizvodio Zeniq coin i prodavao?

Logika sama govori sve, spriječili ste ljude da uđu u projekat dok je proizvodnja Huba bila ogromna sad ih spriječite i da kupe Zeniq Coin direktno na mijenacnici dok je ovako niska cijena.

A o Tupan nodu sa trenutnom proizvodnjom od 97 tokena po danu da ne govorim. Vidim da volite da računate, molim vas onda napravite računicu sad za Tupan node @Asdf :pray: jedan node košta 1.298€ proizvodi 97 tokena dnevno a cijena mu je 0.0365$. Proizvodi 15 godina sa godišnjim halvingom.

Sigurno će vam biti svi zahvalni……

Lijep pozdrav

Mene vise interesuje što ti nosiš dva telefona , dva telefona , jedan kad je roba , drugi kad je lova.!!

2 Likes

:joy::joy::joy::joy:

Ako misliš na mene, ja imam samo jedan telefon.

Lijep pozdrav

@Irma - Tupan ne bi ni komentirao .

Ali komentirat ću izjavu kako će Zeniq coin cijena narasti na 0.5$ do kraja godine , to je po meni čista naiva.

( ne mislim da dotakne 0.5 $ na jednu sekundu :slight_smile: nego se kupuje/prodaje barem mjesec dana sa tom cijenom)

Vrijeme će pokazati u konačnici smjer kretanja

@Irma
Drago mi je da izvjestavas tocne informacije pa evo da se i ja prikljucim.
I sam sam investitor, prica se cini super medutim ima nekih nedoumica i sumnjicavosti.
Naime, od prije 2-3 mjeseca, ako ne i vise, po prezentacijama i webinarima od glavnih ljudi pa sve do sporednih, se prestalo najednom spominjati ulazak Zeniqa na coinmarketcap.
Zasto? Nitko o tome vise rijeci ne govori a svi znamo sto taj ulazak znaci za sam coin.

Jos jedna stvar, zasto i dalje stoji na Latoken mjenjacnici netocna informacija 922 miliona coina, a za zeniq svi znamo da ce izbaciti ne vise od 800 milijona?

Hvala i lijepi pozdrav.

1 Like

Živi bili pa vidjeli, do sada sam vam sve tačno rekla i obrazložila.

Ako kreće ekosistem Zeniq Coina sa sopstvenim Swapom gdje će cijena otići?

A čeka na burning već toliko transakcija od Avinoc stejkinga.

Nema na čemu,

Coinmarketcup ima sve podatke za listovanje, samo Zeniq ne želi da placa za to listovanje.

Ono što znam sigurno da će se nakon sto Swap bude online i to automatski desiti.

Najkasnije 13.11. je Swap gotov sa testiranjem i biće online. Ja imam i video snimak testiranja ako želite da vidite slobodno se javite. Evo moj broj +436605873882

Greška na LATOKEN će se ispraviti jer će svi preuzeti sve podatke sa Zeniq Swapa.

Lijep pozdrav

A Tupan ne želite da komentirate jer će ljudi onda vidjeti da sam upravu.

Izračunajte ljudima isto tako kao za Zeniq molim vas.

Vi ste prije godinu dana pisali da Zeniq nema ni Blockchain a sad ima i SmartChain i to najbolji ikada napravljen do sada.

Spriječili ste ljude da zarade i kupe Zeniq Hub dok je proizvodnja bila maksimalna. Koliko godina proizvodi Zeniq Hub i Tupan node?

Ako ste već svi toliki eksperti, zašto niko nije uzeo stvarno vremena da provjeri sve kako treba jer pisati šta hoću mogu i ja ali to ne radim jer ljudi zaslužuju istinu.

Ja ili ću pomoći ako mogu ali odmoći nekome neću nikada.

@asdf sad budite fer pa izračunajte i za Tupan jer lahko je se sad shvatati za proizvodnju Zeniq Huba. Jer moja preporuka sad i jeste direktna kupovina Zeniq coina. Tupan proizvodi sad 96 Tokena dnevno i to 15 godina sa godišnjim halvingom. Koliko je to za godinu, dvije, tri…… itd. ?

Ako smo ljudi onda treba da budemo korektni jer dovoljno je ovaj svijet okrutan.

Lijep pozdrav

Irma nisi svjesna svog neznanja.

Citiranje
Vi ste prije godinu dana pisali da Zeniq nema ni Blockchain a sad ima i SmartChain i to najbolji ikada napravljen do sada.

1 Like

Možda vi niste svjesni svog neznanja?

Ali kao uvijek će se opet sve dokazati, uvijek činjenice pokažu istinu.

Sačekajte Swap i start automatizirane tokenizacije pa opet napišite tako, očigledno drugačije ne znate.