ZENIQ/NEO Zentech <<<--- Nova prevara! uzmite dok ima!


pametnom dosta

Da pametnom dosta , ali onom ko razumije sta je proff of stake i proff of work , i koja je razlika izmedju tokena i COina. i jos mnogo toga, a o pecatu na blockchainu necu gubit vrijeme . Bilo bi bolje da se probate EDUCIRATI. Nje sramota ne znaci ali je sramota ne nauciti. Znam da vam je tesko priznat da ste propustili sansu kupit ZENIQ na 0.03 i da je sada muka prevazici onu svinju u sebi i priznati gresku. Ali to je zivot , pametni se uce na tudjim a budale na sopstvenim greskama. Zivi bili i ja Vas napustam.

Svaka tebi čast.

Samo me za kraj još interesuje da li se trudiš da pronađeš ove prevare ili obzirom na minuli rad već i sami angažuju :rofl:

image

Najjace na videu je sto Supermen barata zlatom …specificna tezina zlata je skoro 20 kila …tj plocica velicine 20x10x5 cm je teska 19.3 kg . Supermen drzi 100 kila zlata i sipa ko da je nista …

Svakoga ko usporedjuje Zeniq sa Bitcoinom i Ethereumom nitko ko ima zrno znanja u kriptu nece ozbiljno shvatiti, samo brukaju sebe. Pozdrav!

1 Like

Pa vi stvarno nista ne znate ni o kripto a jos manje o zlatu.
Zlato u prahu i zlato u poluzi nije ni priblizno iste zapremine. Hvala sto mi pravite reklamu i neko se dobro potrudio da nadje moje JAVNO objavljenje videa za vrijeme dok sam zivio u Siera Leone. A da bi Vam zadovoljio znatizelju evo ih jos par . Nisam samo s SUPERMAN nego i SPYDER i jos njih nekoliko zajedno kad mogu da nosim toliko. hahah .Samo ova jedna vrecica je 40 kila a ona mala koja je na videu je imala nekih 12 ali nismo sve otopili odjednom.
TAKO DRAGE moje neznalice pocnite da ucite i manite se tih sranja koje trgujete. Eto ga Bitcoin na 35000 Nek Vam je na srecu. Jedan od vas je obecao da ce javno lajat na kameru kad ZENIQ bude na mjenjacnicama , NEMA GA NIGDJE. Sakrio se u rupu a jedan je od glavnih ovde .

1 Like


evo da ti se najde. ti u zivoti nisi vidio niti ces ikada vidjet a kamoli drzat u rukama toliko zlata. ZATO UPALI MOZAK prije jezika tj tastature. A o ZENIQ nemoj vise ni rijeci , pokazi sta imas , budi AUTORITET pa onda komentarisi, jer inace… znas i sam bolje da se sam uvrijedis nego da ja to cinim. :slight_smile:

Koji pacijet :rofl:

Posto vidim da su ovakvi glupi dokazi i diskusije prestale , vrijeme je da se izvinete svima koje ste sprijecili svojim drugo razrednim analizama da udju u ZENIQ projekat. Sprijecili ste ljude da naprave sebi dobro i nudite im vase sranje coine , koji nikakavu podlogu nemaju. Eto vam gore original WHitepapaer preko 30 000 downolada u par dana. Jos nije kasno da pocnete , manite se gluposti a onaj ko se malo razumije u programiranje evo mu sanse da zaradi 1.2 miliona dollara za prvu nagradu. z podrsku drzave , znaci nije privatna inicijativa. Ako ostanete na tom starom zaostalom tehnoloskom nivou jos uvijek ce vam svi ovi GURUi da prodaju muda pod bubrege a vi sete da ih slusate i punite njima djepove jer oni imaju PRAVI savijet za vas. ZENIQ je najbolji projekat zadnjih 15 godina i to ne samo najboljiu kripto svijetu. Ali ako ne zelite da ucite ostanite u svom mraku i ne cudite se sto ce za par godina vasi kojoti , lisice i ostali shit coini da budu na nuli. kad dozivite da wrapujete za jedan CENT i da kupujete kripto sa smijesnim fee ( troskovima) onda cete se pocet izvinjavat i trazit da vam i iz zeniq pokazemo sta i kako. ALI bit ce i onih koji ce tajno da se logiraju preko nekog treceg samo da ne bi priznali svoju gresu. Medjutim ni to nije problem nego je problem grupa ljudi koji vodi ovu platformu i navlaci ljude na njihove vodenice. E pa nece vise moci ako oni koji ovo citaju posjete moj Youtube kanal , ako saslusaju sta im se nudi i ako provjere ZVANICNE informacije koje su u OVJERENOM WHITEPAPER objavljenje. toliko od men . ko je zainteresovan enk se javi meni ali sa PRVIM IMENOM I PREZIMENOM a ne kao ovi anonimni sve znalci koji ce uskoro dobiti tuzbe za klevetu i sirenje laznih informacija. pozdrav , OLIVER RODIC +41766384874 Bahnsteigstrasse 11 , 8212 Neuhausen , Svicarska oliver.rodic@gmx.ch

“The team has a well proven track record and collective experience of more then 30 years in payment solutions, software engineering and blockchain technology.”

Gdje se može pogledati lista referenci članova tima?

Posebno me interesuju reference u pogledu “blockchain technology”

Svaka cast gospodine, mi smo svi sirotinja, i nikad necemo bit kao vi!!! Samo flex​:+1:t2::+1:t2:

Ovo prilike da pitate sve u Beogradu :blush:

Ko je na fotki?

Eric Heinemann CMO

Ne treba on…

Daj nam Jan Bollmeyer
Chief Sales Officer / Crypto Expert

Eh sad ću ja još govoriti koga da pošalju gdje, imaš li i muzicku možda. :joy::joy:

Kakvi dunsteri, to ni Deloitte ne može da popravi :smiley:

Nego ako ima neko ko se bolje razumije da mi objasni je li normalno da im se “avg. transaction fee” obračunava u satoshi/Byte :thinking:

1 Like

Da fee se tako obracunava samo zasto postoji satoshi u zeniq?

Ja sam na discordu pitao dosta toga I niko mi nije znao objasnit pa se necu ponavljati.
Mislim da je dosta ovoga, ako mislite da nije scam prestanite se braniti…
Mi nikoga netjeramo da koristi RXC, i nikoga nesprecavamo da ulozi u ZENIQ ali smo dali dosta validni argumenata protiv vas. Vi imate obican whitepaper gdje je code?
To je to od mene.
Cheers

koji si ti strucnjak pa znas imam li ja marku ili milion u dzepu …

Izvinuti se za prevaru?

Dragi Rodiću … pa ti baš misliš da smo mi ovdje toliko glupi :smiley:

Evo mene prvog tuži što sam ljudima otvorio oči za ovu prevaru, mnogi me zovu i zahvaljuju, a Rodiću i SIPA se zainteresovala za tebe i ekipu, a ti tuži mene :smiley:

Prijedlog @Rodic

Dođi na naš kripto kamp u Bosnu pa nam sve objasni kako ovo što ti radiš nije jedna nižerazredna prevara :smiley: