Zasto je PI Network Scam

O ovome i pričam, gdje 5.000 USDT omogući da se listira bilo šta na tržištu, bez nekih pretjeranih provjera.

Pitaj se zašto do sada nisu na nekim jačim mjenjačnicama gdje su provjere maximalne.

Sve u svemu, neću biti negativan, želim vam sreću ipak ste raja sa Balkana i zaslužujete svaki profit mogući.

Pa izlistano ga je i huobi, hotcoin, bitmark

Druže moj nemoj se prosipati ovdje, pa čitaju ljudi.

Kakav crni Binance?

image

Ovo ako vam je neko predstavio da je listirano na binance, onda vi imate očigledno problem prepoznati šumu od dva drveta.

Huobi listiranje je isto tako moguće za nekih 30-50K USDT, što opet kažem, na sumu novca koliko je ljudi upleteno u ovaj projekat, je ništa.

Nisam ni rekao binance

Ja sam dobio privatnih poruka preko 10, sa sadržajem baš ovim da će biti na Binance, gdje sam ljude uvjeravao da nije to slučaj.

Sorry, moja greška, napisao si Bitmark, ja pročitao Binance.

Ali mislim da je to sve malo predaleko otisli da se moze nazvati prevarom, ima tu mnogo drugih stvari poput hackaton natjecanje developera i itd

Naravno, ali treba uzeti u obzir kada se otvorila ova tema :smiley:

Realno tada nisu imali ni B od blockchaina, zato smo onako i reagovali.

Nedavno sam shvatio da baš zbog ovakvih temi, na forumima, razne ekipe su skontale da ako misle dalje da moraju ove osnovne stvari uraditi jer bi bilo previše lako prepoznati ih kao prevaru.

Možeš li nam reći da li je sad moguće deposit poslati i prodati ?

Npr ovako nešto, gdje je stvarno nisam pljuvao Pi već smo tražili nelogičnosti koje su izjavljivali neki od glavnih ljudi u projektu, 2021. godine.

Ali sad se moze poslati i slati međusobno ljudima unutar pi mreže i itd ima i novčanik

1 Like

Kako vama nije jasno, da ako depositi nisu omogućeni, manipulacija cijene je prejednostavna.

Jer ko ima coine na mjenjačnici dostupne za trgovanje, logika govori da ih imaju developeri koji sa jako malo USDT-a mogu napumpati coin i do 1000$ jer nema niko da proda.

Ovo je upravo ono što oni rade, dižu ogroman hype sa cijenom, jer znaju da nema niko da proda dok god se ne omoguće depoziti.

Uglavnom pamet u glavu, te kad omoguće prodajte dobar dio jer on mora uraditi retrace cijene, činjenica.

Imali sto lose u tome

Naravno da nema nista lose – osim sto su svi redom danas multimilioneri, a ako/kad puste depozite nece biti dovoljno ni za cigara.

1 Like

Ovo je tako taktički odrađeno da zaludi ljude sa imaginarnom cijenom :smiley:


Vidi coda sto je dobar
@Rux

Oh, šta mi to imamo ovdje? :smiley:

Hell Yeah Yes GIF by Adele Morse - Stoned Fox Official

Kad površno pogledam sve priče o PI i sličnim projektima (planovi, obećanja, predikcije, cijene…i broj korisnika) tačno dobijem osjećaj da jedini ja neću biti milioner. :joy:
Taj osjećaj mi razbije ona, dobro poznata, skalacija - ako nekad dođe do toga.
Tvorci pokupe kajmak i onda se objavi ‘Migracija na V2’ gdje je skalacija 1000000 starih = 1 novi, a cijena ista ostaje ili ide na dole i jbg…prodaj ako nešto vrijedi. :wink:

Mnogo takvih projekata ima, a neki su čudom još u životu i tinjaju negdje u ćumiru.
Volio bih da osjećaj iz moje prve rečenice bude tačan pa da samo sebe mogu da krivim zbog toga.

1 Like

Ajmo sad malo razmislit i bacit to na teku. 35 milijuna ljudi si rekao i neka svatko prosjecno ima 1000 tokena. To je total supply od 35 milijardi Pija. Vidim da je cijena trenutno prema CMCu 86$, sto nas dovodi od MC-a od 3 trilijuna dolara.

Usporedbe radi, to je 7 puta vise od trenutnog MC-a Bitcoina koji ima trenutno 400 milijardi dolara MC. Mislim da je ocito sto bi se desilo s cijenom da puste svakome da rade sta oce sa svojim tokenima.

Preporucujem malo edukaciju o osnovnim stvarima prije nego pocnete ulaziti u raspravu s ljudima koji su godinama tu.

1 Like

Ljudi realno valjaju gluposti, a na to sve sebe dižu u nebesa neznanja :smiley: