XVG Listiranje na BCX.ba

@Nikola_Klak

Mislim da govorim u ime Verge Balkan telegram grupe, koja broji preko 200 aktivnih članova sa prostora Balkana. :slight_smile:

Jedan od njih je i @Mihael_CM, Verge Currency advisor koji je u uskom krugu XVG Verge developera.

Moj zadatak ovdje je, da pokažem koliko ima zainteresovanih ljudi koji bi voljeli vidjeti XVG na BCX.ba domaćoj mjenjačnici, tako da ćemo napraviti kratku anketu.

Da li ste za listiranje XVG Verge na BCX.ba mjenjačnici

  • Da
  • Ne

0 glasača

Hvala na podršci

Rux, Crypto.ba

Hvala na anketi! Iskreno se nadam da će Vas Verge currency (XVG) zainteresirati, te da će te ga uvrstiti u Vašu ponudu.
Odlike Verge-a su niska cijena transakcija (0.1 XVG) veliki volumen (16.5 B), privatnost kao izbor, te ogromna podrška iz cijelog svijeta.
Verge ja open source project, nije bilo ICO-a, niti pre-mine-a.

2 Likes

Meni je drago vidjeti ljude sa naših prostora koji su u svijetu kripta jako dobro napredovali.

@Dorian_Borovina hvala što si nam se javio

Radimo na uvođenju novih valuta, XVG je sigurno jedan od interesantnih tako da ćemo ići na integraciju. Više detalja ćemo objaviti uskoro. Srdačan pozdrav

3 Likes

Odlično, pobrinucu se da dobijes pomoc devova oko integracije

1 Like

Hvala na tweetu Dorian, fino je vidjeti XVG Dev tweet u kojem se spominje crypto.ba i bcx.ba kao jedno :slight_smile:

https://twitter.com/dorianborovina/status/1108344221164097536

Nema na cemu, drago mi je biti dio ove price! :smile:

@Rux @Nikola_Klak,

Hvala na podrsci!

Dorian je sve rekao, ali evo jos jednom :slight_smile: Ako nesto treba, slobodno se javite na mihael@vergecurrency.com.

Lijepi pozdrav iz Rijeke!

2 Likes