Tronix TRX all about

Šta mislite o TRX-u, da li je neko upućen malo detaljnije …

Po svemu sudeći, konstantni hype od strane main DEV, navodno je danas startao i mainnet, ali na cijeni se to ne primjeti

ja se nadam da će skočiti, uzeo sam ga par hiljada, nije velika investicija a može dosta da se zaradi, nadajmo se narednih mjeseci :smiley:

1 Like

Mene više zbunjuje njihov cilj?

Mogućnost objavljivanja vijesti bez cenzure?

Decentralizovani internet, and then what?

Ako neko zna detaljnije, da nam objasni, kako bi svima bilo jasnije o čemu se radi :wink:

pa trebali bi ući na tržište zabave da se plaćaju filmovi i muzika na dalekom istoku, ja sam tako negdje nešto pročitao, i kao imaju ugovore za neke game servise gdje će se itemi u igricama i igrice plaćati tronom…sad provjerite navode ako nekoga više interesuje…

Da li si upoznat sa IOTA/MIOTA , NEO, SWTH , ETC i 0x ? Ako nisi, vrijedi istražiti, prije konačne odluke.

2 Likes

Ova tema je jako zastarila, a toliko toga se dešavalo u TRX priči.

Naime, trenutno skoro svi koristimo TRC20 mrežu za transfer USDT-a kada šaljemo sa mjenjačnice na mjenjačnicu, bez naknada i skoro instantno.

Nije fer prema TRC20 mreži, da ne spomenemo je bar nekada!

A sad malo “kripto trač”:

Da li ste vi načuli da je iza TRX-a i Justin Sun-a, veoma opak igrač Jack Ma?

Već dugo vremena imam mišljenje da Jack Ma gura TRX tj. pumpa ga preko Justin-a.

Nedavno se desila situacija gdje je Jack Ma nestao bio na par mjeseci, što se može primjetiti na TRX chartovima, nema onakvih pumpi ludi i Justinovih najava najave. :smiley:

2 Likes

Šta je ovo, zar je moguće da niko ovdje ne fura TRX :smiley:

A pumpa li pumpa!

1 Like

Slabo pumpa :rofl:

1 Like