Trgovina iz BiH

Koji problem imaš pri KYC verifikaciji na WhiteBIT-u?

Stvarno smo prije imali problema sa Payeer, tako da nisam pratio više.

Ovo zvuči kao sasvim solidan način. :smiley:

WhiteBIT verifikovan uspješno nisam imao problema sa njim,pokušao par puta i verifikovao se,moraju biti slike “bistre”.
Trazim nesto tipa Payeer da mogu položiti depozit da prebacim na WhiteBIT,muku mučim Rux,evo ako neko želi zaraditi 50 KM,da mi napravi Advcash ili bilo šta drugo da radi naravno verifikovan račun,platio bih lično na ruke samo da osposobim softvere da mogu krenuti napokon.
Rux lafe pomozi,ako si u SA,ako si zainteresovan,mislim da je ok ponuda,plačam lićno u Sarajevu,bio bih jako zahvalan,imam želju,volju ali me ovo zeza…
Pozdrav.

Izgleda da je taj način ekstra i da funkcioniše,međutim lično sam imao problem sa Advcash,traži selfie preko web camere,allow sam na svim mogućim mjestima,međutim ništa NEUSPJEŠNA verifikacija.

Kao potvrda uspješnog signala,poredite 13.10.2021 23:40 i prije 24h cijenu BTC.
Dok pišem trenutno je +1448 u odnosu prije 24h.
:hugs:

Ne znam kako bi ti pomogao u ovom slučaju, ti moraš uraditi sam registraciju tj. KYC verifikaciju, jer mora biti na tvoje ime ako mislis uplaćivati/isplaćivati.

Ako ništa ne riješiš, zašto ne kupišt USDT od nekog iz zajednice?

Mislio sam da neko napravi račun umjesto mene,al komplikovano je dodatno jer mi nije račun od struje na moje ime pa je tu nastao zastoj…skontacemo nesto.
Znas li slucajno mora li biti isto ime na kartici iz banke i podaci na advcash?
Ne znam oko ovog kupovanja od nekoga iz zajednice,ne razumijem se oko toga nikako iskreno.
Na granici sam da odustanem koliko me više ispeglalo ovo oko softvera koda je kvantna fizika,daću sve od sebe,živim za dan kad ću kupiti BTC.

1 Like

Ako si kad uspio kupiti paprike na pijaci, uspjet ces i ovo. Teta tebi paprike, ti njoj pare; ovdje samo imas Rux-a izmedju tebe i tete koji prvo primi paprike od tete, saceka da teta potvrdi da si joj dao pare, i onda tebi da paprike. Mozes BAM uplatiti nekome na racun ili ako se dogovorite platiti mu u kesu. I to sve bez ikakve provizije, sto ne mozes dobiti ni na koji drugi nacin.

Cini mi se da vec imas momka koji odredjeni iznos prodaje: https://forum.crypto.ba/t/prodajem-685-usdt/5998/7, a ako ti nije dovoljno napravi svoju temu i objasni koji iznos kupujes i pod kojim uslovima. Ne znamo da li trazis 50 ili 50.000 USD; ako je ovo drugo onda ti naravno treba ozbiljniji on-ramp metod da uskocis u kripto.

2 Likes

hahaha to Rux lafe hvala na objašnjenju,koliko ja znam poslije bi ja iznos imao na mjenjacnici,za pocetak nebi neki veliki iznos…sta poslije kada zelim prodati?

Sto se tice placanja,nije problem nikakav,može i tebi direkt ili kome vec treba ako bi isao na taj nacin.

Hvala @NextTrader :smiley:

Samo laganica, prvo i osnovno, ne vjeruj nikome direktno kada je kripto u priči.

Ovo govorim iz razloga, što kad odete u svijet, statistički od 10 ljudi 5 će biti skemeri, tako da vam ovo dođe kao mala obuka za budućnost.

Uglavnom kada nađeš nekog da prodaje sa foruma, javi mu se, dogovori sve način uplate zatim se meni javite da vam posredujem to, naravno besplatno.

To ćemo lakše nego uplatiti, ironično :smiley:

Ista procedura kao i uplata, je jedan od načina, zatim postoje kripto kartice koje možeš imati i preko njih isplaćivati.

Za početak evo ti reff link za Crypterium Visa karticu.

https://crypterium.app.link/9htnm5Pc18

Uradi registraciju, zatim KYC verifikaciju, naruči sebi Visa karticu i uživaj :slight_smile:

najjače escrow objašnjenje ikada !!!

:slight_smile:

1 Like

Definitivno :smiley:

Nick Offerman Smile GIF

Hvala na odgovoru i strpljenju,naravno ne treba svakome vjerovati,vjerujem tebi Rux kao adminu mada se ne znamo,svaka čast za uspijeh i za ovu stranicu.
Nema problema te vrste kad ide uplata/isplata digitalno,međutim moramo se snalaziti.
Escrow je top realno,nisam znao do sada za tu opciju…RUX IS KING :smiley:
Raspolozio si me definitivno,izgleda da Crypterium radi,neki dan izbacivao error,update sam danas aplikaciju,pokušaću preko njega,uljeva povjerenje platforma pogotovo zbog kartice i podrške za BiH.
Javim šta sam postigao,ako ne uspije ništa vidjećemo da odradimo escrow.
Nek prenoći.Nadoći će to sve na svoje aBd.
Pozdrav svima.

1 Like

Evo nove informacije,ne podržava bbi banka Kriptomat jer je u pitanju kripto,ostale SEPA uplate mogu.
Crypterium izgleda ipak ne radi,opet error mada je update-ovan,kartica aktivna…
Verifikovao sam se na advcash i na Whitebit isto verifikovan :smiley:
Rux znas li radi li trenutno advcash uplata/isplata?
Procitah negdje da je zezao u zadnje vrijeme,kakva je sad situacija,ako radi da uplatim ovih dana da krenemo napokon.

Mislim da je ADVcash sad ok, ali opet nisam testirao, ako uspijes javi nam!

Hocu,javljam svakako,minimalni depozit je 20 USD,ako ne mognem withdraw nema ni veze svakako cu zamjeniti na whitebit pa cemo vidjeti,nije nikakva cifra…
Po nekoj logici ako ne se ne moze uplatiti,ne moze ni withdraw onda…

Pozdrav,evo novi info,depozit ne moze se uplatiti sa VISA karticom na ADVcash…
Rux imas li neki privatni chat ili da se cujemo preko vibera u vezi escrow-a da ne pisem ovdje?
Nemam drugog nacina,sta da se radi.

1 Like

Forum ima privatne poruke, naravno i discord :slight_smile:

Ok,Rux pisem na privatne poruke.

1 Like