Trgovina info

Crypto.ba Trgovina, Kupi, Prodaj

Kako kupiti bitcoinse ??

Mozete putem mjenjačnica, s tim da morate biti verifikovani da bi poslali novac bankom.

Možete kupiti od nekog lično, ili da za vas neko kupi na tržištu.

Za koliku sumu BTC-a ste zainteresovani?

Pozdrav!

U daljem tekstu, objasniću par načina:

Kupovina državnom valutom je najbrža i najjednostavnija. Također, kupovina ovim putem osigurava privatnost, pa čak i na mjenjačnicama možete imati vaše Bitcoine u nekoliko sati.
Trenutnu cijenu Bitcoina možete vidjeti na vrhu naše stranice, konvertiranu u lokalnu valutu.

Ako ste početnik, prije same kupovine morate izabrati svoj novčanik koji može biti softverski ili hardverski.
U temama na našem portalu, možete pronaći detaljna uputstva kako.

Napomena: kada se odlučite za kupovinu, koristite samo verificirane stranice za istu.

Svaka predložena stranica na portalu crypto.ba je provjerena i sigurna od scama.

Drugi način je da na lokalnoj stranici za BitCoine dogovorite kupovinu na licu mjesta sa osobom:

  • nađete prodavača koji prihvata lokalnu valutu,
  • dogovorite cijenu,
  • podijelite adresu novčanika i predate novac,
  • Primili ste vaš Bitcoin!
    Osigurajte transakciju sa provjerenim prodavačima sa ranijom historijom dobre trgovine i pozitivnih ocijena.

I još jedan način je Bitcoin bankomat. Pošto mi u BiH još uvijek nemamo jedan, ako se nalazite van naše države, kupovinu možete obaviti na nekim od bankomata u regionu.

Jedini napor koji se treba izvršiti ovdje jeste odšetati do bankomata :slight_smile:

Lična preporuka je da pokušate pronaći zainteresiranu osobu na našem forumu pod sekcijom “Kupujem” i dogovorite razmjenu valuta.

1 Like

da li znate mozda mozemo li iz BiH investirati na inostranim berzama, NYSE ili NASDAQ.

Jedno vrijeme su nas ovi zvali da investiramo, preko njih možeš trgovati na svjetskom tržištu.

Možeš napraviti i Demo račun, pa testirati malo.

https://www.fxlider.com/bh/

Gledao sam Review malo za njih, i raspitivao se, nije dobar response korisnika

1 Like

Pozzz,
Imam nesto kripto pa bi to najvjerovatnije prodao ali bih izbjegao poreze ovo ono.
Znaci licno ukratko
Naime imam 0,65 BTC, 6 ETH, 16 LTC, nekoliko BCH, nesto HTZ i tako
Imal ovde kod nas da bi neko izvalio 40000km ili koliko vec na sto?

1 Like