Trgovanje na odredjenom iznosu kriptovalute ?

Pozdrav. Interesuje me da li je moguce i na kojim mjenjacnicama, npr, zacrtam da prodam dio bitkoina kada oni dostignu cijenu od 4500$ ? Postoji li ta opcija da se to samo odradi, dok nisam za kompom. Npr, zacrtao sam sebi tu cifru i kada vriejdnost na toj mjenjacnici dostigne tu cifru, da se sve samo odradi ?

Oprostite mi na noob pitanjima. Tek se ucim :smiley:

Da, mislim da moze na vecini mjenjacnica.

Naravno, pa to je i cilj mjenjačnica tj. marketa… gdje vi imate mogućnost da postavite “order” na cijeni koja vama odgovara i da čekate da određeni coin dostigne datu vrijednost kako bi se taj “order” ispunio u vašu korist.

šta bi sa ovim tržištem sve popada bog te, kakvo je staje cijena za pola godine neće se vratit na ove zlatne nivoe, bolje sad ništa za prave pare ne kupovat

Upravo suprotno, sad je najbolje za prave pare kupovat :slight_smile: Naravno, ako vjeruješ u crypto

2 Likes

Druze, sada se kupuje.

1 Like

ma vjerovo ne vjerovo, već sam nešto uzeo prije ovog pada u mater, a ostalo u neke kartice uložio…kakvo je stanje geldam da ne propadne, stanje da ne padne dalje…sklapam još nešto za majnanje pa šta bude u ovoj godini :wink: