Tražim blockchain developera

Potrebna osoba za rad na projektu koji je već prihvaćen od zajednice. Rad je na dulje staze kao član tima. Potrebne osobine: Strpljivost i pouzdanost. Stručnost nije primarna osobina. Tražim ozbiljnu osobu.Pozdrav

1 Like

Pozdrav @marant

Ukoliko je solidna ponuda, da li možeš mi više detalja proslijediti, lično sam zainteresovan.

Pozdrav, solidna ponuda je individualan pojam.Uostalom koliko znam vi već imate svojih par projekata. Iako sam baniran sa discorda, ipak sam zahvalan što to nije učinjeno i ovdje. S našim ljudima je teško raditi, puno teže nego sa strancima. Ja trebam osobu koja zna više od mene, i sa kojom bi mogao nastaviti širiti projekt u smislu neke vrste partnera.Normalno ne istog nivoa jer sam ja ovo platio i izgradio prilično. Pozdrav

1 Like

Uzevši u obzir da niste objasnili da li vama treba developer, marketing genije ili nešto sasvim drugo, pretpostaviću da je u pitanju developing kripto projekta?

1 Like

Da, to je točno, sorry što ne ulazim u detalje javno, navikao sam to raditi na privatnom nivou, dm i slično. Hvala ti Rux na startanju topic-a. https://avescoin.io za tak mlad projekt učinili smo više od nekih koji se godinama bore da prežive, no trebam pomoć u ekipi jer čovjek mojih godina ne može raditi 12 i više sati dnevno.Lol

1 Like