Transakcija iz jednog novčanika u drugi?

Sinoć sam poslije ponoći napravio jednu transakciju AVAXa u iz Binance Walleta na Trust Walleta (znam da nije pametna opcija, ali jedinog imam na telefonu), i još mi nisu stigili na Trust Wallet, i sve to preko Binance smart chain-a. Gledao sam na Binance Wallet-u, piše da su poslani tokeni. E sad da li inače toliko traju transakcije ili sam se nešto dobroo zeznuo? :man_facepalming:t3:

Znaci imas tx code? Pogledaj na bscscan.com transakciju i koji je token stigao na Trust Wallet adresu. Mozda je problem samo sto se token ne vidi u walletu (pa ga treba dodati).

1 Like

Huh here we go… :smiley:

Prvo daj nam adresu na koju si slao i preko koje mreže (ERC20/TRC20/BSC20)

Drugo, daj nam onda printscreen sa history dijela Binance-a, withdraw tab.

1 Like

E ljudi bio sam poslao na ovu adresu 0x1Fc5F78cFF0781A3c5473A2558441e529C6398DA pa sam poslušao @elmorte

Otišo na bscscan.com i nalijepio ovu adresu i dobio sam ovu adresu koju sam nalijepio na Trust Wallet i postavio BEP20 0x1Fc5F78cFF0781A3c5473A2558441e529C6398DA
Nakon toga automatski sam dobio ponuđeni token i pokazao se u mom walletu :grin:
P.S ne mogu vam poslati screen shot zbog toga što ovo pišem preko telefona, ali hvala Vam @Rux @elmorte mnogo ste mi pomogli svaki dan naučim nešto novo :ok_hand::blush:

2 Likes

Svaka čast, samo guraj!

2 Likes