The Bitcoin Family

Da li ste čuli za “The Bitcoin Family” ?

https://yolofamilytravel.com/


U planu imaju raditi world tour, koji ima u cilju upoznavanje svijeta sa kripto valutama.

Sada već poznati Didi Taihuttu, holanđanin, koji je prodao svoje dvije firme, kuću, skupocjena auta i motore i sve uložio u Bitcoin, radi nešto što bi malo ko imao hrabrosti da uradi.

Odrekao se skupocijenih stvari, te tog načina života, kako bih proveo što više vremena sa svojom ženom i djecom. Kupio je kampera, zatim putuje po svijetu, upoznavajući ljude sa novom financijsom slobodom.

Na nedavnom Meetup-u u Rotterdamu, imali smo priliku da kontaktiramo Didija, te smo mu postavili jedno pitanje?

"Da li ćete na svojoj turneji prolaziti kroz Bosnu i Hercegovinu, Hrvatsku i Srbiju?

Odgovorio je pozitivno, što možete vidjeti u videu (klik na play kako bi vam započeo video od dijela u kojem odgovara na pitanje).

Odgovor je bio "da, prolaziću BiH, CRO, SRB jer ide u Liberland, gdje je dobio poziv od predsjednika te države.

Kasnije sam mu se javio na email, zatim postavio pitanje vezano za naš Blockchain meetup + kamp koji će se održati 26-28. jula, da li ima šanse da se pojavi na istom?

Citiram njegov odgovor

Hi Rux
If I am near that event on that time I will definitely visit it. Please remember me again two weeks before.
Thanks
Didi Taihuttu

:slight_smile: Mislim da bi ovo bio historijski potez kada bi nam se Didi pojavio na roštilju kraj rijeke Sane.

Ko nije upućen, u planu je meetup koji će se održati u Bosni i Hercegovini, grad Sanski Most.

Više detalja pogledajte na
https://forum.crypto.ba/t/crypto-ba-bcx-ba-blockchain-party-kamp/3065

Danas nam se registrovao lično @Didi Taihuttu na Crypto.ba forum.

:smiley:

Thank you @Didi

Your welcome and yes we wil visit you when we will be near!!

1 Like

Thanks for registering to Crypto.ba Forum, glad to have you as a part of Crypto history!

We will be in touch, hope one day we will meet!

All best to you and your family from Crypto.ba community!

:smiling_face_with_three_hearts: