Swissborg community app 250 CHSB besplatno

Pozdrav,

Swissborg community app vam nudi mogucnost da dobije 250 CHSB.

Samo je potrebno da skinete aplikaciju Swissborg community app i uradite odredene zadatke [svakodnevno prognoziranje cijene bitcoina itd]. Nema potrebe za ulaganjem novca.

Moj ref code : S4WO3RA

https://help.swissborg.com/hc/en-gb/articles/360020093474-What-is-the-SwissBorg-Community-App-

1 Like

A vi ste?

Predstavljate se kao crypto.ba ?

Zamliću te da promjeniš username, jer ljudi će misliti da ja postavljam temu.

Iskreno nisam previse obracao paznju kada sam kreirao nalog. To mije prvo doslo na um. Tek sada vidim da moze dovesti u konfuziju.

Moze li se promjeniti nadimak? Ako ne napravicu drugi nalog. Nadimak mi je nebitan

Samo sam zelio podjeliti ovu vijest o swissborg i mogucnost da korisnici preuzmu 250 CHSB

Sve kul, samo mi javi koji hoces novi username da editujem, sorry ako sam zvucio neprijatno, ali moram paziti zajednicu :sweat_smile:

2 Likes

Promjenio sam. Sve u redu. Sve u svemu nadam se da vam je ovo interesantan hint [u slucaju da niste znali o swissborg community app]

250+ eura nije za baciti :slight_smile:

Da li ovaj clanak govori da niko iz BiH i Srbije ne moze ucestvovati? Da li si ti vec probao to predvidjanje (i zaradu)?
https://help.swissborg.com/hc/en-gb/articles/360019756773-Who-is-eligible-

Izgleda tako kao sto pises. Ali i ta lista je od prije godinu dana. Jesi li pokusao skinuti applikaciju?

Ne zivim u Bosni i skinuo sam ovu applikacuju i “jurisam” na ovih 250 poklonjenih CHSB (sto nije malo pogotovo jer sam siguran da ce vrijednost znatno da skoci u buducnost). I pogotovo sto ne trebas uloziti nista osim nesto vremena, 1 min dnevno ako i toliko. A i ako skupis sve onda za 1 CHSB imas bonus i plus dobijas velike povoljnosti na njihovoj trznici i dobijas premium status. (u biti racunaju ti kao da vec deponojues 2000 CHSB kod njih)

Ne moze se skinuti app u BiH.

Samo da objavim da sam uspjesno uradio sve zadatke i dobio 116 CHSB. Dakle nije bila neka prevara.

Medutim igrica jos traje. Jos uvjek se mogu vrsiti prognoze za rast/pad cijene bitcoin, Ne znam hoce li jos poklanjati CHSB