Star Citizen, svemirska simulacija

Jedna od boljih igara koje tek treba da izađu.

Koristite ovaj kod prilikom registracije kako bi dobili 5.000 kredita

STAR-NHP6-933L

2 Likes

Ne znam da li ko prati ovu igru, ali upravo je izišao PTU 3.0 patch u kojem je omoguceno sletanje na planete and stuff

see you in PTUniverse

Ako koga interesuje ova igra, te planira nekad kupiti je…mislim da je sad odlicno vrijeme jer su popusti na accounte stvarno dobri :slight_smile:

Prvi pre-alpha Squadron 42 Gameplay

1 Like

Kako je igrati sa keyboard&mouse ?

Kontam zaigrati se, a fali mi 8gb rama.

Ona i jeste za key and mouse primarno

Taman trebace mi deck officer na Constallation

2 Likes

Ko god da planira igrati , a želi da se usput i druži sa nama, nek uzme najmanji pledge…jer ima brodova

Samo na jednom Constallation operira 6-8 ljudi :slight_smile:

Sick…

1 Like

Krenula je optimizacije Star Citizen igre… ogroman napredak, čeka se 3.1 patch koji će uvrstiti neke od osnovnih optimizacija u sistemu…

2 Likes

Riješen Object container streaming, koji daje dosta više FPS u Univerzumu

Uspio sam brod Overclockati, što se osjetilo kada su “repeateri” zasuli salvu po Vanduuls

Pregriju se brzo, ali ako neko naleti, shield reže :slight_smile:

2 Likes

Za sve one sto su govorili da je Star Citizen samo luda ideja…

Ja samo igram Hustle Castle lol

Ukoliko je neko već uradio pledge, osnovali smo Org. na Star Citizenu, pridružite nam se!

UFF - United Fintech Freaks

Summary sa CitizenCon 2019

Za one koji još uvijek sjede na ušima, te tvrde da je ova igra propala/užasna/zaostala

Gospodo, zadnje tri godine, radili su samo alate sa kojima bi mogli ovo postići, što je mnogima trn u oku.

Novi 3.8 patch, uvodi neke nove tehnologije koje će ubrzati FPS i ostale sisteme za +30%

Više detalja pogledajte na

Sinoć sam pokušao instalirati Star Citizen na Linux Ubuntu 20.04, naime izgleda da će biti pozitivnih vijesti.

Star Citizen je jedini razlog zašto još uvijek imam Windows 10 instaliran na jednom računaru, ali ako se ispostavi da Star Citizen i ostale igre budu radile na novoj distribuciji Linuxa, samo ću reći “Ćao Windowse, rupo stara”.

Jutros rano prije posla sam ustao i pokrenuo igru, da bi me dočekao prvi menu u igrici bez problema, nažalost žurio sam na posao pa ću danas kad dođem kući probati definitivno kakvo je stanje.

Citiram vezano za Ubuntu 20.04

  1. Enjoy gaming with Steam Proton and GameMode

Gaming on Linux has come a long way. You are not restricted to a handful of games included by default. You can install Steam on Ubuntu and enjoy a good number of games.

Steam’s new Proton project enables you to play a number of Windows-only games on Linux. In addition to that, Ubuntu 20.04 comes with Feral Interactive’s GameMode installed by default.

The GameMode automatically adjust Linux system performance to give more priority to games than other background processes.

This means some games that support the GameMode (like Rise of Tomb Raiders) should have improved performance on Ubuntu.

Vrijeme je da se ostavi Windows zauvijek, jer toliko je nesiguran da mi još toga nismo svjesni, onaj ko vam tvrdi drugačije, taj nema pojma o sigurnosti sistema, te o zaštiti istog.

1 Like

Ko smide jedan pvp u areni ?