Stake.com Gambling Well Done

Stake je sajt koji je otvoren pre otprilike 2 meseca. Sajt trenutno prihvata samo Bitcoine ali u buducnosti ce najverovatnije da se ubaci i ETC.

Na sajtu trenutno ima 12 igara od kojih su 9 aktivne a 3 su u zavrsnoj fazi i bice pustene u skorije vreme.
Igre su: Dice Classic, Dice Sphere, Plinko, HiLow, Mines, Roulette, Keno, Diamond Poker, Chartbet, BlackJack i Wheel od kojih su 3 poslednje u zavrsnoj fazi izrade.

Ima nekoliko mogucnosi da zaradite na tom sajtu, neke od njih su: kockanje :slight_smile: takodje imamo dobar affiliate sistem (imate 20% komisije od kucne provizije za svaki bet koji vas referal napravi) i mozete zaraditi tako sto ce te reklamirati nas sajt, placamo 100-200 dolara po klipu koji postavite na youtube (sve zavisi koliko subs imate na vasem kanalu).

Najvaznije od svega je da je Stake provably fair sajt i mozete da verifikujete sve vase betove.
Sve igre mozete da probate sa besplatnim faucetom koji nudimo svim igracima.

Ako zelite mozete da se registrujete ovde.

Nadam se da ce da vam se svidi na nasem sajtu. Ako imate nekih pitanja, pitajte :slight_smile:

Pozdrav.

1 Like

Poz mi Mladena :slight_smile:

Zdravo!!

Ja sam novi brend menadzer Stake kazina za Balkan. Ne oklevajte da mi postavite sva vaša pitanja vezana za kazino, a ja ću pokušati da odgovorim najbolje što znam. Želim vam sreću i uživajte u mnogobrojnim igrama.

Stake je online kazino koji već ima dobru reputaciju iako je relativno nov na trzištu. Ta reputacija dolazi od “starijeg brata”, Primedice

Kazino poseduje 12 igara - Mine, Rulet, Dice, Plinko, kao i mnoge druge, zbog čega vam je zabava zagarantovana.
Takođe, tu je i takozvani pravedni sistem ( Provably Fair system) koji vam omogućava da svaku opkladu proverite brzo i jednostavno.
U slucaju da vam zatreba bilo kakva tehnička pomoc ili imate nekih pitanja, tu je naša korisnicka podrška(Live Support) koja vam je na raspolaganju 24/7.
Najbolji deo zabave je Faucet koji vam omogućava da se igrate 24 sata dnevno. Takođe, Stake vam pruža mnogobrojne promocije svake nedelje. Očekujemo vas.

Pridružite nam se klikom na sliku:

Pogledajte našu stranicu na facebook-u, budite u toku sa promocijama i dešavanja na sajtu:

Link za stranicu: Redirecting...