Solana i ETH Hack

2 Likes

Evo i ETH croschain sistem hack… Lijepo dan krenuo :smiley:

https://twitter.com/TheBlock__/status/1488985988198240258?t=gZw0kKZF1ktiFjZOw1Kzdw&s=19

1 Like

Vjerovatno ce sada narasti nepovjerenje prema SOLANI, pa je mozda pametno prodati SOL i cekati da padne na minimum pa ponovo kupiti…
Kako kazu , nisam ja financijski savjetnik, pa svako po svojoj volji :grinning:

1 Like

Svakako, jer će većina prodati jer su se prepali, a drugi će prodati u nadi da će započeti lavinu prodaje da dokupe na “dnu” …

A tako i ETH, svakako treba se paziti i ono najbitnije… nisu “hakovani” coini, već platforme na kojem su bile, tako da ovdje nije stvar povjerenja prema developerima coina/tokena, u ovom slučaju SOL.

2 Likes

Stara poslovica kaze… nemjenjaj konja koji pobjedjuje… ili jos bolja… ne popravljaj stvari koje rade…
ja koliko vidim ovi iz ETH-a bi i piskili i kakili… hoce da zadrze majnere… a hoce i da smanje energetski otisak… ili kako se vec kaze… pa ni tamo ni ovamo… pa pravi dva lanca pa nesto spaja… krpi… neko vidjeo priliku i iskoristio…

2 Likes

Pad Solane u zadnja 24 h - 15 %

Ukoliko izbacuješ jedan NFT, provizija na ETH mreži je od 40-200+$. Na Solani ili Polygon mreži oko 1-2$. Zašto svi gledate na kripto kao na berzu gledajte malo šta ima potencijala i ne očekujte novac preko noći. Solana itekako ima potencijala pogotov u razgovoru sa programerima svi su na Solani zbog troškova

2 Likes

Sto ljudi klepaju halal im vjera haha satrase sve

1 Like

naravno… kritikovali su solanu kao los pandam eth mrezi… (u doba od prije pola godine, ako se dobro sjecam, kada je pala mreza na par dana)… ali niko neuzima u obzir da je tada na mrezi bio protok 10 do 12x vise ngo sto su se nadali odnosno predvidjeli da ce se kretati kroz mrezu, pa je bila zakrcena… sto ETH nikad nije dozivjeo… sto dolazi do zakljucka da nije kriva mreza i solana kao protokol, nego samo zagusenje u saobracaju, sto je brzo i otklonjeno… jos jedan dokaz da je SOL bolji od ETH (kao mreza)…
ali ja kopam pa m je svejedno koja je mreza za sta… samo da mi se isplati…

3 Likes

https://cryptoteme.blogspot.com/2022/02/jump-trading-zaustavlja-gubitak-od-320.html?fbclid=IwAR23KOXvgO98iNM3wwflgFB0HJ7_rUKJQAYbiQDQf0qqzC9tXjkR3YK_BDE

Mrcina opet ide gore $117.66

1 Like