RXC Whitebit.com Exchange Mjenjačnica

Nakon 5. odbijenih mjenjačnica, gdje smo imali sredstva da se registrujemo, napokon smo dobili pravu mjenjačnicu za koju mogu reći da je sigurna i dobro urađena.

Ne znam kako da vam izrazim sreću svoju trenutnu, osim da kažem EUREKA!

O WhiteBIT-u

Pokrenut u decembru 2018. godine, WhiteBIT je evropska centralizirana razmjena koja nudi kripto-kripto-kripto-i-kripto-fiat transakcije sa 0,1% naknada za trgovanje.

Sa evropskim licencama za berzu i skrbništvo, WhiteBIT ispunjava KYC i AML zahtjeve. Tvrdi da je na platformi registrirano više od 150.000 korisnika iz EU, Južne Amerike i Azije.

WhiteBIT nudi trenutne transakcije s P2P kodovima, mogućnost ulaganja, privatni i javni API i brojne alate za trgovanje: limit, tržište, stop limit i zaustavljanje tržišnih naloga. Brzi polozi i isplate izvršavaju se pomoću InstantSend by Dash.

Korisnici mogu dobiti potpuno iskustvo trgovanja putem Android / IOS aplikacija ili na TabTraderu:

image Android APP

image IOS APP

Direct download (android, za one koji nemaju google play)

https://whitebit.com/storage/WhiteBIT.apk

Kad sam jutros dobio ovu poruku od svog novog druga Dimitriy…

image

Izabrao sam RXC/USDT jer smatram da će to biti najbolji par za nas dok se razvijamo. Plus možemo koristiti TRC20 USDT tako da naknade za transfer su stvar prošlosti.

Isto tako, u mogućnosti ćemo biti kupiti RXC sa VISA karticom, zamislite tog ludila!

U pitanju je Whitebit mjenjačnica, gdje smo nakon 3 dana pregovora uspjeli dogovoriti ogroman popust, koji ne smijem spominjati jer sam upravo potpisao NDA ugovor :smiley: (da da, jaro…NDA)

Popust nam je donio naš Whitepaper tj. ovo sve što sam do sada radio uz svoj community :smiling_face_with_three_hearts:

Gospodo, predstavljam vam Whitebit kripto mjenjačnicu, koja je uistinu kvalitetno urađena, te posjeduje sve komponente koje jedna dobra mjenjačnica treba da ima.

Ovako izgleda Trade Spot interface

Na stranici koja se bavi izučavanjem sigurnosti kripto mjenjačnica, Whitebit se nalazi na zavidnom trećem mjestu :open_mouth:

https://cer.live/

WhiteBIT trade volume and market listings | CoinMarketCap

Kasnije ću napraviti detaljno za nove korisnike, kako se registrovati, kako uraditi KYC, podesiti sigurnost itd.

Za sada otvaram RXC Whitebit giveaway!

Svaki korisnik koji uđe preko mog reff linka, koji će mi uveliko pomoći sa svim servisima koje sam nam digao na korištenje.

https://whitebit.com/referral/ruxcrypto

Nakon toga, kada nas listiraju kroz par dana, dobićete na mjenjačnici RXC adresu koju šaljete na ovoj temi da vam proslijedim 10 RXC.

Moramo proci jos dosta testova prije potpune objave na berzi na RXC/USDT, ali očekujem kroz par dana puni listing te omogućavanje kupovine.

I love you all!

Rux, Crypto.ba

6 Likes

:wave:

Sa srecom…

1 Like

Sada kao da gledam, mining će skočiti!

Tako da ako niste upoznati kako rudariti RXC, posjetite

https://forum.crypto.ba/t/rxc-asic-mining-rent-a-hash/4341

Odlicno, svaka cast, daj neki GPU algoritam da ga majnamo :stuck_out_tongue:

Samo da navedem, naš community koji se udružio i skupio sredstva kako bi se listirali na Whitebit.com

Gospodo, naš community je skupio preko 5000$ za dva dana, zar treba da dalje pokazujemo svoju moć u ovom društvu koje nas ignoriše?

https://forum.crypto.ba/t/crowdfunding-rxc-listiranje-na-mjenjacnicu/4544

1 Like

All done sir Rux.

1 Like

Ovo je jako dobra vijest,
listiranje na kvalitetnu mjenjačnicu daje nam vjetar u leđa.

1 Like

U pitanju je licencirana berza koja se već par puta recertificira od strane Evropskih regulatora!

Definitivno smo napravili ubod, jer nisam ni sanjao da ćemo na ovako moćnu mjenjačnicu biti listirani.

Dosta nam je pomogao naš Whitepaper koji sam napisao kao priču šta se sve dešavalo u zadnjih 5 godina, te nam je to donijelo ogroman popust na listiranje.

1 Like

Zadnje provjere prije nego što pošaljem sredstva.

Način na koje sam vršio provjere su jako jednostavne, tražio sam prvo da mi se predstavnici Whitebit mjenjačnice jave u javnoj telegramu grupi sa porukom, zatim sam tražio da mi pošalju email prema naša tri kontakta, sa oficijelnog Whitebit email računa.

Kao što vidite…jer u pitanju su sredstva koja su donirana od strane naše zajednice!

image

Čekam druga Dimitriy-a da dođe na posao te zatim odmah nakon toga šaljem mu 5000 USDT kako bi započeli proceduru listiranja, koje će trajati nadam se do kraja sedmice.

:slight_smile:

Trenutak istine je došao, nakon što sam sinoć shvatio da sam se “prebrojao” te da je faillo 130 USDT, zamolio sam jednog od naših članova da pošalje resto dok ja ne zatvorim “poziciju” koja me razvlači zadnjih 5 dana :smiley:

Upravo su sredstva prosljeđena na račun Whitebit mjenjačnice, sad nestrpljivo čekam da mi support kaže, ok primljena sredstva, idemo na implementaciju.

Da vam kažem iskreno, nije mi svejedno držati i slati tuđa sredstva, jer sam u prošlosti imao jedno jako loše iskustvo sa takvim stvarima.

Tadašnji poznanik koji je tek ušao u kripto, je došao kod mene kako bi kupio od nekoga određenu količinu ETH, oko 4. komada.

Kada je uspješno završio trgovinu, reče mi “hajde ti kod sebe to drži”… e moj Ruxe!

Iako sam mu pred dva svjedoka rekao, drug nemoj kod mene držati pls, haknuce me pa cu samo izludit, njegov odgovor je bio " ma daj rux, ne zamaraj se uopste"

Šta se desilo nakon cca. pola godine, ošti napad na moju home mrežu, sa svih strana.

Long story short, uspjeli su haknuti nekih 0.06 mog BTC-a, i baš od tog drugara njegovih 4 ETH.

Upravo su ubacili jos 4 osobe, ovo je izgleda tech tim Whitebit mjenjačnice.

Javljam vam proces kako budu radili, tako ću slikati i ovdje sve :slight_smile:

image

2 Likes

Nakon obostrano “meraba” krenuše lagano javljati se… naravno, meni se uvijek mora javiti fino žensko nakon čega ja gubim koncentraciju :smiley:

Pleasure… right!

image

Kroz nekih sat vremena će mi javiti koliko će otprilike trajati listiranje, te da će krenuti sa implementacijom nedugo nakon toga.

:slight_smile:

Upravo sam dobrih sat vremena proveo sa ekipom iz WhiteBit.

Već sutra kreću sa implementacijom!

Naime, najkasniji datum implementiranja je 22.02.2021 godine, ali rečeno mi je da će to biti vjerovatno prije, ali zbog razloga community-a i najava da se zna konačan siguran datum!

Sve moguće najave, izmjene ću objaviti na ovoj temi tako da imamo formirano na jednom mjestu.

2 Likes

Aleeeee aoooooo. Kako sam samo sretan. Vec sam se registrovao na WhiteBIT i cekam verifikaciju. To brate svaka cast, RESPECT !

1 Like

Uistinu “pere” me hajp, ali ne na način kao što bi neko pomislio.

Dešava se sve previše brzo, gdje ovakav scenario nisam ni pomislio da će biti.

Medijska pompa oko RXC i Crypto.ba projekta je toliko organska da se ne može ignorisati, samo će hejteri reći nešto loše bez da prostudiraju forum i vide šta smo radili zadnjih 5. godina.

Jučer mi je javljeno da je urađeno soliidno na listiranju, neke finalne stvari još ostale i idu na testiranja.

Pogledajte kako to radi prava mjenjačnica, koja brine o svojim korisnicima :slight_smile:

Naime, imaju jako dobar tech tim, uvjerio sam se gdje je njih par u kripto skoro dugo kao ja, sa tim da su izvrsni blockchain developeri. Whitebit je jedna od rijetkih mjenjačnica koja glasno i jasno tvrdi da koristi InstantSend sistem koji mi kao RXC imamo, što znači da će nam u budućnosti biti omogućeno da uradimo depozit RXC-a sa digitalnog novčanika na mjenjačnicu u za manje od 30 sekundi :smiley:

Polako će se pojavljivati razlozi zašto sam ja lično izabrao DASH kao backbone kod našeg RXC-a.

1 Like

Danas smo otkrili još jednu moćnu stvar na WhiteBit mjenjačnici.

U pitanju su “WhiteBit Codes”, koji se nalaze na linku “Codes” sa kojima instantno i bez ikakve naknade možete prebaciti sredstva drugom korisniku WhiteBit mjenjačnice.

Kao što vidite, testirali smo sa 100 DOGE, a šlag na tortu su servisi koji su prikazani na kojima ove iste kodove možete koristit, stvarno wow :smiley:

Testirali smo i odlično radi, onako kako je reklamirano.

Isto tako možete dobiti i “DEMO TOKENE” tj. dusd (demousd) koje možete poslati nekome da testirate transfer ili da trgujete u demo modu na mjenjačnici, što je odlično za nove korisnike!

I sad ono najbitnije, danas sam dobio informaciju da ćemo vjerovatno biti listirani u srijedu tj. 17.02.2021 godine, što je 5. dana prije nego što je planirano.

Zamoliću one koji se nisu listirali na WhiteBit, da podržite Crypto.ba tako što ćete se registrovati preko našeg referal linka. Ništa ne gubite, a pomažete Crypto.ba zajednici da nastavi razvijati Blockchain ideju na prostoru Balkana. Za mjenjačnicu nije potreban KYC na manjim sumama, tako da niste obavezni to da uradite.

https://whitebit.com/referral/ruxcrypto

Dan je došao!

Sutra, 17.02.2021 WhiteBit razmjena će pustiti RXC / USDT par za trgovinu!

Jeste pripremili svoje uređaje za trade?

image

Za sve što smo radili, nagrađeni smo sa tako lijepim timom, tako kvalitetnom razmjenom!

Ne možemo tražiti više!

Molimo vas da nam se pridružite putem našeg REFF linka i podržite projekte Crypto.ba zajednice!

https://whitebit.com/referral/ruxcrypto

1 Like

Upravo se pojavio RXC na Balans listi!

Što znači da je sve spremno za sutra!

1 Like

Sve cestitke, samo naprijed :muscle::muscle::muscle:

1 Like

Upravo je WhiteBit tim uradio najavu našeg listiranja na

Telegram (eng, ru) Telegram: Contact @White_Bit

Twitter https://twitter.com/WhiteBit6/status/1362008992864731143

Medium 🔥 We’re happy to have RXC listed 🔥 - WhiteBIT - Medium

Facebook Redirecting...