RXC review by 7. Ninjas

@debug A kako vi jamčite našu sigurnost? Sve to zvuči super, ali s naše strane kad se pošalje toliko RXC-a mi ne znamo što će od toga biti.

Nemojte se uvrijediti molim vas, valjda razumijete zabrinutost za našu sigurnost. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ponudio sam im opciju, da prvo vidimo te BIDs na WhiteBit berzi, nakon čega bi onda bez frke poslali RXC svakom od njih.

U potpunosti razumemo i pitanje je vise nego na mestu. Kontra pitanje glasi koja je sada sigurnost po semi prodaje i kupovine koju smo prikazali gore gde svako kupuje i prodaje onako kako sam formira cenu.

Ovo nije projekad koji bi trebao obezbediti stabilnost veceras ili eventualno sutra. Pricamo o mesec dva najvise.

Uostalom ovde nema nikakve prisile ovo su samo predlozi izneseni prema mrezi a na mrezi je da odluci kako i sta ce da radi.

Moja ekipa je pokazala grafike uticaj na iste i nacin na koji se obezbedjuje manipulacija na mrezi i izbegava loss.

Sve je to super i vama extra hvala na svemu, znate dobro da cijenim ovo što ste uradili do sada.

Ako pristaju, nek uđu preko mog reff na Whitebit, zatim nek pokažu bids tako da bi svi vidjeli, nakon toga ja sam siguran da će community adrese napuniti začas, jer mi nismo škrti uopšte.

1 Like

Preneseno ceka se odgovor. posalji referal link.

Ja ne zelim da nas shvatite pogresno, vasa sumnja je opravdana i vas strah je i vise nego opravdan. Mi da smo u vasoj poziciji isto tako bi reagovali i trazili potvrdu. Na vama isto kao i na nama je da pratimo mrezu na whitebidu i da cekamo.

Mi smo sa ovim ljudima saradjivali na par projekata moram naglasiti vise nego uspesno.

Sta god bilo koja strana odlucila mi kao tim ostajemo uz vas i pruzamo podrsku u svakom smislu bez obzira na ove ekipe, jer vec smo vam rekli da smo ponosni na vas kao zajednicu i ono sto ste napravili.

Na balkanu napraviti krypto i ulistati ga na menjacnicu po ceni od 40K/USD nije mala stvar! To je ono sto je nasa motivacija ovde.

3 Likes

1.Kakve veze imaju bidovi na centralizovanoj berzi kao što je Whitebit sa testiranjem protoka mreže, brzine i fee-a. Nije UniSwap, SushiSwap, 1inch itd? Ovo što pišeš su nebuloze, naročito za nekog ko se predstavlja kao ekspert iz ove oblasti.
2.Kupovaće po 5000 za 2 USD itd… Obećanje? Res non verba.
3.Kroz 7 dana uspostaviti monopol. Kako? RXC je POW coin, koji je imao čist start i gdje su u početku najviše rudarili iz Kine jer su imali najbolju opremu. Ako cijena skoči na 4 USD nakačiće na veći majneri i tu nema monopola. Ko ima veći hash on će iskopati najviše. Čisti je tržišni pristup i konkurencija, a ne monopol. To što si ti trenutno u prednosti ništa ti ne garantuje da ćeš tu ostati ako se pojavi veći igrač. Mining je takmičenje za nagradu.

9 Likes

Eto mislim da je community rekao svoje, dosta red flags u zadnjem dijelu naše korespodencije, te smatram da se vi prvi morate pokazati tako što ćete početi to što se planirali :slight_smile:

Jer mi smo JAVNI, imenom i prezimenom, pobjeći nećemo, a skemeri nismo!

5 Likes

Upravo zbog onih transfera na blockchainu od po 20 i vise hiljada o kojima smo pricali ranije. Kinezima sam prenio da su na holdu.

U savkom slucaju ovo je bio nas predlog upucen zajednici.

Slozicete se da smo mi svoje pokazali i grafikom i delom sino.

1 Like

Mislim da sam već spominjao, da sam te transakcije radio ja lično sa svog walleta na isti wallet, tako da ne znam čemu sad ovo fokusiranje baš na to?

Ako treba dokazi su tu, blockchain ne laže, uradiću SIGN sa adrese na kojoj su sredstva, ne vidim problem na to da je izrudareno 1,6mil RXC, a obaziremo se na 50-100k koje su prebacivane zbog testiranja FEE-a na velikim sumama.

4 Likes

Nama nema potrebe objasnjavati mi smo se skontali u sekundi :wink:

1 Like

Zajednica je rekla svoje. Manje price, vise rada. To vazi i za vas. Kripto.ba team, kao i komjuniti je potpuno transparentan, osim vas, koji trazite coine “na lijepe oci”…
I ja cu donirati dio svojih coina, rudarenih asicima, ako uradite ovo iznad. LP

2 Likes

imam i ja mojih transakcija sa po 20k

Nakon sto su se ucutali, jasno je da su bili u pitanju prevaranti. Vidite cime se ljudi sve sluze da dodju do coina-novca. Ove Ninje su primjer toga. Bull-Run je mamac za prevarante ovog tipa. Tako da, oprezno.

1 Like

Nadam se da su tu da se malo družimo, bili smo fini :slight_smile:

  1. Prvo i osnovno, mi ni na koji nacin nismo sakrivali od zajednice svoje namere. Sve sto smo pisali i trazili, pisali smo i trazili javno, transparentno i u jednom jedinom topicu, kako niko nebi lutao i trazio nase pisanje.

  2. Svoje znanje i podrsku smo vam ustupili os samog starta. Mimo javnog dela imali smo i privatnu konverzaciju sa RUX-om za koju vam mogu samo reci da je bila i vise nego korektna i fer.

  3. Svoje poznavanje trejda smo vam pokazali na cistom primeru ono vece kada je obarana vrednost vaute i kada su mnogi, (a niste ni svesni koliko vas) prodali svoja sredstva po besmislenim cenama pa se sada verujem hvatate za glavu.

  4. I dalje smo tu i dalje monitoringujemo desavanja i pratimo sve bitne teme i dalje smo vam na raspolaganju i ne zelimo ni na koji nacin osim pozitivno da uticemo na rad ove mreze.

  5. Mi na svoju ruku necemo uraditi nista, mozemo se samo dogovarati, zajednicki planirati, zajednicki sprovoditi i profitirati.

  6. Ako imate bilo kakva pitanja na koja zelite odgovore slobodno nam se javite PM ili ovde javno i razgovaracemo o svemu.

P.S. Mi aktivno majnujemo i aktivno trejdujemo na mrezi ali pod uslovima i cenama koje nama odgovaraju :wink:

Izvolite…

1 Like

Hej Ninje jeste živi :smiley:

Sad nešto čitam forum, emocije me hvataju i naleti mi ovaj post :smiley:

Angry Cbs GIF by The Late Show With Stephen Colbert

1 Like