RXC Giveaway: QT and Webwallet

Poz ekipi i dobro nam došli, totalno razumljiv pristup ekipe koja zna šta se sve dešava u kripto polju i zadovoljstvo mi je da susrećem druge ekipe sa ovih prostora koje sa bave sa blockchain tech.

Evo na test
Sve TXid na jednom mestu

https://explorer.crypto.ba/tx/515f056b9c1b5ff257e04bd3827bc1e05880c25077d4a3c21269a042edda690b

image

Samo nisam siguran na šta asociraš kad kažeš scam, koja vrsta?

U sve nas možete ubrajati ali u skemere ne, ja sam svoje lično ime i prezime javno izbacio na Balkanu…a 5 godina aktivnih javnih koje ovaj forum može dokazati. Sad zamislite da sam skemer :smiley: U pitanju je community projekat koji samo može uspjeti ako se mi kao zajednica udružimo i svako po malo…

Odlična tematika za ove neupućene da znaju šta se sve dešava!

Meanwhile ne znam da smo ikad na nekom domaćem poolu imali ovoliko rudara, koja ludnica!

rxcpool.crypto.ba/workers

Evo pravimo i android/iOS app (work in progress)
image

Zamisli ironije da smo skemeri a vec 5 godina imamo ekipu Scam Hunters koji se bave isključivo istraživanjem skemova oko nas :smiley:

https://forum.crypto.ba/c/crypto-ba-ekipa/scam-hunters/46

QT: RCR7tQJedpex6yz8qXPvsK8atCJ5KqTq9X

1 Like

QT: RDYFD8W49k5WeVjgYGaR5JYKpBvEmSdGjW
WEB: RRuEqw1iVLnmztMkYXg5CeSzinMYPjPXjN

Vidim ovi klosari gore su isprosili po koji coin plusa, zelim da dodam da su to budale zajedno sa onim koji nas nagovori na ovo :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: Meni daj samo 1 vise da im vadim mast LOL

1 Like

Znaš nas Balkance, ko prvi djevojci…

1 Like

Prodacu ti jednu informaciju ali ce te kostati :wink:

Za pozitivne informacije sam veoma darežljiv, just sayin’

Ovo bi trebalo da glasi ovako konkretno u njihovom slucaju "ko pre saci ili jedan drugom :smile: " da ti ja kazem sa kim imas posla

1 Like

Ova info ako ne vrijedi 250 koina ne znam sta vrijedi, nemoj samo posle da bude da te nisam upozorio kada pocnu da ti se upucavaju :wink:

Ako su žene u pitanju, 300 dajem :smiley:

Sto se mene tice nista osim zena ne dolazi u obzir (sa moje tacke gledista nema lose samo dobra i jos bolja) a kada su oni u pitanju “zena je zena ali dva puta je dva puta pa makar i u nas dvojicu”

Ne mogu treci post ima nekakav limit, hteo sam da kazem sledece:

Cim uzmemo pare od ovoga vodim te na zene a ti sada vidi hoces ispostovati tih 300 :wink:

1 Like

Postovani, jako mi je drago da vidim da i nasi ljudi ucestvuju u kripto svijetu i ovakvim projektima. Ja iskreno obozavam noce valute koje izlaze jer se nikada ne zna hoce li se sa njima ubosti ili ne. Iskreno ja ih ganjam vec par godina i mogu reci da sam najveci uspeh zabelezio sa IOTA koju sam kupovao po 0.0017 a prodavao po 1.0092. Iskreno se nadam da ce i RXC zabeleziti nista manje nego ovaj uspeh, i voleo bih biti deo toga. Nadam se da ima prostora za koji koin vise za nas entuzijaste koji ozbiljno shvatamopotencijal ovakvih projekata.

QT WALLET: RKosGHmiYMjiBe3oib8QTfB3M15mqhiWeM

1 Like

Čekam vas kao ozeblo sunce skoro 5. godina :smiley:

Dobro došli svi, nadam se da ćemo biti pozitivna priča!

QT: RA2fYBzP82dWgL7Vy39SApRkZw9r6u4sLa
WEB: RGo9EjgAXqToSVZosNpvANjugBfEcf3Ap9

Pozdrav ja sam Ana procitala sam vasu objavu na fatalitiju i posto znam sa kakvim likovima imate posla zelim vam svu srecu. Ja nemam pojma o ovome ni za sta sluzi ni sta se sa ovim radi ali skontacu u hodu :smiley: vidim samo iz postova da je bitno dobiti sto vise pa me zanima jel i za mene ima neki bonus :smiley:

QT: RSczytafSUH5W1EMhJyAd7an1ej4HeNmf4

1 Like

Naravno da ima, pogotovo za novokomponovane žene u kripto svijetu.

Za Anu ide 50 RXC, have fun!

1 Like

E sada jos da mi se objasni sta da radim sa ovim i da kupim i ja nesto novo :slight_smile:

Zdravo svima, nadam se da ce vam projekat biti uspjesam kao bitcoin.

QT: RGzMJZKpbLAjJqwh5hqNfpn49X7VFg6uRn
WEB: RPa57zPUaCqCkF1afR9FYubdPQcG6EzoR7

1 Like

Ana, zamisli da sam ti sad poslao digitalnih 50€, koje možeš dalje slati osobama na RXC mreži.

Evo hajmo malo testiranja, čisto radi furke… idi na wallet bilo koji, i pošalji mi 0.05 RXC na ovu adresu, a ja ću tebi vratiti 1 RXC

RNpdhYAJozpLnPz6a9FN7EVGnc62QaQ9cK

1 Like

Evo uspela sam i ovaj web da napravim pola sata trazim adresu i onda skontam da je dole da napravim novu ahahahah

wrb RTeSaoMTeZqiVLhfKUDbiFgfFWZm1scwLa

1 Like