RXC Giveaway: QT and Webwallet

Da vam kažem da se upravo vrše OTC prodaje RXC-a, na dirscord kanalu #rxc-otc, gdje sam vidio 1000 RXC za 100 USDT… i to jedva se dogovorili

Zapamtite momci, sav RXC je neko od nas morao iskopati tačnije uložiti pare u mining.

Za razliku od ovih nekih “popularnih” što se kod nas pojavljuju, gdje su printali coine iz čistog zraka (da, ovdje je i ovaj famozni scam nazvan pi…)

Trenutno kopa 15 rudara na rxcpool.crypto.ba što znači da je jako teško sad iskopati npr 1000 RXC za sitne neke pare.

Vidi ovdje “hučke” :smiley:

1 Like

Ovo ne mjenja cinjenicu da ja jos nisam dobio drugih 500 na racun… i tebe i serpija cu udaviti za ovu x6 XD

Ovde momci ovde ide uplata: RQBER5sxWtpLUAXoJgzDCBEkfNbG3FUZon

1 Like

Strpi se dok ja ne uzmem M5 Competition 2021 tunned by Brabus :smiley:

3 Likes

Znao sam ja da vas dvojica nemate pojma sta treba uzeti… ja bi od ta dva prije uzeo 124-vorku… a da ne pricam o GL… pa nadalje sa slovima…

1 Like

Ja ne znam da li je ovo neka profesionalna deformacija ili serpija mercedes stvarno placa da sere po forumima i zapocinje raspravu o tome da li BMW ili BENZ… Ali definitivno cu ti reci da sve i jedan BENZ moze u gepek BMW = Besno Motorno Vozilo!

Nego da ja vidim sta je to sto me nagovarate vec dva dana i kako ja mogu da kupim X6 5.0 X-Drive 2021 edition!

Nadam se da ima nekih bonusa za nas ljubitelje BMW! (bar 300 ovoga sta god da je da me motivisete) **Serpi mi obecao 500 ali ja sam skroman za razliku od ova dva kloca gore…

QT: REDWFXZin7FGvd8reoUThhvUWwRtrCR84V

2 Likes

Navukao vas Serpi, a nije rekao da sad da iskopas 500 RXC treba min 50€

1 Like

Its a little bit hard to handle on a site that is in a foreign lang but i thing im on the right place.

WEB: RHtDkjmqFrKDbk9Uxuv5frGLX7MvEcaEVx
QT: RXgG4gcSJLdPFMeceChvJ3mkNtKAYdY41G

2 Likes

Deff you are in right place and thank you for visit!

Our first foreign visitor should get 100 RXC, what you think guys :slight_smile:

5 Likes

no way!!! IM FIRST???

1 Like

Well first who typed something on our forums, we have others but on discord

You are the first who put up some balls and came to post so thank you bro :wink:

Sent 100 + 1 RXC have fun!

3 Likes

Thank you so much! I will visit the forum more often looking for a giveaway. Thank you so much again ur so kind!

1 Like

Thank you for being positive!

There are many giveaway and bounty’s, and im sorry for language barrier i know it must be hard to “lurk” and search.

3 Likes

Google translate helps me with this one :wink:

2 Likes

Cuti ne pricaj :man_facepalming: za navlakusu… Daj covjeku 500 koje sam obecao i podjeli to sa 50 i nek se sutne u guzicu i bude srecan jer je dobio priliku.

NE SRAMOTITE ME KONJI NEOSEDLANI!!!

1 Like

Serpe i saw ur post on GT.COM, thnx dude for introducing us.

2 Likes

That’s nice, follow us for more news :wink: stay well!

2 Likes

Pozdrav sima :raised_hand_with_fingers_splayed:

QT WALET: RWcZ9J8qGVdAwPSnZaB2giUyaVAMdNvJ1g

1 Like

Pošto nas ima od svakud iz bišve ĐUGE, ovo me odvalilo kad sam vidio :smiley:

Kome nije smijesno, taj ne treba da se druzi sa nama

4 Likes

Pozdrav svima, procitao sam malo o ovom projektu na jednom forumu i odlucio da pokazem ekipi pa smo se dogovorili da probamo malo. Generalno imam tim od 7 ljudi koji su poprilicno potkovani znanjem i vec 4 godine se bavimo iskljucivo altcoinom i projektima slicnim ovom. Voleo bih da nam dodelite odredjenu kolicinu alta da to testiramo u transferu i na mrezi. Svi smo poskidali wallet ali razumecee da se necemo svi prijaviti na forum zbog sigurnosnih razloga. Nadam se da cete razmotriti mogucnost prenosa malo veceg amounta sredstava i omoguciti nam testiranja da se uvjerimo da nije u pitanju scam. Hvala i ako ne odobrite, sve jasno, srdacan pozdrav.

adrese QT walleta:
RQQrJyysKdwo4Poz1DvG3sZ1EcVMP9Z3rs
RWCU8JKXpQtFok7wP4hUzxQ3xRYgA7XS8Y
RYLdxC7Ntw8tTVJvNJhFsJjsZuyiCP1ePD
RJo6JEiTH4LxwrANK4qFW6eJbx1xAHF8et
RHrVkmCj6m6dyvgAuEdhEZgiqvZvWMQnDL
RM8EUZVjFYmXx91nT9g7A181ZDsDDkPhhj
RVX6pYRVxTpHZMNWgw6RDbvdT3TL5Umu8d

1 Like

A kad se dijele hedije od po 100 RXC i vise dajte i nama obicnim smrtnicima jos koji dio kolaca.
QT: RBKvKdqALK5bYSkckWTmtMQ8dVQQLPmCRx
Prvih 10% cu zamijeniti kad bude 10$ sledecih 10% na 100$ a od onih 10% kad dodje do 1000$ cu napravit banket za svu raju sa crypto.ba

1 Like