RXC Bounty LOGO

Pošto već idemo u svijet, tj. na licenciranu mjenjačnicu ne bi bilo loše da napravimo malo takmičenje.

Predložite logo RXC-a i osvojite 1000 RXC, što vam može donijeti 1 RXC Masternode.

Onaj prijedlog koji dobije najviše glasova će biti oficijelni RXC logo koji će se koristiti u svim RXC sferama.

Prijedlog koji bude usvojen, će biti urađen u u solidworks-u kako bi uradili malo RXC privjesaka, nešto kao ovo :slight_smile:

Radovi bi bili urađeni od strane https://cnclab.ba inače firma koja je među jačima na ovim prostorima, kojoj svakako planiramo da implementujemo plaćanje putem kripto valuta.

Dodatak:

Šta mislite o tome da na već postojeći logo editujemo tako da se negdje R fino uklopi, jer bi na kraju dobili sva tri slova u ovoj verziji (već postoji C i X asocijacija)

:slight_smile: Samo brainstormam, jer dobio sam dosta feedbacks da je ovaj trenutni logo odličan… šta mislite?

Ovdje imate link do vektorskih podataka Crypto.ba logo

Kada se nakupi prijedloga, otvoriću anketu i započeti glasanje u kojem će cijela Crypto.ba zajednica glasati za najbolji logo!

Poželjno bi bilo da imate RAW podatke ili vektorske fajlove urađenog logo!

Iz razloga što imamo više prijedloga, zamoliću vas da predlažete po jedan prijedlog, po članu.

Have fun!

1 Like

Prijedlog 1

2 Likes

Prijedlog 2

Evo materijala…
Prijedlog 3
1

(post sam ispravio nakon odluke da jedan prijedlog ide po korisniku, te sam ovaj vidio kao najljepsi, Rux)

3 Likes

evo i od mene nesto.

Prijedlog 4

2 Likes

Prijedlog 5

2 Likes

Prijedlog 6.

Prijedlog 7.

1 Like

Prijedlog 8.

Prijedlog 9.

1 Like