Crypto.ba

Rudarite coine koje se ne mogu inace rudariti ! Cardano , Shiba Inu , Atom ,Bittorent ,Uniswap

Preko ovog sajta/platforme mozete rudariti preko 20 i vise coina (dosta podjednostavljeno) koji se ne mogu rudariti inace i to mozete GPU i CPU od rigova do starijih lap topa ili kompijutera , Iskoristite ovaj refer sto cu vam dati da vam uzmu manju proviziju koja je inace 1% i umanjuje se za 0.75 %.Izmedjuostalog pogledajte i sami . Po meni jako zanimljivo i za one koji imaju obicne kompijutere i za one koji imaju rigove . unMineable - Mine your favorite non-mineable crypto coin or token!

Evo refer kod 5dp2-gbdz

Mislim da ovo nije isplativo.Kolko sam skuzio funkcionise tako sto mi njima kopamo etherum ili bitcoin a oni nama to sto im iskopamo swapaju za ove male tokene.Nek me neko ispravi.Kolki hashrate imate i da vidimo kolko mozete za 24h “iskopati” necega.?

2 Likes

Ne bi da ispadnem negativan, ali ovdje je stvar prilično jasna.

U ovom slučaju, oni imaju punu kontrolu kombiniranog kompletnog hashrate korisnika, koji usmjeravaju u najprofitabilniji coin u tom trenutku.

Stvar je što korisnik koji daje hashrate, nema pojma šta ovi rade niti koliki profit uzimaju i zauzvrat dobivaju dio kolača :smiley:

Siguran sam da je njihov dio kolača dosta veći…
secret smell GIF
Ovo ne pomaže vašem hardveru ukoliko rudare neki zahtjevniji algoritam, nadam se da niste zaboravili struju koju morate platiti :smiley:

Da , kopa ethereum i monero i automatski pretvara u coine koje ne mozes inace majnovati . Naravno ne isplati se ulagati u neke graficke pa kopati preko ovog (mada ove novije manje struje trose) . Ja sam isprobao preko starog laptopa koji mi i onako stoji bezveze i povezao sam na jos jednu platformu gdje vecinu ovih coina stavis na staking pa dodatno zaradjujem tako da jeste u pravu i za hardver i struju .Ja licno vise online radim jer ima odlicnih platformi za farmovanje . Podjelio sam cisto ako nekoga intresuje neki coin mozda da kopa jer svaki coin ima pricu iza sebe i kada ce koji skociti to ne znamo. Ja sam eto ugeldao priliku da kopam Cardano 7 dana pa cisto da ga imam . Cisto ako nekoga interesuje neki coin , a mozda ga ne moze kupiti ili sta ja znam . Najisplativije je kopati ethereum trentno . Uglavnom nije nista pod moranje cisto informacije radi dijelim .

1 Like

Poz, šta ti rudariš? Kako se pokazalo?

Nisam htjeo odmah da ti odgovorim i nisam mogao stvarno izvini. Cekao sam . Znas kako CPU se definitivno ne isplati , a GPU jedino iznad 6G nesto kao da se “isplati” . Mislim mozes kupiti iste te coine za odredjenu sumu novca za koje mislis da ce skociti i cekati . Ako vuces puno sruje nemoj !!! Pogledaj na YT ako neko jos kopa da li ima neka fora :wink:

1 Like

hvala ti
poz

1 Like

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF