Rudarenje preko NiceHash

Pozdrav svima,

Novi sam u ovom svijetu, te sam nedavno kupio PC za rudarenje (2 x RX 570 8GB), isti sam povezao sa NiceHash platformom.

Sad me zanimaju Vaša iskustva sa ovom platformom.

Da li postoji neka bolja platforma?
Kako “izvaditi” izrudareno?
Gdje prodati izrudareno?
Da li se može prebaciti u neki drugi wallet?

Pokušao sam napraviti i verifikovati acc na coinbase, ali nažalost ne podržavaju BiH.

Zamolio bih vas da podijelite vaša iskustva sa mnom.
Unaprijed hvala.

Nicehash uzima dobar dio kolaca, ja bi ti preporucio da direktno kopas ETH, na svoju adresu, recimo na binance berzi i tamo da prodajes za BTC ili $ sta vise volis. Ujedno mozes i da kopas i ZIL u dual miningu ako kopas na EZIL poolu.

Pozz i dobro nam došao.

Pošto si početnik, najlakša opcija ti je Nicehash, ali lagano čitaj i shvataj o čemu se radi.

Altcoini kao RVN si odlični za rudarenje.

Nakon toga ćeš shvatiti šta profitabilno da kopaš.

Hvala puno na brzim odgovorima.
Guglam skoro svaki dan, ovisno o toga koliko imam vremena za to.
Svakako ću istražiti oko toga za alt coine, rvn i eth.

Zanima me kakva je binace berza po pitanju BiH?

Preporučujem Binance, Iako nam nedaju da povlačimo sredstva direktno na banke.

Sto se tice isplate sa Nicehash-a ja sam povezao devizni racun iz banke bez problema do duse jos nisam vrsio isplatu cekam da se malo skupi.
Ja sam rudario na Binance-u dva dana da testiram , ne znam zasto ali profit je manji nego na nicehas-u .

Hvala puno na odgovoru,

Također uspjeo sam povezati devizni račun sa NiceHash, ali vidio sam da taže da se uplati 1€ ili 1$ za aktivaciju i oko 30 za verifikaciju, sad ne znam šta im to znači… Svakako treba provjeriti.

Pokušao sam uplatiti preko mobilne aplikacije, ali nisam uspjeo, tačnije nema ta opcija da sa deviznog uplatiš, samo sa tekućeg preko aplikacije, vjerovatno se mora otići u banku da prebaciš sa tog povezanog deviznog na njihov račun.

Molim te ako možeš reći preko koje banke si povezao? Ja sam pokušao sa unicredit međutim kod potvrđivanja bankovnog računa gdje je potrebno poslati €1 poslali su mi email u kojem piše ako se radi o crypto trading, kupnjom i prodajom da je u BiH zabranjeno i da neće sprovoditi takve naloge.

1 Like