ROI od 5000% na Alt Coinima

Pozdrav.
Nisam siguran, da li je dozovljeno da podijelim pricu gdje sam ostvario ROI od 5000%, klip mozete pogledati na

Kakva su vasa iskustva i da li ih kupujete?

Ja cu te zamoliti da naredni put kada napravis video o necemu i zelis da ga podijelis sa nama, to uradis na taj nacin sto ces sam video zalijepiti direktno na forum.

Poz :slight_smile:

Dobro dosao, svaka cast na ROIā€¦fino je vidjeti kad nekome uspije, a taj neko joÅ” balkanac :slight_smile:

Da odg na pitanje, daā€¦ i ja kad god mogu kupim nekih low price coina i cekam neki skok

evo sad svi očekujemo to isto sa TRX ā€¦

1 Like

Hvala ti.
Ovo je bilo vise iz neke radoznalosti, ali ako uzmemo da je relativno kratak period za toliko povecanje sta onda mogu ocekivati za godinu dana. Cuvacu ih, a svakako cu podijeliti nova iskustva sa svima. Trudim koliko mogu vremenski da pravim sve sto se desava i kako da pomognem ljudima.

2 Likes

koja cu ocekivanja za TRX :slight_smile: ?

Ici ce preko 1$ jer ko god da je u top 10 nije nikada isao ka dole nego samo ka gore.
Moze povremeno rasti, ali i napraviti bum jer jedan je nacin da saznamo, vrijeme.

you do the mathā€¦

ako je ovaj lik povezao 50% ovog sto piÅ”e, biće svega :slight_smile:

https://medium.com/@lawrencedigitalco/tron-litecoin-zuckerberg-and-the-clash-of-kings-b787f8506856

Evo uzeo sam i ja iste te coine na Bleutrade, pa da vidimo sta ce bitibod toga za par mjeseci

Nasao sam neku beta berzu treba da krene sa radom, dobijes 500 dolara kao za trgovinu. Sad kako ce to ići ne znam

Evo link

To sto si dobio 500$ je vjerovatno za neki fee koji ces morati platiti jer niko ne daje toliki novac for free da se razumijemo. Sto se tice nasih coina, vrijeme ce pokazati jer nema nam druge :slight_smile:

Tacno, taj bonus se moze koristiti samo za fee.

ma nemam pjma to kad se otvori vidjet Å”ta treba uradit za 500 dolaraā€¦moglo bi se isplatit