RIP John McAfee pronađen mrtav u zatvoru

Ukoliko niste upoznati sa likom i radom dotičnog, ne smatram vas relevantnom osobom za priču o kripto svijetu.

Neko ga je mrzio, neko ga je volio, nije birao kome će pokazati srednji prst.

Dugo su ga američke vlasti ganjale zbog utaje poreza, mada smatram da je ovdje priča malo dublja.

Jučer su mediji počeli javljati da je isti pronađen mrtav u svojoj zatvorskoj ćeliji, par sati nakon što su vlasti odlučile da ga isporuče američkim vlastima.

Naravno, bez puno pametovanja, mediji su odmah naveli kako je u pitanju samoubistvo u pitanju. U par navrata je naveo da ako mu se desi stvar kao kod “Epstein-a”, da znamo da je podmetnuto.

Koristio je izraz “Whacked” u kojem je htio asocirati da se Epstein nije ubio u svojoj ćeliji, te da njega slično čeka jer je počeo “bockati” tamo gdje ne treba.

ERC20 Token koji je nazvao “WHACKD” tj, smart contract na ETH mreži se jučer aktivirao nakon njegove smrti, gdje je u par navrata rekao da ima “deadman switch” ukoliko mu se nešto desi.

Međutim tek trebamo da shvatimo o čemu se radi … naravno ljudi su već lagano počeli "kopati"kako bi shvatili o čemu se radi.

Uzmite u obir, da John nije bio običan kripto freak, već je u pitanju oldschool programer koji svakako imao asa u rukavu.

Već su mu počeli gasiti social račune, kao npr. njegov Instagram je upravo ugašen, očekujem da će i lagano Twitter račun ugasiti jer mu je to bio primarni način.

U trenutku dok ovo pišem ETH smart contract za token Whackd, koji je John započeo, je počeo slati WHACKD tokene na random ETH adrese.

Iskreno me interesuje o čemu se radi, jerkoliko sam pratio John je zadnjih par godina radio na tome da ukoliko mu se nešto desi, da javnost bude potpuno upoznata.

Smatram da će ovo tek pokrenuti lavinu informacija koje je John planirao objaviti u javnost.

Ukoliko ste u toku sa temom, priključite se slobodno!

Jedva cekam da ovo desifruju, mogu da mu ugase i instagram i twitter, i skinu sajt, al cik neka sklone nesto sa ethereum blockchain-a.

Zato je ovo i uradio, jer je znaju da će odma krenuti blokirati mu račune na kojim je objavljivao sve.

Zato sam slikao sve, jedino tako možemo sačuvati informaciju :slight_smile:

1 Like

Iskreno, dosta je udarao na njih zbog navodnog ubistva Epstein-a, sjećate se da izjava o tome da zna ko je Satoshi i da će ljudi saznati to kada on “ode” ? :smiley:

Imao je vremena organizovati sistem “deadman” switch, koji se upravo aktivirao nakon njegove smrti.

Zanimljiv rasplet situacije, ukoliko ste upućeni pridružite nam se raspravi :smiley:

1 Like

Nije ni McAfee bio svetac, i on je bio prilican manipulator i sumnjiv lik, ali opet steta sto je ovako zavrsio. Mada poznavajuci ga, ne bi me iznenadilo da je stvarno izvrsio samoubistvo iako je rekao da na to ne pomislja, samo da bi stvorio dobru teoriju zavjere :smiley:

Rasplet se desava, preko Ethereum mreze doznacio je link ka piratebay fajlovima teskim 31.72 TB podataka.

https://twitter.com/DejaRu22/status/1408007770759217156

Nisam htio spomenuti tih 30+ Tb podataka, iskreno mislio sam da je fake priča, međutim …

Naravno na startu je krenuo udarati na Bill Gates-a i Clintona, navodeći da su obojica posjećivali ostrvo koje je napravio Espstein na kojem su se izgleda stvarno dešavali sektaški obredi, iskorištavanje maloljetnica i slično.

Ovo sad navodim iz zaključka svega do sada, jer nije jedini John htio razotkriti ovo, naprotiv.

Meni ne treba stvarno puno dokazivati, jer još prije par mjeseci sam shvatio da se na ostrvu nalazila ogromna statua “sove” tačnije Bohemian grove sova pred kojom su se dešavali obredi.

Sjetite se sove i cijelog dešavanja koju je snimao Alex Jones, a gosti bili skoro svi sa G7 sastanka itd itd. :smiley:

Nakon toga, izmjestili su ovo dešavanje na ostrvo čiji je vlasnik bio Epstein, ne bi da ulazim u teorije zavjera ali ljudi božiji dokazi su vam pred očima a niko ne reaguje :open_mouth:

1 Like