Reklamiranje na lokalnim medijima

Šta mislite o tome da uradimo reklamu Crypto.ba foruma na npr. Klix portalu.

Sponzorirani članak

Sponzorirani članak je vid oglašavanja koji podrazumijeva objavu naručenog članka na portalu Klix.ba. Članak može sadržavati tekst, fotografije i video. Objavljuje se na naslovnici portala u sklopu Promo rubrike gdje se zadržava tri dana od trenutka objave. Fotografske i novinarske usluge se dodatno naplaćuju.

Objava sponzoriranog članka 800,00 KM
Novinarske usluge 250,00 KM
Fotografske usluge 250,00 KM

Naravno fotografske i novinarske usluge bi sami uradili.

Mislim da dosta ljudi uopšte ne zna da postojimo, te prije “bull” marketa, ne bi bilo loše da proširimo.

Volio bi čuti vaše mišljenje kada je reklamiranje u pitanju, kakve još medije predlažete?

Slobodno se uključite, ne ujedamo :smiley:

Koja je svrha reklamiranja, sem povecanja prometa na forumu? Kvalitet korisnika koji bi bili preusmjereni sa klix portala ne bi bio takav da bi vecina doprinosila konstruktivnoj raspravi i kreiranju kvalitetnih tema. Osim ako ne planiramo da se ubacimo u adsense program gdje bi nam promet na forumu bio vazan…

Smatram da klix nije bas najbolje mjesto za reklamiranje ovakvog foruma. Pa dovoljno je pogledati komenare na klixu i sve dalje je bespotrebno komentarisati…i onda ti se takvi natovare na forum i sranje pocinje…da prostis…

2 Likes

Jasno sve, idem na to da prosirimo informaciju da se ljudi edukuju malo

Klix je bio samo primjer, iako ste upravu, ako se natovare ljudi koji samo pljuju…

1 Like

Logika reklamiranja je da ulozis novac koji zelis da povratis tako sto prodajes nesto jel ? Ne vidim ni ja svrhu reklamiranja pogotovo na klixu, toliko su citaoci i komentatori toksicni, da bi prilivom u nas community i mi raspali… Ako se neko treba reklamirat to je bcx.ba ali tek kad budu potpuno spremni za veliki priliv musterija.

2 Likes