Radije bi kupili Bitcoin, Ethereum ili

Pozdrav cryptasi,
jedno pitanje.

S obzirom na trenutnu situaciju na tržištu da li bi radije sada kupili BTC ili ETH u odredenom iznosu ili neku trecu valutu i zbog cega? Da vam neko prodaje X iznos u BTC ili isti iznos u ETH sta vise preferirate?

Bas me zanima sta mislite da je bolje

Ja mislim da je svejedno, bilo btc bilo eth, oba su dobra, a kako ce se cojena kretati tesko za reci. Ima ovaj nano, on je sad hit.

Ja bih kupio ETH i raspodijelio pomalo u Golem, Siacoin, RLC, RPX, BAT, to su moji neki favoriti od manjih coina.

Jel neko mozda cuo za Ankorus? Projekat koji ima namjeru da ujedini trzista forexa, trgovine dionicama, zlatom itd preko svog ANK tokena
https://www.ankorus.org/

Ganjajte utility tokene tj. tokene koji imaju neku upotrebu. BTC vec prelazi u zlatni standard, ethereum ima pravu upotrebu i on je dobar izbor. Ganjajte tokene koji ce ljudima trebati, koje ce kupovati da bi ih koristili za nesto. Ne kupujte maglu. Ima dosta novcica, kao taj ANK sto je Bronk pomenuo, cija je upotreba upitna ili cak nepostojeca. Svijetu je potrebna PLATFORMA kao sto obecava ANK, ali da li ce taj njihov TOKEN imati upotrebu to treba istraziti.

Tri puta citajte, jednom kupujte.

za ovaj Redd coin piše se dosta na net da će napredovati…do sad već dosta i jeste, vrijedi ga razmotriti, ima ga na Bittrex, ja sam ga nešto uzeo već

Moj no.1 je NEO :slight_smile:
A svkako ETH, i rizikovati mozda sa EOS-om.

nisam bas shvation koja je svrha Reddcoina. Social media token, u smislu ti imas neki sadrzaj na faceboku, meni se taj sadrzaj svidi i ja ti dam tip u reddcoinu, tako nesto otprilike?