PSYBOT WHITELIST - Trejding bot na ethereumu

Ko god je zaintersovan da ima benefite od PSYBOT moze se prijaviti za whitelist . Radi se o profesionalno trejding bot-u na ethereum ( plus jos nekim mrezama koliko ja znam) u koji je napravio glavni dev od ben.eth. Mada je to ben.eth najvaio projekat nema veze sa njim.

Da bi ste upali na whitelist morate ici preko refer linka ili koristiti refer kod ( tako je jednostavno napravljeno sto cete i vidjeti ) Sve informacije dodatne imate na Twitter u @OfficialPsybot takodje ima i Discord grupa …itd. PSYBOT AFFILIATE PROGRAM ovde se mozete prijaviti ili da idete na Twiter stranicu pa psybot.live gdje opet mozete koristi kod: slobaloncar .

Svakako ce vam traziti kod zato sam vam ostavio i link i kod posebno (ne moze se tak tako uci ni na whtelist drugim rijecima). Ko je zainteresovan neka pogleda malo vise . Mogu samo reci da je ovo projekat na kom se radilo dugo vremena,ljudi su profesinalni i da ce dosta brzo biti ziv ako ne i za nesto manje od 7 dana . Za neka konkretnija piatnja i odgovore imate kazem discord grupu takodje pa mozete pitati admine ako vas dodatno nesto zanima. Pozdrav svima.

1 Like

Stavite barem izjavu o odricanu od odgovornosti, ukazite na rizike i na cinjenicu da je potencijalno rijec o Ponzi scheme.

1 Like

Bravo, ovo trebamo definitivno zahtjevati.

Jer kasnije će neko poduvati lovu, kriviće Slobu :smiley:

1 Like

Znam sve o cemu pricas . Da u parvu si definitivno nisam ja napravio ali svakako sam dobro provjerio i znam ljude koji su radili (lako ih je dokumentovati itd.) i radi se o svemu samo ne o Ponzi semi . Nisam napisao morate uci isto tako. Ja sam isto unutra cekam mint 5. decembar i ulozicu prvi . Ko god nije siguran u svoje investicije ne treba da ulazi ni u kakve projekte barem po meni . Imate savrsenih projekata gdje se osnivaci posvadjaju pa zbog toga propoadnu i da ne nabrajam sada . Pricam o ovome konkretno sta je pa ko hoce neka udje ko ne nista nije na silu . Ja licno mogu potvrditi da nije skam jer mi je konektovan wallet sa mnostvom NFTa i tokena i da je projekt i vise nego obecavajuci. Napisao sam isto tako za konkretnija pitanja i odgovore imate Dscord grupu pa mozete se informisati dalje. Hvala svakako za savjet .

:joy: hahahaha mene ne bi zacudilo da me ljudi napadnu da kazu sto je onaj zaradio 20 hiljada , a ja samo hiljadu . Naravno treba svako vidjeti da li mu to odgovara ili ne . Ja podijelim ovde sa vama kada je nesto novo svaki put kao covjek iz naroda da budete u toku,a ne kao profi influenser. Hvala vam na podrsci i svajetima , Pozdrav svima :fist_right: :fist_left:

1 Like

Evo nesto vise informacija https://docs.psybot.live/

1 Like